1

@Kvothe07
jak finał LM z 95:)

0

@NaFazieHitman
akurat zanzibar teraz tani obecnie:) jak egipt itp kiedys

0

@ronni37
super dzieki:) na razie odpala mi sie długo strona ale na pierwszy rzut oka wydaje sie oki:) lepsze to niż kartka i długopis i ciągłe mazenie

0

kojarzy ktoś czy jest jakaś strona do projektowania domów i liczenai powierzchni pomieszczeń dla amatorów?

chodzi mi o prosty szkic ala paint ale podaje długość ścian i wylicza mi powierzchnię pomieszczeń?

taka aby można było to liczyć automatycznie a nie kartce z kalkulatorem w ręku

0

@Yosemite
teoretycznie jakby sie udało i na siebie nie trafili i w cwiercfinale byli
ajax, united, arsenal, milan, roma, villarreal, tottenham i szachtar to byłaby dosyc mocna obsada 1/4 potem:)

2

@clyde
w wakacje poprzednie w sierpniu 30 stopni na dworze a ja w weekend 38-39 stopni plus ból gardła

z pracy + pierwszy lekarz telefonicznie abym sobie testy zrobił:-p ja polewka z nich i co zadzwoniłem do drugiego lekarza, kazał przyjść do przychodni

co się okazało angina i antybiotyk

także wiesz nie ma co wyrokować jest tyle chorób

0

@Yosemite
fajnie będzie za 5 lat spojrzeć na to młode pokolenie skrzydłowych - saka, sancho, fati:)
ciekaw jestem który z nich zrobi najwiekszą karierę

1

@DaPi
z chęcią bym wziął udział ale z powodu obowiązków domowych będzie mi ciężko wybrać się tak daleko - ca. 180 KM w jedna stronę:) już widzę jak żona mówi spoko jedź, gdzie mnie prawie nie ma w domu przy małych dzieciach:-p

sam myślałem aby tu kiedyś zaproponować mecz bo tak dawno nie grałem w piłkę - jakieś 2 lata po ostaniem meczu jak mi złamali palca u nogi:-p

jakbyście chcieli zagrać bliżej Kielc to się piszę, w godzinach późno wieczornych

a jak będziecie mieli już cel i kasę to się z checia dorzucę 50-100 zl do jakiejś równej kwoty zeby wam wyszło

z szczególnie z chęcią zagrałbym z @Janiama bo jednak fajnie pograć co by nie było z byłym ligowcem:)

1

@JimMorrisonFCB
też jestem ciekaw tego wzoru Hajty:)

1

@STALU
tak jak koledzy wyżej napisali jak masz rodzinę to raczej celuj w większy samochód niż mniejszy, bo prędzej czy później się przyda większy bagażnik

a samochodów masz sporo w tym przedziale i odpowiednim wieku oczywiście - Corolla, Focus, Octavia, Jetta, Insignia coś pewnie z tej klasy 10-11 letnie spełni twoje wymagania

1

@BarcaInfo
widziałem to już. żenada to był z tego co kojarzę jakiś finał PEMK
jak to możliwe że wtedy to uszło, kurde przecież to kryminał jest i wałek na kilometr

0

@jeyx77x
tak z ciekawości

miałeś jakieś nieprzyjemności przez tego kolesia co miał niezapięta pasy?
bo s sumie powinien mieć zapięte

1

@Yosemite
TRAFNE SPOSTRZEŻENIE

zawuażyełm też że liga angielska też miała okres gdzie niby byli dobrzy piłkarze ale w LM jak na swój potencjał się kompromitowali

co się wtedy stało w anglii - zatrudnili trenerów z kontynentu znanych - Guardiola, Klopp, Mourinho i jeszcze kilku innych i co prawda dało to od tamtego czasu 1X LM, ale zespoły angielskie już nie kompromitowały się odpadając w 1/8 LM prawie w komplecie

1

@Rewolucja123
wczoraj widziałem jeszcze 4 po meczu, widocznie zmienili
no to są 3 - najwięcej w zespole:)

0

@Rewolucja123
koleś ty żyjesz w jakiejs innej rzeczywistości

popatrz na innych portalach ile podaja mu kluczowych podań z tego meczu

ale wiem liczy sie tylko to co ty za tu uznasz

brak słów, po prostu rece mi opadaja jak cie słucham

1

@dymator
pierwsza jedenastka to dest, araujo, de jong, pedri, i dembele/fati - czyli połowa zawodników z pola ma 18-23 lata
i słychać głosy jeszcze właśnie że nie daje szans młodym:)

nie wiem czy ludzie zdaja sobie sprawe ze jedenastka z samych młodych do 24 roku byłoby jeszcze gorzej
potrzebny jest balans - młodość i doświadczenie

swego czasu przerabiał to Ajax z marnym skutkiem, od kilku lat w pierwszej 11 jest balans i od razu wrócili do europejskiej czołówki

0

@Yosemite
wreszcie:) oby tak dalej:) niestety griezmann znów ostatnio słąbiej aby wrócił do formy ze stycznia bo griezmann w takiej formei ze stycznia to szansa na trofea

2

@Rewolucja123
a czy podałem ci oceny de jonga:)? czy podałem ci ilość kluczowych podań w meczu, tutaj nie ma skomplikowanych algorytmów tylko prosta matematyka

kolesie ziejesz antyfanatyzmem do de jonga aż głowa boli

mówiłem ci już idź na boisko i zagraj dla barcelony mecz gdzie nie podejmujesz same dobre decyzje

1

@Bykunn
wiesz ale jak ktoś się skupia na jednym zawodniku to coś w tym jest:-p
jeśli wygramy 1:0 w tym meczu to powiem dobry występ
zaskocze cie ale messi też nie podejmuje tylko samych dobyrch dezycji i czesto ma ponad 10 piłek straconych na mecz

2

@Bykunn
jak taka analiza dotyczy tylko i jedynie jednego piłkarza głównie to cięzko to nazwać analizą

2

@trolownik
ale nie widzisz w tym już pewnego rodzaju pasji do negatywnego oceniania gracza? czy na siłę szukamy też złych decyzji messiego? czy jest piłkarz na świecie co podejmuje tylko 100% dobrych decyzji? jeśli tak to wskaż

szukanie na siłę dziury w całym to już pewien rodzaj obsesji, negatywnej obsesji

1

@joloskyy
można mu napisać jedynie: zostaw w spokoju naszego De Jonga:)

1

@BarcaInfo
w 100% sie zgadzam i nagle okazuje się że messi też nie podejmuje 100% najlepszych decyzji:)

zapraszam cwaniaczka na boisko niech pokaże że on sam podejmuje 100% dobre decyzje:)

9

@Janiama
to nie widziałeś wpisów @Rewolucja123, jeden jest na głównej z zastanawianiem się do kogo powinno się podać w danym momencie:) i wiele wiele innych jak plusy i minusy:) normalnie jak jakiś psuedo antyfan De Jonga

0

@Yosemite
w tym momencie walec i główny faworyt LM, mają to czego brakowało im w poprzednich sezonach - obronę i dlatego to oni wygraja LM a nie żadne Bayerny

15


DE JONG

jak trzeba być zaślepionym by po wygranym meczu gdzie koleś ma asystę analizować każde jego zagranie z meczu?

tak mówię o osobach co analizują grę De Jonga, jak dla mnie to się już nazywa stalking

kolejny dobry mecz - asysta, 4 kluczowe podania wg sofacore, 3 wg whoscored - uwaga najwięcej w zespole a są tu osoby co analizują że w którejś tam minucie i sekundzie zagrał źle

no ja pierdziele

oświecę was nawet messi - najlepszy piłkarz świata nie podejmuje tylko dobrych decyzji

ale są mądrale co podważają nawet dobry występ kogoś, to czekam aż wejdą na boisku i zagrają w barwach naszego klubu i bede podejmowali tylko same dobre dycyzje

masakraz niktórymi tutaj

0

@Pawelsky
a ile lat temu było meczy w PEMK? zastanawia cię czemu takich piłakrzy jak Di Stefano czy Puskas, Eusebio nie ma w czołówce, ano dlatego że tych meczy było mniej, czy to jest uczciwe wobec nich?
czy przez to że Lewy jest wyżej to dla ciebie jest lepszym piłkarzem niż oni?

2

@Yosemite
ten zwód Romario w 25 sekundzie, ale to wyglada zarąbiście, proste a odjechał na tak małej przestrzeni obrońcy ze szok:)

18

@Ghazul3293
no chyba troche cie poniosło

0

@Kleps0n
w każdym państwie:)? serio? spróbuj może sztucznie wywołać jeszcze większą dramaturgię może ci się uda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?