masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko Włosi zawsze byli mistrzami prowokacji i już zaczęli swój cyrk.
0
Dokładnie te paski to gwóźdź do trumny naszego kochanego zarządu.
0
aurat szwab co mógł to wybronił (jak by nie on to był by pogrom na Camp Nou).
0
Trochę stronniczy ten filmik, ponieważ nie Messi też miał karne a tutaj ani jednego nie pokazano. I Bramki Krystyny pokazywane są krócej (tylko wykończenie a może też sekundę wcześniej dogrywał do kolegi, który później mu piłkę wyłożył).
1
Poprawność polityczna w tym felietonie jest jak za PO, może powinniśmy sobie strzelić pod koniec samobója żeby wygrać tylko jedną bramką?
0
I to wtedy Barca Ryjka zaczęła się chyba sypać jak dobrze pamiętam.
1
No to Ivan ma poruchane z miesiąc albo i lepiej hehe
0
Katalońskie media też by nie wspominały o relu jak by grał w finale takie przerzucanie się błotem ;p
0
Co do zarobków to akurat my więcej płacimy zawodnikom za niż Real więc argument zerowy.
0
Komentarz usunięty
0
Nie za takie pieniądze, niestety daliśmy dupy z Isco i Thiago jak by jeden z nich grał o nas to nie potrzebowalibyśmy ani Pogby ani Verattiego. Może Rafinha się obudzi i jakoś damy radę ale bezpieczniejszą opcją było by zaklepanie jakiegoś dobrego rozgrywającego tylko,którego to nie mam pojęcia bo Pogba jest za drogi a Veratti nie do wyciągnięcia. Może Yaya Ture (szkoda że najlepsze lata ma za sobą) hehe
1
i chyba Isco ;p
6
albo mi się wydaje albo Alves w końcu ubrał się jak człowiek ;p
0
Brazylijczyk i wszystko jasne ;p
0
Jeszcze lepiej będzie ja podniesie resztę pucharów ;p
0
nie kompleks tyko fakty
1
krzyżowe nie bo ciapatych obrazimy i w dodatku krzyż świętego Jerzego trzeba koniecznie usunąć z herbu.
12
I tym się Barca różni od Realu u nas wielkie pożegnanie i feta a w Realu Raula wykopali i teraz chcą się pozbyć Casillas tylnymi drzwiami.
3
Ja chciałem, żeby doczekał z nami przynajmniej do końca bana.
18
89' i owacja przy zmianie ;p
0
To wymieńmy Go w poście na Rivaldo i git ;p
1
Gundogan to już nie ten sam poziom co kiedyś z resztą piłkarze z Dortmundu kiepsko graja w innych klubach więc powinniśmy sobie odpuścić ten transfer chyba, że za free i z mała tygodniówką będzie.
0
Ale jakoś jak mieliśmy czystą koszulkę to duma mnie rozpierała. Niestety mamy te ciapate linie ale nic nie poradzimy już nie odzyskamy czystych koszulek.
0
Do końca bana powinien zostać i pomagać swoim doświadczeniem.
0
Henry to był najemnik przyszedł do nas tylko po LM więc nie wiem po co tu widnieje.
0
Kurcze powinien zostać z nami do końca bana... a jak będziemy mogli uzupełnić skład z czystym sumieniem mógł by odejść.
0
A czasami on nie chce podpisać kontraktu i będzie odchodził za free?
1
Czarna Perła już tylko by się nadawał na ławę i na końcówki meczu jak Drogba, a co do Fabsa to wolał bym powrotu Thiago.
4
Taa, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
0
A wystarczyło zostawić Alexisa i było by z wora ;p