masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może pasowało by dać szanse Turanowi na skrzydle bo w pomocy u nas się nie odnajduje.
0
Milan był wtedy bankrutem a Niemczyki mają kasy jak lodu. Więc to jest trochę inna sytuacja.
0
Bo oni jeszcze do czasów oświecenia nie dotarli heh. Niestety taka prawda.
0
Jeśli ktoś go chce niech płaci klauzulę i tle, jeślibyśmy go oddali za mniejszą kwotę to bylibyśmy frajerami.
0
Jak tak potrzebujemy pieniędzy na transfery to zamiast niego powiniśmy sprzedać Ardę bo jeszcze coś jest warty...
0
Jeśli chodzi o pomoc to nam przydał by się albo Veratti albo Pogba ale oni na bank nie trafią do nas jeden zostanie u arabów a drugi za drogi). Co do Pjanicia to obawiam się, że to będzie poziom Ardy. Szczerze mówiąc ucieszył bym się gdyby Yaya Toure chciał do nas wrócić choć to również mało prawdopodobne p
1
Bravo jest za dobry na sam puchar, jak MATS nie może wywalczyć sobie miejsca więc coś jest na rzeczy. Trener chyba trochę się zna i wie który bramkarz lepiej się prezentuje. Jeśli Niemiec chce odejść to niech ktoś wykupi jego klauzule i koniec gadania. Ewentualnie można go wypożyczyć na rok albo dwa ale tylko pod warunkiem, że podpisze nowy kontrakt.
0
Ja bym wolał Sergio Roberto ogrywać. Mam nadzieję, że będę się mylił ale niestety Arda nie zrobi u nas kariery.
0
Ja bym wolał zamiast niego Czarną Perłę u nas.
0
OK moja wina hehe fakt jeden mecz ;p
0
Brazylijczycy już tak mają szybko im sodówka do tych łbów odbija i tyle. R10 jak by się prowadził jak przystało na zawodnika Bary mógłby grać to dziś u nas. Niestety tak się nie stało i wszyscy wiemy jak nasza wielka gwiazda skończyła. Trzeba mieć nadzieje, żeby Neyowi do końca nie odwaliło.
1
Aż tak to bym nie przesadzał, Sevilla może jest w formie ale mam nadzieję, że damy rade w tym dwumeczu. Gorzej będzie z ligą bo w stolicy zaczęli wierzyć w zdobycie ligi i mogą nie zgubić już pkt.
2
Jeśli nie obronimy ligi będziemy piłkarskimi frajerami i pośmiewiskiem sezonu 2015/2016 niestety taka prawda.
0
Znanac żcie to pujdzie i nawet braknie hehe.
3
Od Chelsea tylko bardziej nie lubię Realu M. hehe
0
Kto Ci da tyle za rezerwowego który mało kiedy gra? Przynajmniej jakby był nr3 na stoperze to można by zgarnąć więcej ale tak to zapomnij,
6
Ten kolor wyjazdowych koszulek podoba mi sie do dzisiaj.
0
Taki biały Keita ;p
0
A może Pikej powinien wykonywać 11?
2
Może czekał na ofertę z Barcy ;p
0
Trzeba bylo brac Pato jak byla mozliwosc nic bysmy nie stracili a moze by przypomnial sobje jak sje bramki strzela.
0
Na równi z nim postawił bym Czarną Perłę
0
A my ochłapy od nike dostaniemy znając życie.... Jak to jest, że Real, Manu potrafią dostać porządny hajs za koszulki a my jak zawsze sprzedajemy się za tanio (tak jak to miało miejsce ze sprzedażą koszulki komercyjnej firmie). Pierwsza reklama w historii i w dodatku klub przeżywał najlepsze momenty swojej działalności a my za bezcen sprzedaliśmy koszulkę Blaugrany.....
0
Ja się nie zgodzę, że zagraliśmy wspaniałą II połowę, po prostu Baskom skończyła się energia bo ileż można zapieprzać na maxa?
1
To jutro na pomocy zagrają Sergio R, Rakiea i na defie Masche tak to bym widział.
0
Każdy piłkarz tak mówi ale jak by dostał naprawdę taką ofertę to nie jeden by spakował swoje manatki i adios ;p Niestety ale światem rządzi kasa czy to nam się podoba czy nie już te czasy nie wrócą gdzie zawodnicy byli przywiązani do swoich klubów ponad wszystko.
3
Realowi tez bramy walił więc nie przesadzaj.
0
E tam przesadzasz 4 lata temu też bym nim nie pogardził ;p
1
miejmy nadzieję, że pod Neya a Messi zostanie przesunięty na pomoc (taki ofensywny rozgrywający).
0
Wszyscy wielkie g grają , nawet Bravo z piłką się bawi (jak by to robił pewien Niemiec to by go hejterzy zjedli.) Nie ma Pikeja nie ma obrony niestety. Rakieta chyba też by się przydał zamiast Ardy bo pomoc też nie zachwyca (ewentualnie Roberto wpuścić). Messi też obok meczu przeszedł, nie ma Ney nie ma kto szarpać sam Suarez nie zrobi roboty (Munir to jeszcze nie ten kaliber ale przynajmniej się stara).