lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Fajnie widze wiele osób usprawiedliwia zespół i trenera.
Tylko my odpadliśmy z Frankfurtem. Tak z Eintracht co nawet we własnej lidze jest średni. Ilu jego piłkarzy znaliście przed meczem. Ja kojarzę nazwisko Kostic i tyle.
Nie ma żadnego usprawiedliwienia. Zagrali żałośni i tyle. Zarabiaja kilka razy więcej niż piłkarze Eiteacjtu a na boisku tego nie było widać.
Wielki minus dla Xaviego.
0
Jak to jest ze gramy z zespołem którego nie znam żadnego piłkarza i po raz kolejny dostajemy eurowpierdziel. Od kurde Eintrachtu. Co gorsze majawobu meczach znacznie więcej strzałów.
Znow sie nabrałem.
Visca el Barca
0
@P33ck
zdecydowanie tak, a jak Barcelona jeszcze wróci za rok mocniejsza to już w ogóle, patrząc na naszą ostatnią grę i wynik z takim zespołami jak Real, Atletico - widać że Europa już nam tak nie odjeżdża
0
@arcziFCB
największy pakiet TV, NET 750, DEKODER 4K, wszystkie eleveny, polsaty sport premium, polsaty sport premium ppv, viaplay - 120 mies. (w tym sportowe 20 pln/mies)
mam osobno netflix premium ale chyba przejde na canal plus online + hbo max+ netflix premium + włąśnie wszystkie sportowe (15 pln/mies) za 53,5 mies.
0
@Tomason
żadnych sami zadzwonili aby przedłużyc
1
@MICHTWD
ty tak serio? zegarek za 600-800 to jakiś luksus według Ciebie?:)
ogłoś na spotted czy czymś takim i problem z głowy
nie zarobiłeś to nie bierz
7
MATCHDAY
Też czujecie te emocje:) odkąd przyszedł Xavi każdy kolejny mecz wywołuje u mnie ciekawość i chęć obejrzenia tej ekipy:)
oby udało im się dziś wygrać i mam nadzieję wygrać przekonująco:)
marzę aby po tych ostatnich słabych latach pełnych upokorzeń Barcelona znów wróciła i wygrała najpierw LE a za rok odpowiednio wzmocniona powalczyła o LM:)
Vamos:) Visca el Barca:)
6
@Messibestplayerintheworld
wzór Hajty:)
0
@FCB24
nie masz racji
ZSRR/Rosja 6 tytułów, my, Brazylia i Włochy po 3
0
@AmigoBlancos
odejdzie sam po kilku latach pełnych sukcesów LL, LE, LM, PK:)
przekonasz się niedługo:)
3
@RomanHoffer
i 6,4 za 4 duże bułki? zmień sklep bo robią cię w balona aż miło
8
no i super UPC zaproponowało mi przedłużenie umowy z większym netem 750, dekoderem 4k i Viaplay za darmo na 2 lata za tą samą kasę:)
takie oferty rozumiem:)
0
@AmigoBlancos
przecież Atletico to porządna drużyna wiec to już był test, a w lidze ciągle mają testy z liverpool czy chelsea
patrząc na rewanże ani Real ani City nie wyglądały dobrze
umówmy się piszesz o City a Real też gdyby nie Courtois i Modrić to by odpadł
obydwa zespoły w rewanżach cierpiały przy czym Real w meczu u siebie
według mnie coś bardziej 35-65% dla City
a po meczach w ćwierćfinałach widać że nawet teoretycznie słabsi jak Villarreal czy Benfica w piłkę grać potrafią więc różnie może być
0
@AmigoBlancos
bardziej chyba 80-90%:)
0
@TheNekro94
tylko to kompletnie nie logiczne, nigdzie u żadnego bukmachera takiego absurdu nie widziałem, są różne typy i różne kursy, ktoś się założył[o określonym kursie na pewne wydarzenie a ktoś mu nie rozlicza ponieważ nie założył się na inne wydarzenie po innym kursie kur..przecież to jakiś absurd
0
@Kinginiesta
przecież mógł postawić under 1,5:)
oszustwo na kilometr
0
@Zoker
że co kur... ile miałeś do wygrania? wygrałeś kupon ale oni sobie uznali że jednak nie? jeśli to większa sumka to bym wynajął prawnika i tak jego koszt poszedłby na ich konto
0
@P33ck
bardzo piękna:)
0
@mrlogic90
koleś ty się lepiej do jakiegoś specjalisty, gdzie ty widzisz bicie piany
a to już nie można tu wpisywać swoich przewidywań bo szeryf strony się odzywa?
śmieszny jesteś
0
@Kengo
w końcu sądzę że i w tych rozgrywkach skuteczność wróci
uważam też że to krótkoterminowa zadyszka, Chelsea też taką miała przez 2 mecze, a ostatni mecz ligowy i wczorajszy to ich powrót do gry
a nawet jak kilka filarów wypadnie i tak to będzie dwumecz, z rewanżem u siebie, a jakość jest na tyle duża że nawet bez tych filarów przetrwali by pierwszy mecz w półfinale wg mnie
ja wierzę i sądzę że będzie dobrze
0
@Kengo
z Galatasaray i Napoli pierwszy mecz to była mega nieskuteczność, sądzę że mimo wszystko jakoś pozwoli na tryumf w tych rogrywkach:)
1
@adi7adi8
ta i w tamtym roku było to samo, podnieta do półfinału a w półfinale weryfikacja
1
@P33ck
pewnie tak, tam jedynie Grosicki jako takie ma doświadczenie na arenie międzynarodowej
zobaczymy nawet nie wiedziałem że tak ciekawa jest walka o mistrza w tym roku
0
@P33ck
ktokolwiek ważne aby awansował do LM:) no i ważne że nie Legia:)
0
Kto wg Was zdobędzie w tym roku mistrzostwo Polski?
Nie śledzę uważnie tej ligi ale widzę walkę na całego miedzy 3 klubami.
Fajnie byłoby znów zobaczyć jakiś polski klub w LM a jeszcze lepiej w grupie z Barceloną:) jakby Barcelona jeszcze pokonała wysoko polski klub w LM to już w ogóle byłoby mega:)
2
@AmigoBlancos
pewnie tak jest kilka kombinacji, na razie ważne aby awansować później Xavi ewentualnie będzie się nad tym zastanawiał:)
0
@damiano996
jest druga 9 w razie w, Auba może grac na skrzydle? szersza kadra przy grze na 3 fronty itp.
a z mbappe zobaczymy czy przyjdzie do Realu
0
@mrlogic90
pewnie to ty masz na imię, a futbol oglądam dłużej niż ty masz lat pewnie
tak widzę finał i tyle
masz jakiś z tym problem?
1
@masq
przy odpowiednim telewizorze nagłośnieniu w domu można mieć kino własne:)
obecnie jedynie małe studyjne kina mają swój klimat
raz byłem w swoim mieście gdzie byliśmy sami na seansie
0
@jeyx77x
bez przesady Atletico gra brzydki futbol
2 zespoły w 1/2 LM to i tak byłoby coś a obecnie sądzę że City i liverpool są lepsze i zasłużenie pewnie będą w finale
La Liga pomału się odradza ale jeszcze odrobina jej brakuje do Premiership
mam nadzieję że za rok za sprawą Barcelony ten dystans się zmniejszy jeszcze a i w tym roku pokażemy moc wygrywając LE:) OBY:)