0

@Bykunn
mam to samo zdanie
ale żona zostawiła wczoraj włączony tv i zastanawiam się po co takie straszenie ludzi w TV - nie wiem czy to profilatycznie

wiadomo że teraz będzie jakiś wzrost, ale na logikę po pierwsze szczepienia, po drugie sporo osób to przechorowało, wiec to naturalne że te liczby beda coraz mniejsze z czasem

pewnie od maja już otworzą i restauracje, ja już szukam miejscówki na wakacje:)

0

@MesQueUnClub_87
mi się wydaje że im to odpowiada
łatwo jest zarządzać ludźmi przez strach
pytanie jest kiedy pęknie ta granica i ludzie zlinczują tych pseudo znawców i polityków


0

@Nihas
słowo klucz może i gdybanie:)

1

@Nihas
a ty umiesz czytać? w tv mówią i starsza sytuacja na świecie a prawda jest taka że na świecie jako całości ogólnie jest po szczycie

po drugie - szczepienia
po trzecie - x osób już to przechorowało/miało a społeczeństwo to nie jest studnia bez dna, ten zbiór się pomału kończy

2

@Barca1992
a ludzie ogladają i słuchają, a nikt nie spojrzy w prawdziwe dane
tylko słucha tych wywodów jak pogody dla serferów - duża, niska fala:-p jaja jka berety
https://www.worldometers.info/coronavirus/

to samo napierdzielaja na Szwecję a tam się żyje normalnie, przez chwilę coś wprowadzili ale już jest normlanie:)

5

te media i rząd jest śmieszny
starszą 3 falą - bo niby jesteśmy serferami:)
straszą sytuacją na świecie

a tak na prawdę patrząc na dane ze świata to szczyt już był w grudniu/styczniu
teraz ze względu na kilka faktów nawet jak beda te wzrostu powinny być mniejsze


0

@cat_r37
a my musimy po prostu grać swoje i strzelić ile się da 2,3,4:) oby awansować dalej:)

0

Komentarz usunięty

5

@Yosemite
dobrze ze przyszedł do nas i wygrał LM:)

0

@MesQueUnClub_87
mi tam potrzebne to bardziej do innych rzeczy:) trzym się

0

@MesQueUnClub_87
recenzja z 2019 roku ale komenatrze były też z 2020 roku, ale chyba po to jest android auto aby łączyć sie z telefonem:) - czytać maila, puszczac smsy, oglądać YT

w aucie mam android auto, dobra poszukam dalej:)

0

@MesQueUnClub_87
problem jest inny z YT i teledyski
"A tak na poważnie, uruchomienie YT w AndroidAuto to dość skomplikowana sprawa, która wiąże się z rutowaniem telefonu - ja odpuściłem. Co więcej, Google ciągle coś zmienia i nawet jak dziś ktoś znajdzie jakiś sposób to za jakiś czas, sposób już nie działa bo Google to blokuje. W imię bezpieczeństwa na drodze. Oczywiście zawsze można jeszcze pomyśleć o MirorLink , czyli funkcji udostępniania ekranu z telefonu na ekranie stacji multimedialnej, lub podłączenie czegoś w stylu MiBOX-a "

0

@MesQueUnClub_87
no właśnie youtube przez android auto to nie jest tak oczywiste
podobno google blokuje możliwość ogladania youtube na ekranie w samochodzie ze względów bezpieczeństwa, jest tylko dzwiek i trzeba podobno rootować telefon
albo zrobić to za pomoca jakiejs aplikacji mirror - przynajmniej tak wyczytałem teraz sie zagłedbiajac


0

@MesQueUnClub_87
fabrycznie nowe radio i ma android auto i mirror link, oki już chyba wiem musze sciaganc aplikacja aa mirror

0

pytanie do znawców telefonów
czy włączając Android Auto bez problemu powinny mi się pojawiać filmy z you tube na ekranie w samochodzie, czy potrzebny jest jakiś program do pełnego mirroringu?

0

@cules100pro
atletico ma potem bilbao x2 sevilla, betis, my oni jeszcze pogubią punkty:)

0

@PatrychoO
sczerze mi sie podoba:)

0

@pak
a czemu dla klubu, zarzuty są wobec konkretnych osób

0

@Rudi35
no wg mnie powinienieś mieć 12 miesiecy odliczone, i z tego co kojarzę to nawet jak kwota ulgi przekroczy podatek do zapłaty to US powinien ci zwrócić
https://www.pit.pl/ulga-prorodzinna/

limit wynagrodzenia jest jak ktos ma tylko jedno dziecko
rozlicz sobie najlepiej w programie Pitax:) tam dobrze rozliczaja

0

@Rudi35
ulga na 1 i 2 dziecko wynosi ca. 93 PLN /mies. i nie ma tu znaczenia wynagrodzenie bo to się odejmuje od podatku

1

no i kolejny artykuł nie pomyśli narzekaczy i pseudo ekspertów
ma kluczowe podania i dryblingi i wygrane pojedynki to nie ma wślizgów, przejęć itp.

ogólnie De jong musi być alfą i omegą i od ataku i obrony
chyba jak strzeli hat-tricka, doda 2 asysty i będzie miał 12 przechwytów, 50 wślizgów i 2 razy wybije piłkę z bramki to hejterzy zamilkną:)

1

@MesQueUnClub_87 @Ghotti
dzięki:) wiem że proste pytanie ale wolałem się upewnić

0

mam może banalne pytanie, chce kupić u tesciów nowy monitor do kompa, aby dzieci w słabą pogode czasami coś obejrzały z bajek
z drugiej strony czy jest możliwość podłaczenia dekodera Polsary sportowego pod taki monitor komputerowy czy taki monitor musi miec jakas specjalna funkcję czy nie ma z tym problemu?

0

Aurelien Tchouameni - co o nim sądzicie czy to bardzie DMC czy MC? nadał by się do nas?

0

@tommyVERceti
A co w tym dziwnego? Za dużo ci się wydaje czy za mało?

2

@Krzychu1010
Jeśli korona to o tak ci nie pomogą bo amantadyny ci nie przepiszą
Wzmocniaj odporność przede wszystkim

3

@DaPi
Fajnie jakby się to kiedyś przerodziło w regularne granie:)
Albo weekendowy turniej nad jakimś jeziorem:) w sobotę mecze wieczorem ognisko i nocleg a niedziele rozjazd do domów:) można by wtedy z rodzinami przyjechać. Rodzina by sobie poodpoczywala i pokibicowala a my pokopali:) wieczorem przy piwku i ognisko na pewno atmosfera by się rozluźniła ze ludzie znajacy się tylko z la rambli mogli by sobie pogadać o pilce:)

No cóż zazdroszczę wam bo z chęcią bym zagrał. Szkoda zenie w Kielcach albo chociaż z pol godziny jazdy autem. To nawet usypiajac maluchy o 21 o 21:30 mógłby grac. A takto lipa.

0

@tobiasson92
czyli co przed wyjazdem gdzies zrobi sie test negatywny który bedzie wpisany do paszportu i mozna przekroczyc granice?

0

taka sytaucja w meczu cruz azul i arbitrem - no nieźle wybronił

#dziejesiewsporcie: Sędzia zatrzymał strzał do niemal pustej bramki
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/925993/losowanie-ligi-europy-gdzie-ogladac-w-telewizji-i-internecie-transmisja

1

Abdallah Sima (19 lat) - kolejny mlody piłakrz do obserwacji
w tym sezonie 11 goli w 14 meczach ligi czeskiej
w LE 4 gole w 8 meczach

https://www.transfermarkt.pl/abdallah-sima/profil/spieler/776798

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?