0

@jeyx77x
bez przesady Atletico gra brzydki futbol

2 zespoły w 1/2 LM to i tak byłoby coś a obecnie sądzę że City i liverpool są lepsze i zasłużenie pewnie będą w finale

La Liga pomału się odradza ale jeszcze odrobina jej brakuje do Premiership

mam nadzieję że za rok za sprawą Barcelony ten dystans się zmniejszy jeszcze a i w tym roku pokażemy moc wygrywając LE:) OBY:)

0

@Rewolucja123
niby bark ale nogami też kopnął nogi havertza i to w nogi Havertza uderzył na smamym początku, co widać na video - wg mnie były podstawy do karnego

0

@AnnaMarianna
a co za problem jest w gotowaniu? jak ktoś się usamodzielnia to chyba naturalnym jest nauczenie się gotować:) ja od studiów potrafię zrobić praktycznie wszystko

1

@AlexDark00
jest on za słabym piłkarzem na Barcelonę, jestem też fanem Ajaxu i nie przekonuje on mnie jakością

0

@kinioo
mnie zasadniczo to rybka bo oba kluby były mi obojetne - nie lubię ich

liczę na finał City -Liverpool:) bo obecnie to najlepsze zespoły

0

@Kengo
Pierwszy dwumecz wiadomo dosyć zbliżone to ratio. Moglo pójść w każdą stronę.
Ale w drugim dwumeczu Chelsea ich zmiażdżyła i tylko sobie sama wina ze odpadła

0

@P33ck
oki nie wiedziałem:) kurde to koleś ma niezłe staty

0

@Ronaldinho10zMadrytu
liverpool w tamtym sezonie był dużo słabszy niż obecnie

a real jak rok temu naburmuszy się aby dostać w cymbał od City w półfinale

finał angielski wspomnisz moje słowa

0

@PerfecT0
przed jakim PSG koleś:) to było przed meczami z Chelsea

0

@P33ck
2020 brakuje?

5

coraz bliżej finału LM City -Liverpool:)

a w LE Barcelona - RB Lipsk

ależ to będą mecze:)

1

@Pelart2
no raczej nie stać City poza zasięgiem Realu jest to samo Liverpool

0

@cris2706
nie można oceniać zespoły po składzie, bo nazwiska nie grają

jak możesz pisać że jak jeszcze graja ze sobą to tym lepiej a potem Real eliminuje PSG i mówisz że PSG lepsze - kurde sam się podsumowałeś

i tak Real 1/8, 1/2 i a/2 znów czyli tendencja rosnąca
PSG finał, 1/2 i teraz 1/8 i porażka w bezpośrednim meczu - o czym my więc mówimy

ja dlatego jestem za Superligą bo nie byłoby takich dywagacji, kązdy grałby z każdym byłaby tabela która jasno by mówiła kto lepszy a potem play offy:)


pozdro

0

@AmigoBlancos
co do ręki to mimo że nie miała wielkiego wpływu i była przypadkowa to teraz chyba mają sędziowie przykaz gwizdać takie ręki jesli z tego była strzelona bramka

to chyba tobie pisałem ze będzie dramaturgia i dogrywka:)

gdyby nie Jorginho to byłbym trafił 2-4 i karne:)

2

Pyszne wieśniaki z Niemiec odpadly

0

Brawo Villarreal

0

@cris2706
ja mam fakty

1. Real wyeliminował PSG
2. W zeszłym roku oba zespoły 1/2 LM, w tym roku Realu już co najmniej jedna rundę dalej, 2 lata temu PSG finał, Real 1/8 - czyli widać po wynikach że PSG było lepsze ale z sezonu na sezon jest coraz słabsze i obecnie słabsze niż real, niedużo ale jednak słabsze

jak chcesz oceniać zespoły jak nie po faktach? PSG nawet w swojej lidze francuskiej gra piach patrzą na saklę przepaści między nimi a reszta ligi, w zeszłym roku się ośmieszyli i nie zdobyli nawet mistrzostwa

sorki ale argumenty masz całkiem z tyłka "bo mi się tak wydaje to nie są argumenty"

a Benfica i Villarreal nie są lepsze, choć Villarreal nie wiem czy by nie ograło PSG

Villarrea zdobył mimo wszystko LE a w tym roku 1/4 LM conajmniej, trochę więc może szacunku, co zdobył PSG w tym czasie - odpowiedź brzmi nic:)

patrzę na przestrzeni ostatnich 3 lat na kluby bo pojedynczy sezon dobry się może zdarzyć każdemu a z drugiej strony 3 lata to nie tak odległa perspektywa aby mówić o całkiem innych czasach

1

@cris2706
no nie rozśmieszaj mnie PSG nie jest mocniejsze niż Real
nie masz żadnych argumentów aby tak twierdzić, wyniki w Europie w ostatnich latach plus bezpośredni pojedynek ostatnio na korzyść Realu

no sorry, to tak jakby napisał że Roma jest mocniejsza niż Sevilla, bo tak bo mi się tak widzi

34

EUROGOLE na Eurosport

ktoś pamieta te czasy jak było mało transmisji w TV, neta mało kto miał a bramki można było zobaczyć w szybkim przeglądzie bramek na kanale Eurosport w programie chyba się nazywał EUROGOLE czy jakoś tak

czasy Luca Nillisa w PSV, Ronaldo w Barcelonie:)

0

@DaPidejpi
tak z ciekawości to ile byś chciał zapłacić za takie zakupy?

0

@cris2706
no i co że rozjechał Salzburg? przecież to przeciętna drużyna

a PSG chyba jest za Realem skoro z nimi odpadli:)

a sądzę że i Real i Barcelona wcale by z Bayernem łatwo nie przegrali, a mam przeczucie że Barcelona z formą z Realu czy Sevilli ostatnio by nawet wygrała


1

@Toretto
dziś nie ma co oglądać:( ani Realu ani Bayernu nie lubię więc bym się męczył oglądając mecz z ich udziałem

0

@Ali3231
czyli spotkają sie po środku ca. 35-40

0

@cris2706
jednak liverpool byłby faworytem

1

@AmigoBlancos
podejrzewam że by tak było:) dla postronnego kibica to byłoby jednak widowisko, ktokolwiek by awansował po karnych

0

@BarcaInfo
skoro pisał o tym Gerard Romero a z tym zarządem wydaje sie dobrze poinformowany to coś w tym jest

początkowo byłe sceptyczny, ale po namyślę mimo że go średnio lubię chciałbym go tutaj

dla niego to też byłby pewnie fajny etap w końcu lepsza i inna liga, ale i szanse na trofea, nie oszukujmy się z nim w ataku mielibyśmy szanse na Ligę bardzo duże a i LM po odpowiednich wzmocnieniach obrony pewnie zaczęlibyśmy się poważnie liczyć

2

@AmigoBlancos
będzie po pierwszej połowie 1-0 dla Chelsea w drugiej szybko strzela na 0-2, Real odpowie na 1-2 ale później Chelsea strzeli na 1-3, w dogrywce padnie po jednym golu i końcowy wynik to 2-4 w karnych awansuje Chelsea

2

Suarez

tak jak bardzo lubię i szanuję i już na zawsze będzie legendą Barcelony tak teraz powrót w wieku 35 lat gdzie widać u niego braki to już raczej słaby pomysł, chyba że jedynie jako głęboka rezerwa aby rozegrał ostatni sezon dobił do tych 150 goli w lidze i 200 w ogóle dla Barcelony i się pożegnał przy publiczności, ale tylko tyle jako 3 napastnik

i to za minimalne wynagrodzenie jak Alves

1

@Kurkmen
codziennie kontakt z naturą, widzisz dosadnie efekty pracy:) ach, ja dodatkowo ze swoją winnicą i wytwarzać najlepsze wino w Polsce:) to byłoby piękne, ale ten sam problem co ty:)

0

@Kurkmen
dokładnie na koniec dnia kasa nie ma takiego znaczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?