1

Mesi, Masche i Benzema ale ekipę mieli by jeśli dostali by się do jednej paki hehe

0

Jeśli to prawda to potwierdza się stwierdzenie,że Brazylijczycy są łasi na kasę jak nikt inny (może jeszcze Afrykanie są podobni, z biedy się wyrwali i we łbach im się szybko przestawia).

0

Za napastnika ma robic Nolito,wiec pasuje stopera i lewego obrońce załatwić

2

Jeśli pogodzi się z rolą zmiennika to można zainwestować kasę, może będzie nowym Larsonem hehe

0

Popieram ale i tak nie umiemy robić interesów mogliśmy za niego co najmniej 15-20mln więcej wyciągnąć.

0

Teraz mamy dwuch walczaków w składzie Masche i Arde ;p

28

Fajnie by było jakby te mendy razem z Getafe spadli do 2 ligi wtedy Real nie dostawał by w prezencie 12 pkt ;p

9

Wypożyczyć go na dwa lata jak to zrobiła Czelsi i jak wróci to zajmie miejsce Brawo.

0

Jesli za Sandro daja 12mln to powinni wykopać brakujące 6 mln nawet z pod ziemi. A nie czekać na łaskę Celty

0

I dlatego to działa bo dawniej wystarczały dwa plastry na Messiego i tyła klapa a teraz zostaje Ney i Suarez jeszcze ;p

0

Vidal też na skrzydło się nadaje

0

Według mnie tez trochę przesadzamy z tym kryzysem chłopaki dali dupy i tyle. Myśleli, że na lajcie dociągną mecz a tu lipa. Pewnie przesadzam ale według mnie Masche powinien grać w pomocy (zmiennik Busiego) bo na stopera się nie nadaje takie głupie wrażenie mam, że dzięki temu iż Masche zszedł z Realem wygraliśmy z nimi do zera bo on jest za mały na stopera i w dodatku lubi robić interwencje na raz a na tym można się nieźle przejechać (jak nie faul to jak go ktoś wykiwa to tyle bo zanim pozbiera się z murawy to napastnik wychodzi na czystą pozycję)

2

Nam jest potrzebny doświadczony Joker a nie perspektywiczny młody gracz którego rozwój stanie w miejscy bo czeka go ława u nas. A w dodatku teraz szukamy kogoś na wypożyczenie albo wolny transfer więc raczej odpada ;p

5

Jeszcze Atletico Madryt zostało więc nie ma co się cieszyć, żeby nie powtórzył się sezon Taty.

0

Można podpisać klauzulę jak z naszym młodym Chorwatem, zę wypożyczamy jeśli spędzi na boisku przynajmniej 50% możliwego czasu gry i git. Chętni na pewno i tak się znajdą.

0

Chyba nie bardo bo trafił do Fiorentiny na zasadzie wolnego transferu więc Real nic do powiedzenia nie ma w jego sprawie. Co najwyżej sami mogą go podkupić.

40

Widzisz co napisałeś?? Getafe nigdy nawet nie zremisuje z Realem. Przecież Getafe dla realu to jest taki klub jak Barca B dla nas hehe tylko my na naszych juniorach nie możemy sobie nabijać pkt.

2

Nie wiem czemu ale mam sentyment do tego Holendra, w swoich czasach to był jeden z lepszych pomocników i w dodatku grał u nas.

0

Jeśli ktoś może powiedzieć co to za gość na ławce Barcy podobny do Pikeja? Brat jaki czy co hehe

0

A za kogo by grał? Bo na ławę to raczej nie przyjdzie.

0

Wymazać połowę koranu to i może będzie to religia pokoju hehe

0

Muskimy nie piją alkoholu...

1

Co do zmiennika Busiego mamy Mascherano, a środek nie jest taki słaby jak Verme przestaną męczyć kontuzje do ogarnie. Bartra da redę tylko musi grać. Ja był prędzej szukał LO bo Adriano to żadna konkurencja dla Alby a wiadomo jak masz zapewniony pierwszy skład to możesz spuścić z tonu i to właśnie Alba robi niestety.

0

Może on ma mniejsze wymagania niż Pogba, ale Arabusy go nie puszczą.

0

Bo po taniośći? ;->

2

Co do Fabsa to Thiago lepiej na dzień dzisiejszy się prezentuje, ale Sergio jak będzie tak grał to ma szanse wygryźć kogoś z pomocy.

1

I już niedługo pojedzie karawana Coca-Coli hehe (tyko, że Mikołaj umarł rok temu bo napił się Pepsi w reklamie, spisek :> hehe)

0

Alvesa ściągnąć (na jego pozycje przesunąć Sergio) i Iniestę wpuścić i powinno być git i jeszcze Munir aut Sandro in

0

A Swonse?? (czyu kajoś tak) jest chyba Irlandzkie i gra w lidze Angielskiej.

0

Może się czepiam szczegółów ale według mnie Jordi Alba wraz ze spadkiem notować Adriano też sobie odpuścił starania i gra o klasę niżej niż jak do nas trafił. Według mnie powinniśmy kupić Luisa Gaya, żeby wróciła zdrowa konkurencja bo inaczej chłop spocznie na laurach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?