0

@Borneo
wydaje mi się że Moriba będzie grywał raczej na zmiane z de jongiem a wijnaldum był szykowany na DPŚ, ale co ma głowie Koeman nie mam pojecia:)
a moriba jak dla mnie jak najbardziej piłakrz pierwszego zespołu to juz jest:)

1

@Yosemite
oby nie i wybrał Barcelonę:)

1

@ksobi
wyskok pewnie masz nieziemski dzięki nim:)

4

@Yosemite
dokładnie, szkoda tylko że zdobył 1 LM, 2 więcej i wygladałoby to inaczej
dla mnie mój ulubiony napastnik i jeden z najbardziej lubianych piłkarzy Barcelony

pewnie nie wielu pamięta jak gdy nie było Messiego ciągnął grę Barcelony - choćby słynne 5-1 z Realem, ale tego było więcej

2-3 sezony w LM miał słabe (ostatni 5 goli w 7 meczach już - jako jedyny nie zawiódł z Byaernem) i od tego dostał łątkę

mimo wszystko szkoda mi że nie dobił do 200 goli dla nas (zatrzyma się na 198) i 150 goli w samej lidze dla nas (zatrzymał się na 147)


0

pojawiła mi się reklama z cookies i od razu rzucił mi się model w oczy- po prostu nie wierze ze takie coś można wymyśleć:)

ktoś kupuje

https://www.vitkac.com/pl/p/buty-sportowe-ze-skarpeta-balenciaga-buty-1109521?utm_source=criteo&utm_medium=display&utm_campaign=prospecting

0

@PolskiBarcelonista10
pozytywne tak, optymistyczne juz umiarkowanie

większość chce tego na co nas absolutnie stać czyli wyrównany mecz, zwycięstwo jedną bramką byłoby dla mnie już super:) nic więcej chyba większosc tu nie oczekuje tylko tego co bylo z sevilla czyli walki, walki i jeszcze raz walki na całego bez spuszczania głów

skoro klubu w lidze franuskiej potrafia z nimi walczyc to i my powinniśmy poakzac charakter

4

@Yosemite
obecnie wracaja wspomnienia sprzed lat, ale aż takich nazwisk wielkich nie ma ale równie ciekawy zespół i akcent ofensywny rozłożony na wielu graczy, widać tu zespół i pracę wszystkich dla zespołu
młodzi napastnicy
Jonahtan david - 9g 1 a
bamba - 6g 8a
ikone - 4g 4a
yazici - 7g 4a
+ doświadczony yilmaz 9g 4a

+araujo, sanchez
w obronie solidni fonte i botman

Lille albo Lyon - oby ktoś z tej pary zdobył mistrza

0

@Kamiloza91
sądzę że byłby to zupełnie inny mecz, ale też fakt że nie mieliśmy wtedy obrony- dest i pique po kontuzjach zaraz

0

@tobiasson92
wiesz ale pelikany przeczytają nagłówek, łykną i będą powielać kłamstwo aż dla nich stanie się prawdą

0

@zibiku
patrząc na formę zespołów obstawiam że my stracimy mniej punktów niż oni, czy to wystarczy nie wiem, a valencie nie zaliczyłbym do ciezkich wyjazdów bo to zespoł słaby obecnie, to inaczej musiałbym atletico dodac jeszcze wyajzd do getafe
a wszystko i tak zweryfikuje boisko

0

@lucca87 @nadciongajoncy

dzięki jeszcze raz dopiero teraz zauważyłem że my 39 pkt:)

0

@nadciongajoncy
widzisz mój bład bo kilka rzeczy na raz robie:) dzięki:)

5

forma zespołów z czołówki La Liga w ostatnich 15 meczów
1. Barcelona - 12-3-0 - 38 pkt
2. Real - 10-4-1 - 34 pkt
3. Atletico - 10-3-2 - 33 pkt

sevilli nie wliczam bo już wg mnie wypadła z walki o mistrza

13

Komentarz usunięty

0

@zibiku
zobacz ile atletico ma tych ciezkich meczów - conajmniej 5, a przypominam ze stracili ostatnio nawet z levante 2 razy i z vigo

psychologicznie też pomału się robi u nich nie ciekawie bo przewaga ucieka

1

@zibiku
nie do końca wszystkie, przegra z nami i ma tylko mecz marginesy a gra jeszcze z bilbaox2, z sevilla, betis

0

@Ojciec5tkidzieci
No to trochę nieuczciwe. Trzym sie

0

@Thomas99PL
Tylko żaden z tych młodych nie zapowiada się na top. Jedynie de ligt

0

@Thomas99PL
Barcelona wtedy to i przegrywała z skateshop czy remisowała z cadiz.
Jestem pewien ze teraz byśmy was pokonali;)
Juve jest po prostu przecietne kokes przyjmij to do wiadomości

0

@MesQueUnClub96
Barcelona, Atletico, Real, Inter

0

@Thomas99PL
Wiesz co nie przekonamy się bo Juve odpadnie z Porto.
Nie ten poziom. Zapraszamy za rok.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Quavosk
@Ojciec5tkidzieci ty tez dostałeś samochód z budżetu państwa?:)

0

@Kubix93
Koleś jak ty chcesz wozić wózek to zapomniej o małym samochodzie. Jeśli to jeszcze wózek z gondola to juz w ogóle. Chyba ze chcesz jeździć jak rumun z bagażem na tanich siedzeniach.
Jak masz kasę zainwestuj trochę więcej w młodsze auta. Im młodsze tym lepsze.
A jak głównie miasto i małe przejazdy to benzyna lepsze rozwiązanie.

3

@Barca1992
na tydzień:) to są debile po prostu - trzeba to mówić otwarcie

0

@mkord
obecnie tak, właśnie przez te restrykcje

0

@PatrykBarca
no właśnie nie musi wg mnie

spójrz na złote pokolenie Arsenalu - LM nie udało im sie nigdy zdobyc

0

@Kapitan_SW
czemu od razu 2 francuzami, araujo pewnie zagra

0

@mkord
no i obecnie to najgorsze miejsca do życia
dla mnie totalny debilizm

3

@Yosemite
nie wiem czemu tylko r, de boer na ataku:) mieli wtedy kluiverta i Kanu

choć w finale z 95 de boer rzeczywiscie zagrał w pierwszym skąłdzie ale wg mnie to nie on byl na 9 a bardziej litmanen:)
2 finały LM z rzędu 95-96:)

mój drugi ukochany klub razem z Barceloną:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?