lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@quarto
słynne opowieści o zarobkach w IT:) mam znajomych w IT i jakoś zarabiają sporo mniej ode mnie, miałem sąsiada programistę Java i też szału nie było
jak się tym interesujesz i jesteś w tym dobry to się w tym odnajdziesz i zarobisz, a jak jesteś tylko zainteresowany tym bo ktoś ci mówił że się dużo zarabia to lepiej może poszukać czegoś co cię interesuje bo we wszystkim można zarobić pieniądze, ale chyba nawet ważniejsze aby się to lubiło
sens zostawać w kraju - dosyć mały, nawet jak sporo zarabiasz to nadal kraj z relatywnie drogim życiem do zarobków, pogoda średnia, ale wiadomo zawsze ma się sentyment do kraju rodzinnego
przede wszystkim poszukaj czegoś co lubisz a reszta będzie tylko dodatkiem do fajnego życia:)
9
Lewandowski nie Lewandowski
jak dla mnie 3 priorytety do lata to Gavi, Araujo, Dembele
przedłużenie im kontraktów da spokój już na starcie + Christensen i Kessie
resztę będę czekam z niecerpliwością
a i Luuka bym zostawił:)
0
@Janiama
nie jestem jego kibicem, ale jak najbardziej chciałby go tu bo to wzmocniło by rywalizacje w zespole i poziom
jednak jak dla mnie max rozsądne byłby max 30 mln i tyleż samo pensji brutto, 35 z premiami i tyle
wg mnie Auba grając cały sezon zakręciłby się też koło 30 bramek u nas we wszystkich rogrywkach
0
@Pawel13sz
nie mam pojęcia, mimo wszystko Barcelona to Barcelona - lepsza liga, bardziej medialny klub, el classico, ładniejsze miasto, a teraz dochodzi nowy ciekawy projekt, no i sama chęć zmiany otoczenia
szczerze nie wiem i nie obchodzi mnie to, ale jeśli tu przyjdzie to będę mu kibicował i tyle:)
2
@Kengo
szczerze ja też:)
0
@Pawel13sz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Webstera
3
@Kengo
i może będzie więcej rotacji + powrót dest, depay i fati
1
Robert Lewandowski
szczerze nie jestem jego fanem, wolę inny typ napastników, ale jeśli miałby tu przejść za rozsądne pieniądze (mam nadzieje że to prawo Websstera wchodzi tu w grę) na 3 lata to jestem za i będę mu kibicował, strzelec jest to wspaniały i sadzę że w tym wieku i on i Auba przy takiej ilości meczów nagrają się obaj sporo, zwłaszcza że Auba mógłby czasami zagrać też na skrzydle
jeśli potem będziemy szukać jakieś młodej 9 na spokojnie to jestem za i będę kibicował jak każdemu nowemu zawodnikowi Barcelony i życzył sukcesów
2
@Deviler
chyba rzeczywiście może
1
@Gavinho
i nie mniej warty niż, benzyna, nie mniej koni niż, kolor biały ale innym nie pogardzimy, no i może lepiej coś większego jakiś SUV, marki Mercedes, BMW no i ostateczności Volvo:)
0
@Uukasz_93
wystarczyły Ferran i Traore
kasę bardziej na bok obrony wtedy przeznaczyć
1
@AmigoBlancos
pycha kroczy przed upadkiem:) oby:)
ja czekam na finał City- Liverpool:)
1
Ferran/Fati - Lewy/Auba- zostaął by zagadka na prawym skrzydle i co z Dembele i Adama oraz Raphina czy by przyszedł
+ ja bym na 7 gracza zostawił Luuka:)
0
to uczucie kiedy czekasz na kolejny mecz swojego zespołu:)
oby po LE:) do boju Barcelono
też wam LM zobojętniała, śledzę wynik ale emocji żadnych, mam wszystkie Polsaty premium ale mecz może zobaczę finałowy, ewentualnie rywalizacje Bayern Liverpool o ile do takiej dojdzie
7
@Kamiloza91
wkradł się komuś jeden błąd wygraliśmy z alaves 1-0 tu wygląda jakbyśmy przegrali
1
@Uukasz_93
jeśli f de jong to podstawa to mamy zmienników garcia, nico, gavi, adama, dest, depay, fati,luuk - problem tylko że dest, depay, fati i pique kontuzjowani i już robi się węższa ławka
na pewno potrzebne będę 3-4 wzmocnienia niezaleznie od tego co z Dembele będzie
0
@Bykunn
stary co ty bierzesz? radzę brać mniej tego
jak bierzesz kredyt na 300 to masz do spłacenia 300 + odsetki to po pierwsze
więc jak teoretycznie spłacasz kolejnego dnia kredyt to spłacasz kredyt za D+1 naliczone odsetki, to jest chyba dla Ciebie proste i zrozumiałe czy nie?
po drugie nigdy nie dostaniesz kredytu na 100% LTV (loan to value) tylko 80% conajmniej, czyli jak masz kredytu 300 wziętego to nieruchomość jest warta co najmniej 375
przy okazji sie dziś czegoś nauczyłeś nie dziękuj:)
0
@Bykunn
jesteś w błędzie, po pierwsze nigdy nie dostaniesz kredytu na LTV 100%, zazwyczaj jest to conajmniej 80%po drugie wartości nieruchomości rosną, ty spłacasz kredyt więc nawet po krótkim czasie Twoje LTV będzie malało,
żebyś zrozumiał prosty językiem sprzedając nieruchomość masz więcej kasy niż twoje zadłużenie więc ci jeszcze zostaje
aby twoje LTV było większe niż 100% to jedynie przypadki z kredytami w walucie obcej i przy diametralnych zmianach kursów (czytaj mogło tak być chwilowo z CHF)
więc podsumowując nie masz kurde racji, po co więc kolejnym wpisami dalej to potwierdzasz że jesteś w błędzie to nie rozumiem
4
CHELSEA
we wtorek to będzie zagadka, przed meczem z realem 1-4 u siebie od Branford, potem porażka z Realem, teraz wygrana z Southapton 0-6 na wyjeździe:-p
nie zdziwię się jak te wariaty doprowadzą we wtorek do dogrywki, forma istna sinusoida
1
@ranger3120
wiem ale tabelę wszyscy znają, a formę ekip już nie do końca + mamy jeden mecz zaległy:)
32
10 ostatnich meczów ligowych - forma zespołów La Liga na końcówkę sezonu
1. Barcelona - 28pkt/30
2. Real - 23 pkt.
3. Atletico - 21 pkt
4. Sociedad - 20 pkt
5. Betis - 19 pkt
6. Villarreal - 17 pkt
7. Bilbao - 17 pkt
8. Osasuna - 16 pkt
9. Sevilla - 15 pkt
1
@Ghotti
każdy obrońca ma gorszy okres/mecz
można nawet znaleźć filmy jak van dijk jest robiony jak dziecko tylko po co
0
@Bykunn
znów jesteś w błędzie LTV nie jest większe niż 100%, wiec ktoś sprzedając mieszkanie zostaje z gotówką
1
@Borneo
mam nadzieję że z Cadiz u siebie będzie więcej rotacji i Ferran, Frankie de jong, alba odpoczną
spokojnie w ich miejsce mogą zagrać Depay, Gavi/Nico, Dest
a Busi też dobre jakby trochę odpoczął
0
@Bykunn
sprzedaje aktywo, spłaca dług i jest do przodu:)
wynajmując nie ma nic
0
@Bykunn
ale mi nikt nie spłaci kredytu tylko ja sam, w sensie moja rodzina miałem na myśli że jeśli mi by się coś stało ciężka choroba, wypadek itp. to moja rodzina (żona, dzieci) mają kasę na naszym koncie i spłacają kredyt bez problemu
a okres ile ci zostało nie ma znaczenie, ważne jest to ile masz kasy, mi zostało pewnie z 15 lat teoretycznie, ale mogę isć dziś do banku i spłacić kredyt do zera
mi wzrosło o 100 PLN, ty zakładasz chyba że ludzie brali kredytu tylko przy zerowych stopach, a jest mnóstwo innych osób, które brały dużo wcześniej
mówisz o uogólnianiu a sam to robisz
a takich przykładów że spłacili kredyt wcześniej ze studiów mam sporo
zresztą nawet jak ktoś nie spłaca wcześniej to i tak prędzej czy później go spłaci i na końcu ma aktywo
0
XAVI - ile znaczy dobry trener
to jaką przemianę pod jego batutą przechodzi Dembele, wreszcie podejmujący mądre decyzje i mający rzeczywisty wpływ na zespół czy Luuk de Jong, kurde u Ludwiczka ten koleś potykał się o własne nogi a głową odbijał do góry, teraz nagle potrafi się ustawić w polu karnym i złapać odpowiedni timing dośrodkowań
niech nikt tu nie wypada ze słowem przypadek bo takich przykładów w naszej drużynie można mnożyć
2
Jest dobrze ale widać że potrzeba też jest ławka więc cieszy zaklepanie Christensen, Kessie
teraz pora na PO, LO i 9
oby teraz ograć Eintracht i wygrać LE:)
a w lidze wygrywać co się da i się zobaczy:)
0
@Toretto
fajne są firmy Vaude, ja kupiłem kiedyś na studiach i mam już 10 rok:) wykorzystywany też okazjonalnie
1
LUUK DE JONG
bez wątpienia koleś który powinien zostać na kolejny sezon nawet jako 3 napastnik (9)