0

@dziaraka
oki dzięki za info:) wreszcie jakaś normalna odpowiedź

no wolałbym nosić raczej pod pachą trochę niżej aby było to widać i żebym czuł się bezpiecznie że portfel, itp. mam na wysokości wzroku

0

@Rust_Cohle
tak lniana koszula, jakieś fajne spodnie lub szorty, mokasyny i do tego plecak:)
zarabisty ouftit

plecak to jest dobry na wypady, czy jak jesteś w terenie, albo na sportowo, a nie w stylu miejskim

chodzi o coś praktycznego miejskiego właśnie w formie smart casual aby nie wypychać spodni i kieszeni portfelem, telefonem itp. pierdołami

0

MĘSKA TORBA

ktoś z Was używa może takiego typu toreb?
https://wolczanka.pl/czarna-torebka-w%C3%B3lczanka-42119-1

jak się szybciej chodzi albo biegnie przy dzieciach to bardzo odstają/ latają w cały świat?

osobiście często używam nerek ale przydałoby mi się też coś bardziej eleganckiego/miejskiego aby trzymać tam portfel, telefon, bidony dla dzieci, chusteczki, drobne przekąski itp. przy wyjściu z dziećmi np. do restauracji, czy gdzieś w mieście z dziećmi

i wiadomo pomieści takie coś więcej niż nerka której używam na plac zabaw gdzie tylko klucze, portfel, komórka i praktycznie chusteczki a bidon, piłkę w rękę już muszę w torebkę jakąś brać

0

@lucca87
kurde zapomniałem o Pablo Torre:)

1

@Kgorecki2500
właśnie wg mnie taka kolejność Lewy a potem LO i PO (tu aż tak pośpiechu nie ma) i pomocnik jakiś jeśli odejdzie f. de jong

w ataku z lewym jakoś sobie poradzimy nawet jeśli dembele odejdzie

ferran-lewy-fati da radę taki atak z dostepnymi w obwodzie auba, depay

jesli nie będzie kasy to chyba podpisałbym di marię na PS wtedy a kasę skupił na LO, PO, ŚO, pomocnik

1

KADRA FC BARCELONY

powiedzmy sobie szczerze zakładając zakontraktowanie i zarejestrowanie do połowy lipca Kessie, Christensen, Lewy przy sprzedaży F. de jong jednoczesnej i odejście Dembele kadra wygląda nieźle i wtedy trzeba by było się skupić na LO, PO (wtedy sprzedaż Dest), ŚO, pomocnik lub prawo skrzydłowy

Ter stegen/Pena

Dest/d.alves/s.roberto - pique/araujo/christensen/garcia - alba

gavi/kessie/s.roberto -busi/nico- pedri/gavi

ferran/abde/depay - lewy/auba - fati/depay

nie wymianiełem neto, mingueza, pijanic, umititi, lenglet, braithwaite, puig - bo zakładam że ich miejsce jest poza klubem i większośc z nich jednak pożegnamy w to lato

także jeśli uda się zakontrakotować lewy i reszt zarejstrować to chyba powinni się skupić na LO i jakimś pomocniku za de jong bo sezon długi
potem PO, ŚO

w ataku z ewym dalibyśmy radę ferran- lewy- fati w obwodzie auba, depay, abde i chyba na samym końcu bym się na tym skupił chyba że di maria będzie tą tanią opcją to tym lepiej

ach ten s.roberto - kompletnie nie rozumiem po co nam on

0

@Ojciec5tkidzieci
no i super:) na długo pojechałeś? jaki plan masz podróży? w sensie w których regionach będziesz?

0

ktoś wie kiedy będą nuemry na nowy sezon i 2 komplet do kupienia?

0

@skubi99
6 zdrowia

1

@maroon
bardzo dobra akcja:) popieram w pełni

7

@Kgorecki2500
Dokladnie ty 15 minut ktos za tobą 15 minut i się czeka nagle godzinę na stacji bo kolejki się wydłuża z 5 razy conajnmniej. I to zakładając taka sama infrastrukturę jak na zwykle paliwa.

2

@Schoogs
za 80-90 mln EUR może spokojnie odejść, o ile dzięki temu będą wzmocnione inne pozycje Lewy, LO, PO, ŚO, skrzydłowy

0

@FCB24
nie do końca Dani Alves do 25 roku grał w Sevilli, Yaya Toure do 23 w Olympiakos do 24 w Monaco, seydou keita do 27 w lens, etoo do 23 w Mallorca

a podałem tylko przykłady co przychodzili do nas, może jedynie Alves nie pasuje bo Sevilla była wtedy zwycięzcą LE

to właśnie ten moment gdzie Brazylijczyk przejdzie do lepszego klubu

0

Raphinha vs Di Maria

z jednej strony gość młody przebojowy z drugiej ktoś doświadczony

osobiście chyba wolę Raphinha bo to opcja na kilka lat + już Lewy ma być w ataku tym doświadczonym


0

@FC1899Barca
nie no sądzę że Lewy i nowi boczni obrońcy jeszcze ogarną, zwłaszcza że widzę nie podałeś de jong w kadrze

0

@Janas11224

rzadko jadam kebaby ale jadłem jakieś 2 tygodnie temu i jeden z lepszych na mieście u mnie 17 PLN

25 PLN albo podajecie jakieś odchylone wartości albo w mnie w Kielcach jest tanio

2

@Homeopata8989
dokładnie:) Finlandia to w ogóle się nie liczy teraz, nawet jednego porządnego skoczka nie ma, straszny upadek po erze Ahonena, ale tez Matti Hautamaki, a reszta typu Jusilailnen, Haponen, Lindstrem - byla po prostu solidna

3

@Homeopata8989
super skoczek:) obecnie jego rodak rządzi na skoczni:)

wcześniej Japonia miała więcej tych dobrych skoczków, gdyby nie Ryoyu to obecnie była by odrobinę mniejsza bida tylko niż w Finlandii

1

@mrboom
gaz, broń

poczekać na posiłki w tym miejscu a nie uciekać bo wygląda to komicznie

9

@derlysy1979
patola, ale reakcja policji, serio co to było? ucieczka? WTF?

0

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2022

robiliście sobie symulację:)? jakie wychodzą Wam półfinały i finał?

0

@Pogba
najpierw 20 latka:) teraz matka Gaviego:)

czego to nie wymyślą - a ludzie to łykają ktoś tu wyraźnie chce zaszkodzić pique i atmosferze w Barcelonie

swoją drogą matka Gaviego też jest ok:)

0

@Janas11224
chyba nie nam oceniać, nie wiadomo jakie ich relacje w domu, może było już tak źle że poleciał, zresztą to dość dziwne aby stateczny ojciec w jego wieku przeprowadził się od tak do kawalerki i latał po klubach z Puig, nawet jakby raz zdradził a mu zależało to pewnie by walczył, możliwe więc że tam się grubo działo miedzy nimi od jakiegoś czasu

jak jest rzeczywiście nie wiadomo

0

@Objectivo
tak, ale to jest spełnienie marzeń pewnie wielu ze strony tutaj:) wydaje mi sie że to nie duże koszta jak na marzenia, przelot - ale to same w sobie super:) zwiedzanei i pobyt w tym miescie:)

0

@Objectivo
to jest wejściem do muzeum i szatni

sam taki tur chyba kosztował ze 100 EUR kiedyś o ile dobrze pamiętam

bez przesady to tylko 300 EUR:) wsparcie klubu, pamiątka na całe życie

0

@Kurkmen
dla mnie porąbany pomysł, za wcześnie na to elektryki to na ten moment problem - cena, stacje, długość ładowania, mniejszy bagażnik, żywotność baterii -co z ich utylizacją? czy nie jest to szkodliwe dla środowiska?

może 2035 jako produkcja a 2045 jako używanie byłoby bardziej sensowne

choć na ten moment u nas, gdzie nie ma zielonej energii to trochę bez sensu

skupiłbym się bardziej na zielonej energii + atomówkach i to powinien być priorytet każdego

2

@Kurkmen
no to super:) powodzenia, życie tam dużo droższe ale 4x więcej na spokojnie więcej odłożysz i zawsze inne doświadczenie:)

a jak nie masz rodziny to tym łatwiej będzie ci się przenieść

i fiordy na spokojnie możesz zwiedzić:)

na prawdę fajne doświadczenie pewnie:)

1

zagranie meczu na CAMP NOU

mega zarąbista inicjatywa, szkoda że w tym roku nie jadę do Barcelony

ale jeśli takie coś powtórzą za rok albo 2 to się chyba na to pisze:)

300 EUR za możliwość zagrania na Camp Nou:) mega fajnie, zdjęcie pamiątkowe, koszulka i można grać:)

może La Rambla tam zorganizuje kiedyś mecz, byliby chętni?

1

@PatrychoO @Tomix_83
tylko jeszcze jest tu Lewy i jego zdanie:)

0

@etobzyk
spokojnie można mieć pompę bez foto, generalnie pompa na tym polega że to czyste i tanie w eksploatacji źródło ogrzewania:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?