masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mesi, Masche i Benzema ale ekipę mieli by jeśli dostali by się do jednej paki hehe
0
Jeśli to prawda to potwierdza się stwierdzenie,że Brazylijczycy są łasi na kasę jak nikt inny (może jeszcze Afrykanie są podobni, z biedy się wyrwali i we łbach im się szybko przestawia).
0
Za napastnika ma robic Nolito,wiec pasuje stopera i lewego obrońce załatwić
2
Jeśli pogodzi się z rolą zmiennika to można zainwestować kasę, może będzie nowym Larsonem hehe
0
Popieram ale i tak nie umiemy robić interesów mogliśmy za niego co najmniej 15-20mln więcej wyciągnąć.
0
Teraz mamy dwuch walczaków w składzie Masche i Arde ;p
28
Fajnie by było jakby te mendy razem z Getafe spadli do 2 ligi wtedy Real nie dostawał by w prezencie 12 pkt ;p
9
Wypożyczyć go na dwa lata jak to zrobiła Czelsi i jak wróci to zajmie miejsce Brawo.
0
Jesli za Sandro daja 12mln to powinni wykopać brakujące 6 mln nawet z pod ziemi. A nie czekać na łaskę Celty
0
I dlatego to działa bo dawniej wystarczały dwa plastry na Messiego i tyła klapa a teraz zostaje Ney i Suarez jeszcze ;p
0
Vidal też na skrzydło się nadaje
0
Według mnie tez trochę przesadzamy z tym kryzysem chłopaki dali dupy i tyle. Myśleli, że na lajcie dociągną mecz a tu lipa. Pewnie przesadzam ale według mnie Masche powinien grać w pomocy (zmiennik Busiego) bo na stopera się nie nadaje takie głupie wrażenie mam, że dzięki temu iż Masche zszedł z Realem wygraliśmy z nimi do zera bo on jest za mały na stopera i w dodatku lubi robić interwencje na raz a na tym można się nieźle przejechać (jak nie faul to jak go ktoś wykiwa to tyle bo zanim pozbiera się z murawy to napastnik wychodzi na czystą pozycję)
2
Nam jest potrzebny doświadczony Joker a nie perspektywiczny młody gracz którego rozwój stanie w miejscy bo czeka go ława u nas. A w dodatku teraz szukamy kogoś na wypożyczenie albo wolny transfer więc raczej odpada ;p
5
Jeszcze Atletico Madryt zostało więc nie ma co się cieszyć, żeby nie powtórzył się sezon Taty.
0
Można podpisać klauzulę jak z naszym młodym Chorwatem, zę wypożyczamy jeśli spędzi na boisku przynajmniej 50% możliwego czasu gry i git. Chętni na pewno i tak się znajdą.
0
Chyba nie bardo bo trafił do Fiorentiny na zasadzie wolnego transferu więc Real nic do powiedzenia nie ma w jego sprawie. Co najwyżej sami mogą go podkupić.
40
Widzisz co napisałeś?? Getafe nigdy nawet nie zremisuje z Realem. Przecież Getafe dla realu to jest taki klub jak Barca B dla nas hehe tylko my na naszych juniorach nie możemy sobie nabijać pkt.
2
Nie wiem czemu ale mam sentyment do tego Holendra, w swoich czasach to był jeden z lepszych pomocników i w dodatku grał u nas.
0
Jeśli ktoś może powiedzieć co to za gość na ławce Barcy podobny do Pikeja? Brat jaki czy co hehe
0
A za kogo by grał? Bo na ławę to raczej nie przyjdzie.
0
Wymazać połowę koranu to i może będzie to religia pokoju hehe
0
Muskimy nie piją alkoholu...
1
Co do zmiennika Busiego mamy Mascherano, a środek nie jest taki słaby jak Verme przestaną męczyć kontuzje do ogarnie. Bartra da redę tylko musi grać. Ja był prędzej szukał LO bo Adriano to żadna konkurencja dla Alby a wiadomo jak masz zapewniony pierwszy skład to możesz spuścić z tonu i to właśnie Alba robi niestety.
0
Może on ma mniejsze wymagania niż Pogba, ale Arabusy go nie puszczą.
0
Bo po taniośći? ;->
2
Co do Fabsa to Thiago lepiej na dzień dzisiejszy się prezentuje, ale Sergio jak będzie tak grał to ma szanse wygryźć kogoś z pomocy.
1
I już niedługo pojedzie karawana Coca-Coli hehe (tyko, że Mikołaj umarł rok temu bo napił się Pepsi w reklamie, spisek :> hehe)
0
Alvesa ściągnąć (na jego pozycje przesunąć Sergio) i Iniestę wpuścić i powinno być git i jeszcze Munir aut Sandro in
0
A Swonse?? (czyu kajoś tak) jest chyba Irlandzkie i gra w lidze Angielskiej.
0
Może się czepiam szczegółów ale według mnie Jordi Alba wraz ze spadkiem notować Adriano też sobie odpuścił starania i gra o klasę niżej niż jak do nas trafił. Według mnie powinniśmy kupić Luisa Gaya, żeby wróciła zdrowa konkurencja bo inaczej chłop spocznie na laurach.