0

I jeszcze dodał bym Alcatera do tej listy. Munir by został, mielibyśmy kasę. A strzelił by tyle samo goli co Paco albo i więcej.

6

Jeszcze dopisał bym na tą listę Magika Portugalczyka.

0

Średnich pomocnikòw to już mamy teraz. Potrzebujemy kogoś z topu bo następnysezon będziemy grać bez pomocy. Coraz starszy Iniesta sam nie ogarnie drugiej linii.

0

Może nie klasyczne 4-3-3, ale na 90% będziemy grać 4 obroñcami.

0

Czemu niemożliwe? Przychodzi nowy trenejro mówi temu panu podziękuję i zarząd go sprzeda.

0

Bo mielibyśmy kasę na niego a tak w Alcácera wtopiliśmy kasę. A teraz potrzebujemy na gwałt pomocnika bo nasza pomoc nie istnieje.

0

Trzeba było go kupić rok temu za miast Paco a teraz to po ptakach.

4

Święte słowa.

0

I jesze jest Barca B

2

Wzrost to nie wszystko popatrz na Puyola.

0

Fcharca.com/mobile wpisz moze zadziala

2

To samo kupiliśmy LO za parenaście mln a sprsedaliśmy nie gorszego za bodajże milion.

0

Ten gościu to chyba Pep G. Bo za jego trenerki Thiago nie dostał tylu minut aby jego koauzula wzrosła i nic Barca nie mogła zrobić bo Bawarczycy poktyli ją jeszcze z nawiązką.

0

Jeśli ściągmiemy jakiegoś pomocnika z topu to zostaniemy w starym systemie 4-3-3.

2

Illara też przed przyjściem do Realu był okrzyknięty mianem mega talentu. A po transferze guzik z tego wyszło. Po odejściu z Madrytu znowu dobrze gra tak też będzie z naszym Portugalczykiem.

1

Jak gramy w dziesięciu to trudno wygeać ;p

2

I jeszcze od kiepskiego startu w lidze.

0

Wegnerem zawsze w top4 byśmy się pieścili hehe

0

Widać było walkę podjęta przez naszych zawodników. Jakbyśmy z takim zaangażowaniem wyszli na PSG to nie było by takiego pogromu.

3

Pewnie, że jest lepszy wkoñcu wygrał ZP

0

A później się obudziłem...

0

Według mojego skromnego zdania klub powinien najpierw ustalić kwestję trenera czy LE zostaje. A jak nie zaklepać kogoś na jego miejsce i wtedy dopiero z nim planować transfery. Przeciesz trener wie kto pasuje mu do swojej układanki a kto nie.

3

Umtiti na plus tu się zgodzę. Denis tani był to też ok Denisa zamiast kupować (jednak trochę kosztował) wystarczyłoby zostawić Grimaldo tylko niestety LE się uparł, że go nie chce.

3

Umtiti to akurat dobry transfer jako jedyny trafiony. Co do Digne to mogli zostawić Grimaldo tylko, że LE się zawziął na chłopaka.

3

Real podkupił nam Isco a my im Andre hehe, tylko oni trochę lepiej na tym wyszli ;p

0

Z tym strzelenjem gola to nie był bym taki pewny. W tym roku Ney ma zozregulowany celownik na maxa.

2

No to teraz było 3 wychowanków ;p

0

Hehe my mamy gonić real z taką grą to Sevilla nas minie. Mam nadzieję, że odszczekam te słowa ale taka jest na ten czas prawda. Wygramy PK i niestety tyle w tym sezonie. Teraz trzeba czekać na zmianę trenera, który weźmie skład za ryj i przemebluje pomoc bo nikt by nie uwierzył parę lat temu, że w Barcy najsłabszą formacją będzie pomoc.

0

Na flashscore jest błąd w składzie bo pokazują, że gra Gomes a ja go na meczu nie widzę ;p gramy w 10 czy jak ?

0

Może i racja ale jak go bedziemy sprzedawac to nasi negocjatorzy sprzedadza go za 30 mln jak znam życie hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?