0

@pyra92
przywołaj proszę statystyki ile bramek tracili na mecz:) czy już nie wygodna statystyka

to szczęście można zakłamywać rzeczywistość, ale to jak rywal ma 100% szanse i nie trafia to nie jest wynik taktyki czy wyczekiwania tylko świetnego bramkarza i szczęścia

to jak 2 bramka Rodrygo w meczu rewanżowym z City, Asensio podbija na oślep piłkę a ta idealnie trafia na głowę Rodrygo, no sorry:)

mam nadzieje że wyczerpali limit szczęścia na kolejne 20 lat w LM, bo słabszego zwycięzcy LM dawno nie widziałem

0

@LloretDeMar
pewnie stary lepiej rozumiem niż ty

bez utrzymywania poziomu będziesz miał jeszcze gorzej niż teraz i staniemy się Milanem albo Arsenalem, a bez wydawania kasy na lepszych piłkarzy można pomarzyć że coś wygramy ale tak nie będzie, a to będzie oznaczało dłuższe osadzenie się w przeciętności

trzeba zainwestować aby Barcelona znów wróciła bo sukces przyciąga kasę, a z odpowiednią drabinką płacową można być 0+ klubem z dużymi sukcesami

przypominam klub piłkarski to nie przedsiębiorstwo co ma przynosić zyski, wystarczy tylko aby się samo finansowało

poprzedni zarząd zostawił dużo syfu, aby nie pogorszyć sytuacji trzeba zainwestować albo popadniemy w marazm

1

@LloretDeMar
a co w tym jest głupiego

wyniki nakręcają kasę, myślisz że skąd Real też ma kasę? w niewychodzenia z grupy w LM, czy corocznego prezentowania się dosyć fajnie w tych rozgrywkach

w tym roku za LM z samych rozgrywek ile dostaną z 80-90 mln bez praw telewizyjnych, a my ile 20-25? robi się niesamowita różnica

nie inwestując możemy popaść w długoletni marazm jak Milan

1

@Rust_Cohle
zmiany? Slah i Mane zastępujesz Jota i Diaz? Liverpool z taką zmianę znów spadnie z piedestału

0

@Edoss
a za 40 to zły wybór, pokaż mi kogo na 9 można innego kupić w takiej jakości?

Lewy pogra na tym poziomie jeszcze z 3 lata, bedziemy mieli czas na szukanie

grajac w fazie grupowej LM a potem LE ile kasy zarobiliśmy?

a teraz pomyśl nawet głupia 1/4 LM (z Lewym pewnie możliwe, choć ja wierzę że z taka grą jak grali przez 2 miechy można nawet dalej) ile to mln EUR? za samo wyjście 10 mln EUR coś koło tego 1/4 ile 12 mln EUR kolejne itd.:)

inwestujesz odzyskujesz i kasę i prestiż :)

0

@Tollusiek
chyba cię trochę poniosło, kadrowo nawet na transfermarket jesteśmy w top 10 europy a ty mówisz o LE:)

2

rzucam klątwę na Real który od teraz w Europie nic nie wygra przez 50 lat

5

@KidusFCB
głupota, elektryki to na razie same problemy- zasięg, dostępność stacji, a u nas w kraju prąd raczej nie jest z zielonej produkcji:)

był początek covidu, mało osób jeździło a smog jak był tak był

1

Lewandowski, LO, PO, skrzydłowy (Raphinha?) oraz ŚO to mus

tylko z takimi wzmocnieniami będziemy się znów liczyć w lidze i Europie

sądzę że zwycięstwo Realu w LM to dobry znak bo Laporcie pali się teraz grunt pod nogami i wie że musi działać

jestem zdania że trzeba inwestować w zespół bo lepsze wyniki w lidze czy zwłaszcza LM to po prostu kasa, duża kasa:) czy to będzie ćwierćfinał, półfinał, finał czy zwycięstwo na każdym z tych etapów jest kasa, której obecnie m.in. też może nie brakuje ale płynnościowo też jest ciężko

0

chociaż w kosza wymarzony finał Boston - GSW:)
kibicuje Celtics ale GSW też polubiłem:)

0

umititi, trincao, pijanić, puig, braithwaite, mingueza, neto, lenglet

tych piłkarzy w pierwszej kolejności powinniśmy się pozbyć

sądze ze rpbolem może być przy pijanić, lengelt i braithwaite z resztą nie powinno być problemu

oby sie udało

2

@takisobiektos
będzie

0

@Jakchcesz
nie można rejestrować

wydawać nikt ci nie zabroni - przykład 55 mln za Ferran Torres:)

kwestia problematyczna to limity płac i ta słynna zasada - ile z oszczednosci mozna przeznaczyc na pensje

2

@Aveiro
przede wszystkie dobrze jakbyście uświadomili ludziom że
P&L
CF
i finansowe FF (limity płac la liga) to 3 zupełnie odmienne rzeczy

ludzie czytają i piszą tu o problemach finansowych a bladego pojęcia nie mają i nie odróżniają tych 3 podstawowych rzeczy

na końcu fajnie jakbyście wytłumaczyli te limity płac

1. Ogólna zasada jest taka że wydatki na pensje + amortyzacja +... nie może być większe niż % przychodów
2. Limity płac oblicza się - ile raz do roku? Przed każdym okienkiem?
3. Przychody brane budżetowe czy LTM?
4. Co się dzieje jeśli przekroczymy limit płac? rozumiem że piłkarzy można dalej kupować ale problem jest z rejestracją (vide Ferran Torres)
5, po przekroczeniu limitu płac jak dokładnie wygląda ta rejestracja zawodników- ile % zaoszczędzonej pensji obecnych zawodników, kasy ze sprzedaży można przeznaczyć na pensję nowego gracza?

0

@PatrychoO
tylko on ma rok kontraktu, i mówi się o 25 mln, trzeba poczkeac na oficjalke

0

@Kondziubarca
rok kontraktu, przereklamowany piłkarz nie wiem czy promocja, wg mnie nie

1

@MesQueUnClub96 @Encore
przereklamowany zawodnik

0

@BarcaInfo
tu nie chodzi nawet o sytuacje finansową, ale limitową i te wymogi LL, ja na dziś dzień nie wiem co z tego co Laporta mówi jest prawdą poczekam do końca okienka transferowego i się zobaczy

0

Ajax Amsterdam:)

za sezon będzie to zupełnie nowy zespół:) szykuję się nieunikniona sprzedaż i odbudowa

oby Wijndal, Brobbey (zakup) oraz Bergwijn, Timber zawitali w zespole:)

przydałby się jeszcze jeden a najlepiej dwóch skrzydłowy (jesli Antony odejdzie), ŚP

przyszłość Antonego, Alvareza niepewna, Gravenberch raczej odejdzie

wierzę w Alfred Schreuder:)

2

@Kidd
ja za Romą też:) i chyba Roma, zawsze to jakiś puchar 3 kategorii ale jednak

0

@YeastMoss
ale ty jesteś odklejony a nie wpływa, skoro sprawcy nie są karani?

0

@Roobo
skoro nie masz dbv t2 to nie masz, to może prościej kupić odbiornik 4k niż bawić się w tunery

0

@Roobo
jak nie będziesz miał odbiornika 4k to co ci to da?
telewizja naziemna jest marnej jakości wiec po prostu kupiłbym najprostszy tuner

1

@Roobo
a po co ci 4k do telewizji naziemnej? jak tam nic nie masz w 4k

0

@Emhyr
to samo było ze Spotify, cierpliwości

0

@panczo
wiesz mi nawet nie chodzi o mistrzostwo, ale godne pożegnanie sie z ligą + jak najmniejsza strata do Realu, przegrana w lidze 86 do 82 a 86 do 73 to zupełnie inny wydźwięk

a oni wyglądali jakby znów im się nie chciało, to po co w ogóle grają te mecze, po co im płacić

ja po końcówce sezonu kompletnie nie wiem czego spodziewać sie po kolejnym

bo w tym zespół pod wodzą Xaviego oceniam na 4/6, bo po przerwie reprezentacyjnej to nie były pojedyncze wpadki tylko ogólnie coś się zacięło, mam tylko nadzieję że Xavi to widzie i wie co zrobić, aby w kolejnym sezonie powalczyć o mistrza

1

XAVI

niby oki ale nie do końca, no cóż trzeba poczekać na kolejny sezon, jak dla mnie na dziś ocena szkolna to 4/6, oby kolejny sezon po cały okresie przygotowawczym był lepszy:)

takiej drużynie porażki z Cadiz, Rayo czy nawet Villarreal nie przystają u siebie, a bilans to 0-4 i 3 porażki



mecz o pietruszkę oki, ale widać że po przerwie reprezentacyjnej coś siadło, Xavi musi szybko to naprawić, wzmocnić kadrę i oby w kolejnym sezonie piłkarze grali na max w każdym meczu:)

0

@panczo
i tak i nie, takiej drużynie porażki z Cadiz, Rayo czy nawet Villarreal nie przystoją u siebie, a bilans to 0-4 i 3 porażki

mecz o pietruszkę oki, ale widać że po przerwie reprezentacyjnej coś siadło, Xavi musi szybko to naprawić, bo skład ma już całkiem dobry i narzekać nie ma co, nie jest to kadra na mistrza ale na 2 miejsce spokojnie właśnie i 2 miejsce w lepszym stylu

2

@deyna2018
Dorociński to w ogóle spoko aktor

1

@Pablit
40 mln kontrakt?:) chyba ci się coś pomyliło
m miec 9 mln netto czyli ca. 18 brutto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?