- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 508 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 508 Culés
1
KADRA FC BARCELONY
powiedzmy sobie szczerze zakładając zakontraktowanie i zarejestrowanie do połowy lipca Kessie, Christensen, Lewy przy sprzedaży F. de jong jednoczesnej i odejście Dembele kadra wygląda nieźle i wtedy trzeba by było się skupić na LO, PO (wtedy sprzedaż Dest), ŚO, pomocnik lub prawo skrzydłowy
Ter stegen/Pena
Dest/d.alves/s.roberto - pique/araujo/christensen/garcia - alba
gavi/kessie/s.roberto -busi/nico- pedri/gavi
ferran/abde/depay - lewy/auba - fati/depay
nie wymianiełem neto, mingueza, pijanic, umititi, lenglet, braithwaite, puig - bo zakładam że ich miejsce jest poza klubem i większośc z nich jednak pożegnamy w to lato
także jeśli uda się zakontrakotować lewy i reszt zarejstrować to chyba powinni się skupić na LO i jakimś pomocniku za de jong bo sezon długi
potem PO, ŚO
w ataku z ewym dalibyśmy radę ferran- lewy- fati w obwodzie auba, depay, abde i chyba na samym końcu bym się na tym skupił chyba że di maria będzie tą tanią opcją to tym lepiej
ach ten s.roberto - kompletnie nie rozumiem po co nam on
0
@lucca87 Mam nadzieję, że Lewy przyjdzie ale oprócz tego dobrze byłoby ogarnąć jakiegoś LO i PO
2
@Kgorecki2500 Właśnie dziś podpisujemy PO :)
0
@Kgorecki2500 A ja mam nadzieję, że Lewy nie przyjdzie i jak Dembele nie przedłuży kontraktu (raczej pewne) to musi przyjść PS. Do tego PO i LO( nie Alonso) i jeśli odejdzie De Jong to pomocnik typu Soler.
1
@Kgorecki2500
właśnie wg mnie taka kolejność Lewy a potem LO i PO (tu aż tak pośpiechu nie ma) i pomocnik jakiś jeśli odejdzie f. de jong
w ataku z lewym jakoś sobie poradzimy nawet jeśli dembele odejdzie
ferran-lewy-fati da radę taki atak z dostepnymi w obwodzie auba, depay
jesli nie będzie kasy to chyba podpisałbym di marię na PS wtedy a kasę skupił na LO, PO, ŚO, pomocnik
0
@lucca87
kurde zapomniałem o Pablo Torre:)
0
@lucca87 Jaki Lewy?! Za co?! XD