0

@Pilka_jest_okragla
zabolał go łokieć od uderzenia w klatkę?

5

XAVI

poczekajmy zobaczmy

widać że ma pomysł na zespół bo nie dość że grali pięknie dla oka to efektywnie

czemu się teraz zacieli nie wiem, mam nadzieję że się zepną na ostatnie mecze i dowiozą 2 lokatę w lidze

ale to że temu zespołowi potrzeba wzmocnień aby walczyć o mistrza to wiadomo

ja czekam z niecierpliwością na przyszły sezon:)

2

@BART97
to się okaże:)

2

FRANKIE DE JONG

Pisałem to już kiedyś i powtórzę teraz wg mnie będą chcieli go sprzedać w to lato, nie chodzi nawet o grę ale o jego wartość ca 70-80 mln EUR + wysoka pensja,
reszta pomocy jest nie do ruszenia Pedri, Gavi, Busi, Nico + Kessie, Pablo Torre

potrzebne są wzmocnienia na innych pozycjach LO, PO + napastnik (Lewy?) i może skrzydło jeśli Dembele nie przedłuży (Raphinha?)

na pewno będzie sprzedaż Depay, Braithwaite, Puig, Umititi, Lenglet, Mingueza, Neto, Coutinho ale przyda się dodatkowa kasa jeszcze na realne wzmocnienie zespołu


0

@Gall
a gdzie balowali? o co dokładnie chodzi?

0

@xVENUMx
Oj grubo by dostały

0

@tom9001
kara finansowa też pewnie będzie przełożona bo będzie mnóstwo odwołań

sama decyzja sądu jest kuriozalna i czy ktoś jest za czy przeciw nie zmiania to faktu że raczej prawo stoi po stronie założycieli SL i będą odwołania

0

@tom9001
pewnie będzie odwołanie bo skandaliczna decyzja

wolny rynek a ktoś komuś pozwala na monopol

na ten moment raczej bez konsekwencji bo LM bez tych klubów to by poleciała prestiżem na łeb i szyję

0

@Janas11224
chłopaczyna chyba nigdy dużych pieniędzy nie widział:)

0

@NsKi
kessie, christensen już są wiec zostaje 2-3

3

ważne zwycięstwo, widać trochę brakuje już pary zespołowi, dlatego tak potrzebne 4-5 transferów w lato aby zespół był konkurencyjny i miał 16-17 grajków równych

chyba brak minut oznacza pożegnanie w lato Braithwaite, Depay, Lenglet, Puig, Neto, Mingueza i pewnie Adamie też nie przedłużą

na ten moment sądzę że zostaną
ter stegen, pena, dest, pique, alves, garcia, araujo, alba, nico, gavi, pedri, busi, de jong, ferran, auba, fati - czyli 16 zawodników, dembele (zależy od niego) + kessie, christensen

potrzeba więc 2-3 wzmocnień jeszcze

2

@Herato
ale Saurez ma 198 goli dla nas
a cesar rodriguez 232

skad ty wziąles takie staty?

5

MATCH DAY:)

Oby dziś wygrali, jakkolwiek:) choć piękna dla oka gra miel widziana:) trzeba pomału uciekać Atletico i Sevilli bo wiecznie punktów nie będą tracili
chciałby i liczę na 1:2 dla Barcelony:)

0

@AmigoBlancos
sevilla spuchła, a Atletico oprócz wg mnie zremisuje z bilbao i sociedad a pozostałe mecze wygra

1

@Messibestplayerintheworld
Lewy + Soler za De jonga? śmiem wątpić

0

@Mns21
jedyny sens bym widział w kasie na Lewego + jeśli będzie miał zastępstwo i wyjdziemy na tym casho-wo 1:1

0

@AmigoBlancos
1. Real
2. Barcelona
3. Atletico
4. Sevilla

0

@arcziFCB
wymienić z kasą, jeśli nie mają kasy a chcieliby nowa 9 plus mieć zastępstwo za Holendra
choć dla mnie mało realny scenariusz

0

Soler

częściowo widziałbym jego zakup jako część większego plany 25-35 mln E, potem sprzedaż F. De Jong za Lewy + 25-35 mln E (de jong długi kontrakt, więc więcej wart)

jeśli na prawdę brakuje im środków widziałbym takie podchody

i został by pomocnik 1:1 wymieniony i nowa 9

2

@FCBparasiempre
Pamiętam ten mecz, takie wały szły że masakra, jak można było nie odgwizdać wtedy karnego na Alvesie , przecież to był kryminał

0

@Antimadridista_WR
dokładnie takie same nazwiska widziałem:) no mimo wszystko nie ta klasa, Bayern wg mnie sporo straci jak odejdzie

1

@GeneralXavi
przecież Haaland do City idzie

Roberta ma zastąpić Schick lub ktoś podobny, tak gdzieś pisali

0

@Hubsao
czy ja wiem przyszłościowo lepszy projekt sportowy wydaje się mieć Barcelona

z takim piłkarzem jak Lewandowski + Kessie, Christensen + LO, PO, i jak Xavi będzie miał czas na własne przygotowania już za rok powalczymy o mistrza a i jak młodzi okrzepną to sądzę że za 2 lata od teraz powalczą o LM

Dla Lewego byłoby to coś wspaniałego zakończyć karierę z LM w Barcelonie

Bayern natomiast sądzę że po Lewym trochę podupadnie, mistrza zgarną ale widać że z roku na rok to słabsza ekipa

0

@TheNekro94
nie ma to jak obrażać ludzi co mają inne zdanie:) super poziom sobą reprezentujesz XD

0

@Munio
tyle ile chcesz
to nawet nie jest kwestia tyle ile stać, bo nawet jak ktoś ma kasę to nie znaczy że ma zaraz dać 10 tys.

sądzę że 1 000 PLN to oki, ja bym takie coś dął chrzestnicy, no max 1 500 PLN nie więcej

dzieci i tak dla nich ważniejsza obecność niż kasa

może na ślub dam jej trochę więcej kasy aby ułatwić start 8-10 tys., ale wcześniej to raczej symbolika niż zastaw się postaw się:) przynajmniej ja taką wyznaję zasadę

0

@TheNekro94
no jednak masz mniej ambitne
masz już 2 miejsce a piszesz aby być w TOP4?, gdzie tu sens, tak źle im życzysz?
ja chciałbym aby zajęli pierwsze miejsce ale skoro to niemożliwe aby byli jak najbliżej Realu i zajęli spokojnie to 2 miejsce

myśląc tak jak ty najpewniej ostatecznie wypadli by poza TOP4, bo po każdym niepowodzeniu byłoby spokojnie mamy jeszcze przewagę a ostatecznie skończyliby za

lepiej mieć ambitne cele

0

@TheNekro94
nie zgadzam się kompletnie, mając 2 miejsce priorytetem jest utrzymać to 2 miejsce i jak najbliżej zbliżyć się do Realu, aby wywierać na nich presję

ale widocznie ty masz mniej ambitne podejście

0

@TheNekro94
jak nie ma różnicy, jest różnica w kasie, jest różnica w mentalności, psychologii

chyba lepiej brzmi jak xaviemu udało się wywalczyć vicemistrzostwo z 9 miejsca niż udało mi się doczołgać do TOP4

jest znaczna różnica we wszystkim między 2 a 4 miejscem

0

dziwi mnie że tak dużo osób pisze tu o TOP4, ludzie my jesteśmy na drugim miejscu:)
mamy TOP2 i to o co powinniśmy walczyć to o wygranie czego się da i zapewnienie sobie drugiego miejsca

wy na prawdę nie macie ambicji? serio?

1

@Azrik

i co to ma za znaczenie? przywoływane są tu też statystyki z pucharów, gdzie w dwumeczu remis nie ma znaczenia

w samej lidze 13-4-2, czyli 68% zwycięstw i 43/57 pkt lepiej tylko Real 45/57 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?