0

@Thomas99PL
tylko że juve właśnei ma mało tych młodych piłakrzy w kadrze wartściowych - de light, chiesa, bentacour i od biedy można dodać weston i kulusevski, demiral

dla mnie problem juve to właśnie stary skład

0

@ViscaBarca123
a tacy zawodnicy jak pedri, dest, araujo, fati to pewnie bedzie nasza podstawa w przyszłosci a juzwidac u nich duża jakość + do tego rincao i moriba oraz nie wiele starsi dembele i de jong - na naszych oczach buduje sie zespół na przyszłość

0

@mientusek1407
też to zauważyłem, szkoda, nie sadze aby miał tak słaby strzał, a jak rywal sie muruje w bramce to trzeba włąśnie jak sie ma taka piłke jak on wczoraj na 16 strzelac
czy trafi czy nie to była bardzo dobra sytuacja a w takim tłoku nawet o reke rywala czy rykoszet i gol nie trudno
jak to poprawi to wg mnie będzie już mega wymiataczem a już jak na swój wiek jest mega wymiataczem:) mnie miło zaskoczył bo nie obstawaiłem go ze bedzie podstawowym zawodnikiem przed sezonem

0

@Reiv111
anglicy, niemcy? - ćwiercfinał max wg mnie
chorwacja - też wg mnie już po swoim szczycie

już prędzej Hiszpania i Holandia i Belgia

nie skreślałbym też Włochów

1

@Rust_Cohle
a w jaki stopniu przyczynił sie do pucharu króla z zeszłego roku? w żaden, co najwyżej może go przegrać

1

@AmigoBlancos
oczywiście wszystko sie może zdarzyć ale czemu niby mamy nie zakładać zwyciestwa z osasuną? w końcu jestesmy z Barca to z kim mamy nie zkakłdać zwyciestwa

może być różnie owszem ostatnio po meczu villarreal-atletico nie można byc pewnym niczego, bo tam villarreal grał a atletico strzelało gole

0

@mr_robot
spoko dzieki:)

0

@Thomas99PL
no rzeczywiście my 8 juventus 9

a ile Pucharów ma Juve? no właśnie nikt nie pamięta przegranych, taka prawda że najważniejsze to co trafia do klubowej gabloty

Barcelona - 5 pucharów LM, JUve - 2 puchary, tu nawet nie ma co porównywać, już nie mówiąc że Barcelona ma znacznie wiecej innych pucharów europejskich niż juve, jak PZP, P UEFA, Superpuchar europy

kiedyś robiłem ranking najlepszych klubów europy na podstawie sukcesów w Europie i ranking trofeum,
pamiętam że najlepszy był real, milan, potem chyba bayern, barcelona, liverpool, ajax i chyba po nich był juve albo inter na 7-8 miejscu

to na pewno jeden z najlepszych klubów w Europie i z tym nie dyskutuje, ale mówienie najlepszy to czysty trolizm albo ślepe zapatrzenie

a jak tam liga włoska w tym roku? ucieka co:)

0

@Thomas99PL
Pechowe typowa wymówka przegranego.
Tyle samo trunmfow w lidze mistrzów ma Porto a jakoś nie mówi się o nich jako najwięksi w historii. Zejdz na ziemię

0

@pt9
a czym się zajmujesz jeśli moge spytać?:)

0

@pt9
też czegoś podobnego szukam ale tylko do kalkulacji powierzchni i rysowania aby architektowi pokazać co mniej więcej oczekuje:) do projektu domu?

0

@MaziFCB
super dzięki wielkie:)
chyba wezmę tego AOC co mi wysłałeś:)
za rok zawiozę im łapka i tani kosztem nowy sprzet do ogladania:)

4

czyli Osasuna ,Huesca, Sociedad
powinnismy dać radę:) na PSG szkoda najbardziej

0

@MaziFCB
WIDZĘ dzięki, głosniki też zostały:) znalazłem tej samej firmy tylko 2xHDMI
a mi potrzeba bedzie za rok 2xHDMI zeby nie przstawiac kabla z laptopa na dekoder:)

0

0

@MaziFCB
oki kumam widze ze sa monitory z VGA jeszcze:)
a ten komp nie jest mój tylko szwagier zostawił x lat temu i teraz jak dzieci przyjezdzłay na wies to puszczalismy im czasami w słąba pogode tam bajki, ale stary monitor padł

dzięki:) poszukam wiec monitora z hdmi i VGA:) bo widze ze sa takei z 2 wejsciami

0

@MaziFCB
właśnie tylko chce już kupić nowy monitor bo za rok ten sprzet wyrzucę a przywiozę im praktycznie nowego laptopa
wiec to tylko tak przejściowo aby rok działało:)
nie przejscowki a adapter włąsnie:) źle sie wyraziłem

1

@Cwaniak4
oki, to niech przekaże tych sponsorów i narka:)

1

DRUŻYNA

co cieszy to to że chyba wreszcie mamy drużynę, waleczną grająca do końca, i pomału tworzącą jedność
aby wygrywać puchary nie wystarczy mieć najlepszych piłkarzy na każdą pozcyję, bo gdy w zespole nei ma chemii w najważniejszym momencie taki zespół się wykolej

patrząc na nasze ostatnie mecze chyba pomału tworzy nam się zespół - ta radość, ten spontan, i to nawet młodzi jak moriba zaczynaja tworzyć zespół, a takie mecze jak wczoraj dodatkowo cementują ten team spirit

co cieszy też że zespół zaczyna ewoluować
pamiętacie jak na początku sezonu nie potrafiliśmy wygrać gdy pierwsi traciliśmy bramkę i tak parę meczy przerabialiśmy, potem wreszcie tendencja się odwróciła

to samo mecze z mocnymi zespołami, często wpadki, rzadko wygrane, a teraz ostatnie 2 mecze pokazały ze można:) i oby znów tendencja się odwróciła na dobre:)

nie popadam w hura optymizm, ale liczę na puchar/y w tym sezonie a po lecie jak nas wzmocnią 3-4 piłkarze, obecni zbiera jeszcze doświadczenie to wierzę że znów będą się z nami liczyć w Europie i bez tych głupich smieszków i memów
Sevillę już za to pokaraliśmy

0

@BarcaInfo
a ten freix to jakiś niezależny kandydat, bo akurat o nim najmniej wiem

0

@MaziFCB
w kompie jest tam u teściów stare wejscie VGA, ale podobno przjscwóka VGA-HDMI można puścić i oglądać

0

2

@Yosemite
i dodajmy ze czekaj nas bezposrenie pojedynki psg-llile i psg-lyon

fajnie jakby była jakaś odmiana:)

0

@MaziFCB
no właśnie bardzo stary komp i ostatnio padł tam monitor; ale widze ze sa specjalne kabel i adaptery

a kompa nie chce im wymieniać bo im za rok kupie laptopa od siebei z firmy za 100 PLN:) to wtedy kompa im wyrzuce na kosz:)

1

@joloskyy
dla mnie też ewidentny karny, ocampos rzucił się na piłke prawie jak bramkarz, jakby schowal rece do tyłu to oki (pamieatm jedna podobna interwencje puyol) ale on ja zagarnal pod brzuch i przeturalał prawie przetrzymujac rekami

0

@MaziFCB
zobaczę może to opcja, do TV rozumiem też bez problemu można podłączyć kompa
chce to zrobić w miare po taniosci aby dzieciaki przy słabej pogodzie mogły obejrzec jakas bajkę z kompa + czasami aby domownicy mogli uzywac jako drugi telewiozr podlaczony pod dekoder CP

0

@Qlewer
no jak bede u tesciów a będzie słaba pogoda to puściłbym dzieciakom jakiś film z kompa + drugi telewizor

0

@Janiama
a przed nimi w ataku dembele i messi
można byłoby wypróbować

0

@MaziFCB
oki dzięki:) ja się nie znam bo nie gram:)

0

@Janiama
oki tylko kogo bys widzial wtedy w lini pomocy? jaki skład?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?