0

chce u teściów kupić monitor aby odświerzyć starego kompa i czasami obejrzec film na kompie lub film z drugiego dekodera w cyfrowy polsat

czy te monitory do oglądania TV, filmów są oki?
nie chce nc specjalnego bo pewnie użyjemy tego tylko kilka razy w roku, ale fajnie byłoby mieć tak możliwość

https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/samsung-c27f396fhu-curved.bhtml
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/samsung-monitor-samsung-27-smart-ls27am500nuxen.bhtml

0

@Janiama
to jakie ustawienie 3-5-2 teraz myslisz aby grać?

0

@AdiBarca87
ale ja jedynie się obawiam psychiki, bo po lidze francuskiej widać nawet że PSG nie jest tak mocne, to my po bramce na 1:2 oddaliśmy im mecz

0

@AdiBarca87
no tak bo PSG jest tak mocarne że ich Monaco regularnie klepie w lidze
kluczem bedzie nasza psychika, w lidze mistrzów ostatnio tracimy są mentalność, jakby wychodził inny zespół, to pewnie efekt klu snieznej i tych porazek, ale jak zespół sie od tego odetnie i popatrzy co zrobil z sevilla to jestem dobrej mysli

0

@joloskyy
a karny dla nas po bramkarskie obronie ocamposa?

0

@Rourke
oki marca napisała tylko" kontrowersje z reka lengleta" niby oki ale czemu nie napisali "kontrowersje z reką ocamposa"?

6

@Janiama
Pedri to już jest materiał na gwiazdę a ma chyba 18 lat dopiero:)

jedynie co u niego mnie osobiscie denerwuje że tak rzadko podejmuje decyzje o strzale, wczoraj miał taką jedna sytuacje ze az sie prosiło, ale podał jakoś tak pietka do messiego i z akcji już nic groźnego nie było

1

@Yosemite
może Gaya za niego tak już na przyszłość?:)

1

@Bobo25
normalnie tworzą odrębną rzeczywistość dla swoich czytelników:)
zamiast normalnie pogratulować to oczywiście muszą wtracić swoje ale..

1

@ksobi
a sorry ocampos mój bład:)

2

MARCA i AS

toż to normalnie nie można czytać - czepiają się ręki Lengleta - gdzie nie ma karnego absolutnie, ale o tym jak Ocampos zablokował strzał rękami rzucajac się jak bramkarz już nie napiszą?
Paranoja

6

@BarcaInfo
nasz przyszłość:) chłopaki wychowani tutaj:)

4

WOLA WALKI

w ostatnich latach tego brakowało w naszym zespole, a teraz już kolejny mecz pokazujemy że można mieć charakter, to różni zwycięzców od wiecznych przegranych, nie można się nigdy poddawać
mam nadzieje zę po meczach z Granadą i Sevilla nasz zespół utwierdzi sie w tym przekonaniu
gratulacje dla zespołu bo zagrali dobry mecz, zasłużony awans i tylko jeden krok od pierwszego pucharu w tym sezonie

są oczywiście braki i potrzeba 3-4 piłkarzy do tego zespołu aby ławka była szeroka w razie kontuzji i lepszy zespół, ale to latem

cieszy że graja chłopaki co mają Barcelonę w sercu jak Araujo, Mingueza, Pedri czy Fati już niedługo mam nadzieję, cieszy kolejna szansa Moriby:)
po niektórych widać to że wreszcie grają sercem a tak można przenosić góry:)

nawet ostatnio busi nie jest tak denerwujacy:)

Visca el Barca)


0

@Michael24
Tak jak graja w kosza:) dlatego kosz jest ogólnie bardziej popularny. A wcale tam mniej meczy nie graja. Choć wysiłek ciężko porównać.
Ale same ułożenie grup tez debilne. Z tego samego kraju w jednej grupie.

0

@Michael24
To juz lepiej 3 mecz. Grac w sensie do 2 zwyciestw. A to śmiesznie wygląda. Bo kto może zagrać świetny mecz wygrać-3-0 wygrać w setach dwumecz a i tak odpaść. No glupota

0

@MESSIah16
Tylko to jest faza pucharowa play off a nie grupa. Dla mnie niezrozumiale przepisy.

Zresztą sama konstrukcja grup 6 po 4 zespoły i z tego samego kraju w grupie były to tez glupota

0

Dopóki siatkówka będzie miała takie głupie przepisy to będzie sportem za koszykówka i chyba piłka ręczna.
O ile Perugia Modena rozumiem zloty set. Tak w mexzymu Zaksy wygrywają 3-1 po czym przegrywają 0-3 i jest zloty set.
To jak dzis Barcelona wygrała 1-0 i mamy dogrywkę i zloty gol. No debilne przepisy

0

@Whudi
dodałbym podstadionem jeszcze, bo zgoda ma słaby asortyment wg mnie

0

@AlwaysBlaugrana
mozna wygrać po dogrywce

0

@horang
no powiedziałbym taki średnio dobry zespół, jakbym miał porównać do obecnych zespołów w la liga to słabszy niż Atletico, my, Real, Sevilla, Villarreal wiec pewnie gdzieś na 5-7 miejsce w lidze wg mnie oczywiscie

9

@tobiasson92
wow brawo wreszcie ktoś rozsadny

i taka prawda ludzie nie potrzebuja Państwa które mówi im jak zyć

jak ktoś się boi niech sie samoizolacje - przecież to takie proste

1

@MesQueUnClub96
no raczej nie są, faworytem to był Granerund co wygrywa konkurs za konkursem, Stoch jak jest w dobrej formie bo to jeden z najlepszych skoczków, Ryoyu bo ostatnio wraca mu forma i też utytułowany
ale Żyła to nie jest skoczek z gatunku tych wielkich, nie jest regularny, jest niezły i czasami mu się uda

ja się po prostu nie nastawiam, jak komuś się uda to spoko, ale jak już miałbym obstawiać to największe szanse daje chyba Kubackiemu z naszych

1

@MesQueUnClub96
a któryś z naszych jest faworytem do złota? byłby Stoch ale on ostatnio niestety słabo skacze
a Kubacki i Zyła jak maja dzień (co się rzadko zdarza) to maja szanse jak nie mają dnia to pewnie beda gdzie w granicach 5-10 miejsca, bo to nie ten kaliber co Stoch i taka prawda

3

tym co piszą już złoty medal dla Polski, proponowałbym ochłonąć
może nie być Granerunda ale nadal żaden z naszych nie jest faworytem do złota, jak się uda super ale po co pompować balonik

0

ARSENAL
kiedyś czołowy zespół w lidze, później powolny upadek i słynne 4 miejsce w lidze:)
a teraz, to już 4 sezon Arsenalu poza LM i zapowiada się kolejny też bez, a o 4 miejscu w lidze ich kibice mogliby teraz pomarzyć, jak to sie może wszystko zmienić w tak krótkim czasie

0

@Yosemite
wow, piękna bramka:)

2

@Quavosk
nie, miałem nawet nie wiedziałem kiedy, także tego:)

0

@Tomek54321
wiesz co nie ogladam zasadniczo tylko wczoraj zona zostawiła wlączone tv na informacjach w tvn

ale tak jak mówisz mnie zasadniczo to nie dotyczy i od dłuższego czasu zyję normalnie:) spotykam sie z ludzmi kiedy i gdzie chce:)
a jak bedzie ciepło to na basen tez wrócę z maluchami:)

0

@Pawel1980
to co pojedyncze kraje będziemy teraz rozpatrywać jako całość
Czechy są zamknięta i jak widać gówno im to daje

0

@Bykunn
od początku jest to głupio robione, jak kogoś trzymasz na uwięzi to normalne że bedzie szalał jak sie zerwie ze smyczy, tak tu to wyglądało:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?