masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jak ostatnio Ter Stegen
0
To akurat chyba oglądałeś mecze gdzie Pinto bronił ;p
0
albo jak na ten wiek o połowę tańszy.
0
Może czasami wejść dodać parę pewniaków i i za dychę puścić ;p
0
Chyba się nie rozumiemy, powiedzmy że gramy z autobusem i przegrywamy (do końca 10min) i niby Ribery albo Robben coś by zmienili? Nam potrzebna jest na taką chwilę alternatywa w postaci dobrze grającego głową silnego napadziora (a nie wirtuoza techniki). Żeby mógł piłki granę na aferę (przeważnie od Alvesa hehe) wbić głową. Taki Drogba by się przydał silny, cwany i nie szukający podania tylko wali na bramę.
0
I dlatego piszę , że nam trzeba jakiegoś zawodnika doświadczonego który nie będzie narzekał na ławę dawniej mógł być taki Klose ale już za stary jest. A młode perełki tylko się zmarnują u nas niestety.
11
Według mnie już mamy młodych perspektywicznych zawodników takich jak ten pan. Nam na ławę potrzebny jest stary wyjadacz marmolady jak dawniej Larson ;p
3
Chyba do Barcy B, za kogo on miał by niby grać?
0
Ciekawe czemu tego nie piszą na realmadryt.pl ;p
0
Ale elegancko wygląda tabela tak mogła by zostać do końca. 6 silnych Hiszpańskich drużyn w pucharach ;p
0
Tarzan wróci do Barcy z Abim po wygranej Laporty ;p
3
W końcu rok temu Rudy wewalił Realowi 2 bramy bodajże
0
To nie taktyka tylko psychika gol Suareza podłamał Real a nam dał wiatr w żagle ;p Szkoda że nie było 3-1
0
I jeszcze psychika jak strzeliliśmy na 2-1 to Real zwątpił trochę a my uwierzyliśmy w siebie i powinniśmy strzelić co najmniej jednego gola ;p
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
http://atdhe.mx/soccer/watch-barcelona-vs-real-madrid-795d3
0
ma ktoś dobrego linka na mecz?
1
http://sopcasthd.2ap.pl/
a tutaj oglądał ktoś?
Może na starym dobrym opcast będzie nawet po rusku może być byle nie cięło hehe
0
To trochę się spłukasz;p
4
Ale Angielska i tak lepsza hehe
0
Chyba kontuzja Bussiego wyjdzie nam na dobre. Masche będzie grał na pomocy a na stoperze dwaj dobrze grający w powietrzu zawodnicy. Szefuncio prawie tak samo rozgrywa jak Bussi, tylko jest o wiele lepszy w destrukcji i w gryzieniu trawy.
0
I tak przeszlibyśmy City tylko wymęczylibyśmy się niepotrzebnie przed Realem, a teraz to raczej na plus ten mecz nam wyszedł bo będziemy w rytmie meczowym.
0
I czteropak ;p
6
Miejmy nadzieję jednak trzeba mieć trochę pokory tak samo przed GD, nie trzeba pompować balonika.
0
Teraz to bajka ale w meczu z Chelsea ten karny wywalił nas z LM
1
Albo tą ze strasznego filmy hehe zbuchany krzyk ;p
0
Więc Angielska nie jest lepsza tylko ciekawsza i bardziej wyrównana ;p Liga Angolów ciągnie na prestiżu ale długo tak nie będzie bo widać w Europejskich pucharach jakie tam silne drużyny są tylko Chelsea tak naprawdę się liczy reszta to 1/4 może do półfinału się nadaje taka prawda.
2
Post o Messim a;le po wczorajszym meczu mogę stwierdzić, że naszą parą obrońców na GD powinni być Pique i Bartra przed nimi Masche i gitara ;p
1
Juz widzę jak PSG puszcza Verattiego hehe, a z drugiej strony to Veratti to jest już gwiazdą tylko, że nam inny profil piłkarza jest potrzebny a mianowicie siła i wzrost przemawiają na korzyść Pogby bo Veratti to średnio podniesie średnią wzrostu w drużynie.
2
I że Ney odzyska formę ;p
0
Kupować możemy tylko nie możemy zgłaszać do rozgrywek, więc teraz kupujemy i zostawiamy w Villarrealu albo wypożyczymy gdzieś indziej a po banie przychodzi do nas.