lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chce u teściów kupić monitor aby odświerzyć starego kompa i czasami obejrzec film na kompie lub film z drugiego dekodera w cyfrowy polsat
czy te monitory do oglądania TV, filmów są oki?
nie chce nc specjalnego bo pewnie użyjemy tego tylko kilka razy w roku, ale fajnie byłoby mieć tak możliwość
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/samsung-c27f396fhu-curved.bhtml
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/samsung-monitor-samsung-27-smart-ls27am500nuxen.bhtml
0
@Janiama
to jakie ustawienie 3-5-2 teraz myslisz aby grać?
0
@AdiBarca87
ale ja jedynie się obawiam psychiki, bo po lidze francuskiej widać nawet że PSG nie jest tak mocne, to my po bramce na 1:2 oddaliśmy im mecz
0
@AdiBarca87
no tak bo PSG jest tak mocarne że ich Monaco regularnie klepie w lidze
kluczem bedzie nasza psychika, w lidze mistrzów ostatnio tracimy są mentalność, jakby wychodził inny zespół, to pewnie efekt klu snieznej i tych porazek, ale jak zespół sie od tego odetnie i popatrzy co zrobil z sevilla to jestem dobrej mysli
0
@joloskyy
a karny dla nas po bramkarskie obronie ocamposa?
0
@Rourke
oki marca napisała tylko" kontrowersje z reka lengleta" niby oki ale czemu nie napisali "kontrowersje z reką ocamposa"?
6
@Janiama
Pedri to już jest materiał na gwiazdę a ma chyba 18 lat dopiero:)
jedynie co u niego mnie osobiscie denerwuje że tak rzadko podejmuje decyzje o strzale, wczoraj miał taką jedna sytuacje ze az sie prosiło, ale podał jakoś tak pietka do messiego i z akcji już nic groźnego nie było
1
@Yosemite
może Gaya za niego tak już na przyszłość?:)
1
@Bobo25
normalnie tworzą odrębną rzeczywistość dla swoich czytelników:)
zamiast normalnie pogratulować to oczywiście muszą wtracić swoje ale..
1
@ksobi
a sorry ocampos mój bład:)
2
MARCA i AS
toż to normalnie nie można czytać - czepiają się ręki Lengleta - gdzie nie ma karnego absolutnie, ale o tym jak Ocampos zablokował strzał rękami rzucajac się jak bramkarz już nie napiszą?
Paranoja
6
@BarcaInfo
nasz przyszłość:) chłopaki wychowani tutaj:)
4
WOLA WALKI
w ostatnich latach tego brakowało w naszym zespole, a teraz już kolejny mecz pokazujemy że można mieć charakter, to różni zwycięzców od wiecznych przegranych, nie można się nigdy poddawać
mam nadzieje zę po meczach z Granadą i Sevilla nasz zespół utwierdzi sie w tym przekonaniu
gratulacje dla zespołu bo zagrali dobry mecz, zasłużony awans i tylko jeden krok od pierwszego pucharu w tym sezonie
są oczywiście braki i potrzeba 3-4 piłkarzy do tego zespołu aby ławka była szeroka w razie kontuzji i lepszy zespół, ale to latem
cieszy że graja chłopaki co mają Barcelonę w sercu jak Araujo, Mingueza, Pedri czy Fati już niedługo mam nadzieję, cieszy kolejna szansa Moriby:)
po niektórych widać to że wreszcie grają sercem a tak można przenosić góry:)
nawet ostatnio busi nie jest tak denerwujacy:)
Visca el Barca)
0
@Michael24
Tak jak graja w kosza:) dlatego kosz jest ogólnie bardziej popularny. A wcale tam mniej meczy nie graja. Choć wysiłek ciężko porównać.
Ale same ułożenie grup tez debilne. Z tego samego kraju w jednej grupie.
0
@Michael24
To juz lepiej 3 mecz. Grac w sensie do 2 zwyciestw. A to śmiesznie wygląda. Bo kto może zagrać świetny mecz wygrać-3-0 wygrać w setach dwumecz a i tak odpaść. No glupota
0
@MESSIah16
Tylko to jest faza pucharowa play off a nie grupa. Dla mnie niezrozumiale przepisy.
Zresztą sama konstrukcja grup 6 po 4 zespoły i z tego samego kraju w grupie były to tez glupota
0
Dopóki siatkówka będzie miała takie głupie przepisy to będzie sportem za koszykówka i chyba piłka ręczna.
O ile Perugia Modena rozumiem zloty set. Tak w mexzymu Zaksy wygrywają 3-1 po czym przegrywają 0-3 i jest zloty set.
To jak dzis Barcelona wygrała 1-0 i mamy dogrywkę i zloty gol. No debilne przepisy
0
@Whudi
dodałbym podstadionem jeszcze, bo zgoda ma słaby asortyment wg mnie
0
@AlwaysBlaugrana
mozna wygrać po dogrywce
0
@horang
no powiedziałbym taki średnio dobry zespół, jakbym miał porównać do obecnych zespołów w la liga to słabszy niż Atletico, my, Real, Sevilla, Villarreal wiec pewnie gdzieś na 5-7 miejsce w lidze wg mnie oczywiscie
9
@tobiasson92
wow brawo wreszcie ktoś rozsadny
i taka prawda ludzie nie potrzebuja Państwa które mówi im jak zyć
jak ktoś się boi niech sie samoizolacje - przecież to takie proste
1
@MesQueUnClub96
no raczej nie są, faworytem to był Granerund co wygrywa konkurs za konkursem, Stoch jak jest w dobrej formie bo to jeden z najlepszych skoczków, Ryoyu bo ostatnio wraca mu forma i też utytułowany
ale Żyła to nie jest skoczek z gatunku tych wielkich, nie jest regularny, jest niezły i czasami mu się uda
ja się po prostu nie nastawiam, jak komuś się uda to spoko, ale jak już miałbym obstawiać to największe szanse daje chyba Kubackiemu z naszych
1
@MesQueUnClub96
a któryś z naszych jest faworytem do złota? byłby Stoch ale on ostatnio niestety słabo skacze
a Kubacki i Zyła jak maja dzień (co się rzadko zdarza) to maja szanse jak nie mają dnia to pewnie beda gdzie w granicach 5-10 miejsca, bo to nie ten kaliber co Stoch i taka prawda
3
tym co piszą już złoty medal dla Polski, proponowałbym ochłonąć
może nie być Granerunda ale nadal żaden z naszych nie jest faworytem do złota, jak się uda super ale po co pompować balonik
0
ARSENAL
kiedyś czołowy zespół w lidze, później powolny upadek i słynne 4 miejsce w lidze:)
a teraz, to już 4 sezon Arsenalu poza LM i zapowiada się kolejny też bez, a o 4 miejscu w lidze ich kibice mogliby teraz pomarzyć, jak to sie może wszystko zmienić w tak krótkim czasie
0
@Yosemite
wow, piękna bramka:)
2
@Quavosk
nie, miałem nawet nie wiedziałem kiedy, także tego:)
0
@Tomek54321
wiesz co nie ogladam zasadniczo tylko wczoraj zona zostawiła wlączone tv na informacjach w tvn
ale tak jak mówisz mnie zasadniczo to nie dotyczy i od dłuższego czasu zyję normalnie:) spotykam sie z ludzmi kiedy i gdzie chce:)
a jak bedzie ciepło to na basen tez wrócę z maluchami:)
0
@Pawel1980
to co pojedyncze kraje będziemy teraz rozpatrywać jako całość
Czechy są zamknięta i jak widać gówno im to daje
0
@Bykunn
od początku jest to głupio robione, jak kogoś trzymasz na uwięzi to normalne że bedzie szalał jak sie zerwie ze smyczy, tak tu to wyglądało:)