lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Patrykl145 @HansFCB
oficjalny filmik FCB o współpracy z Konami bez największej gwiazdy:) wierzycie że tam zostanie? to już przesądzone kwestia tylko kiedy i ceny
6
no to Lewy chyba niedługo oficjalnie zawita w Barcelonie:) i co do tego nie ma wątpliwości:)
potem skupić się na Kounde
0
@Patrykl145
Licze na Lewy i Kounde. Ale znacznie nie ma to na co licze tylko to co będzie po zamknięciu okienka. Dlatego czekam cierpliwie
A ty zachowujesz się jak typowy marudny Polak. Zluzuj
0
@szela1899
w kanadyjce podobny wynik jak Dembele tak tu wychwalany przez większość
od kwietnia u nas w ogóle gra siadła i to u wszystkich, fizycznie wyglądaliśmy gorzej
8
@Patrykl145
a tutaj głos jakby okienko transferowe było zamknięte już:)
zluzuj szorty
0
@messi564
fati, ferran, depay, od biedy abde, ilkomach
ma kto grać na skrzydle, bernardo bardziej potrzebny w pomocy
3
@Encore
Lewy pewnie coś bardziej 40-50, Kounde coś się mowiło o 60
pewnie tych 2 przyjdzie, tak obstawiam
0
@P33ck
idiotyzm do potęgi i tyle, uważam podobnie jak ty
0
@Bartas7VeB
lewy ma mieć chyba 8-9 netto, Bartomeu zapewnił de Jongowi od tego seoznu chyba 14-16 mln netto - gdzieś było tu takie info
także z penji de Jonga starczy na Lewego i Kounde
1
@Janiama
powiedzmy sobie szczerze United wywala 80 mln na słabych piłkarzy
a my nie możemy przespać momentu ze sprzedażą jak z rakiticiem
jesli dzięki temu mają przyjść Kounde + Lewy to chyba świetny deal, a Kessie czy Soler spokojnie zastąpią Holendra
0
@Pilka_jest_okragla
może to będzie 70 mln stałej? pewnie do tego dążą
dla mnie sprzedaż De jong i pozyskanie Kounde, Soler + Lewy częściowo z tej kasy + wiadomo jeszcze trzeba dodać to super deal
a przypomniam że od tego szonu de jong miał mieć chyba bardzo gruby kontrakt
0
@Kondziubarca @hayek
i Fati i Depay to lewe skrzydło i tach im gra wygląda najlepiej, depay taki wolny nie jest i ma drybling, a Fati potrafi sie odnaleźć w polu karnym i ma świetny strzał
nie każdy skrzydłowy musi być szybki, jeśli ma drybling i potrafi wychodzić do prostopadłych piłek to już dużo znaczy
choć o charakterystyce strusia pędziwiatra tez sie ktoś przyda na autobusy
4
@Janiama
tylko jak de jong grał to szału nie robił, jeden świetny mecz na kilka a potem średnio
jeśli można za niego dostać dużo kasy i zainwestować w Lewy + Kounde to ja w to wchodzę, przyjdzie Kessie, jest Pedri, Gavi, Busi i Nico więc jest ok
0
@hayek
jakim jednym skrzydłowym:) fati, ferran, depay:) troche ich jest choć uważam że jak odejdzie jeszcze jedne by się przydał
0
@Vebrol
współczuje:)
1
@squeamish
też za Robertem nie przepadam, ale mocno kibuicuje aby przyszedł bo to świetny napastnik
a koszulka raczej Pedri zakupię:)
2
Czy Dembele przedłuży czy nie tak stawienie sytuacji jasno to dobry znak, nie może być tak że byle Obmajtek przychodzi i żąda kokosów
0
@Jakchcesz
i oby nie sprzedali po co Lisandro ma przechodzić do gorszego klubu?
0
Dembele
z jednej strony przedłużenie z nim byłoby dobre, bo byłaby kasa ze skrzydłowego na inne pozycje
z mniejszą pensją bez premii dla Sissoko jest to do zaakceptowania
jak dla mnie piortetetem na ten moment są Lewy, kounde, LO i PO
Fati/Depay- Lewy/ Auba- Ferran/Dembele
po Lewym mus to obrona
0
@Foro
na pewno lepszy autorytet niż pseudo znawcy z tego forum
nie ma znaczenia jak kto się ubierze na ślub ważne jedynie aby wyglądał elegancko i tyle:)
wg mnie w eleganckich spodniach i marynarce można lepiej wyglądać niż w zawszonym garniturze sieciowym źle skrojonym
0
@Sulimo
z grubsza tak:) dokładnie tak to wygląda
0
@Foro
jasne że nie każdym będzie miał wyczucie w takim ubieraniu się, to samo tyczy się samych garniturów i butów do graniaka które mogą być nawet bardziej wieśniackie niż same sneakersy
a co do snekaresów jakoś styliści mody uważają inaczej niż Ty:)
0
@Foro
jak pójdzie w elegankich spodniach, marynarce za kilka stówek albo tysięcy, biały śnieżnych senakersach, wszystko ładnei dopasowane to chyba nie wychodzi się tak po parówki:)
lepiej tak niż w garniturach sieciowych z nogawkami gdzie zmieścic się jeszcze czyjaś druga noga w jednej nogawce:)
@Cvzx według mnie ubierz się jak chcesz tylko aby było elegancko, piłkarze w białych snekaersach chodzą na gale różne a tutaj pewnie sami wiejscy tyliści ci doradzą:)
według mnie nawet tak jak na zdjeciu tutaj
https://vistula.pl/marynarka-w-krate-7?gclid=CjwKCAjwquWVBhBrEiwAt1Kmwr9qhbjdlqrk7aVGGVbBKnOutc85XXyydBjZV0nz9oSNpS28nfjdpBoCXasQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
czy tutaj
https://natemat.pl/177531,zalozylbys-trampki-do-garnituru-wyluzuj-prezesie-kobietom-sie-to-podoba
wyglądałbyś dobrze i modnie:)
1
@tomek8756
ludzie chyba nie rozumieją że podwyżki są za coś a nie na zasadzie daj daj:)
1
@Kidd
zgadza się teraz tak:) choć dla tych złodziej każdy pretekst do podwyżek jest dobry, ale mam nadzieję dla dobra wszystkich ze to się ustabilizuje i nawet w perspektywie roku wróci chociaż do 7,5 na litrze za 95 a np. 7,8 za 98
ale coż ORLEN musiał zgarnac wysokie marże na uchodzców itp.:) potem wypłata dywidendy a wiadomo kto jest beneficjentem głównym
ławiej tak oszukać Polaków niż wprowadzić jakiś podatek
1
@Kidd
a od 6 marca spadł z 4,57;
można wybierać dowolną datę ale fakt jest taki że ciągle praktycznie jest w przedziale 4,3 - 4,45 z małymi wybiciami
na pewno nie jest to powód do dalszego gwałtownego drożenia cen paliwa racjonalny
wzrost z 3,7-3,8 jaki był na jesień zeszłego roku owszem ale nie teraz
1
@Kidd
tylko kurs USD/PLN od pewnego czasu jest już wysoki, wiec powinna być stabilizacja ale bez powodów do wzrostów dalszych
0
@Mizander no nie, sam zawodnik może powiedzieć że nie chce do Chelsea i nic mu nie zrobią, ale pewnie oferta musi być zbliżona
1
@MesQueUnClub_87
o kurde ale mieszają w nazwach:) trochę to mylne jest:) nawet nie miałem pojęcia że jest takei coś bo kojarzę Ceed oraz Proceed
grubo
0
@Encore
rozwiązać umowy z nierobami i tyle