lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re
nie do następnego sezonu tylko do zimy 2023/2024 a i tak może się to zmienić
1
LIGA MISTRZÓW GRUPA D
Wiele się mówi o ciężkiej grupie F i pełna zgoda, ale dla mnie w tym roku równie ciekawa wydaje się Grupa D
Inter - wiadomo finalista LM, pod Simone Inzaghi grają na prawdę fajnie
Benfica - bardzo solidny zespół, ostatnio 1/4 LM, ten sezon też fajnie zaczęli
Sociedad - fajnie budowany zespół, sezon nie zaczęli jakoś genialnie ale potencjał jest spory
RB Salzburg - zawsze solidny fajnie grający zespół
walka w tej grupie też będzie zacięta
1
@Bobo25
Szachtar - wiadomo cień dawnego klubu
Royal - wg mnie ciekawy projekt z van bommelem za sterami i overmars jako dyrektor sportowy, wg mnie nie słabszy zespół niż Szachtar czy chociażby Crvena Zvezda, Celtic czy Young Boys
choć obydwa należa zdecydowanie do jednych z najsłabszych w LM w tym sezonie
Porto - wg mnie TOP 16 w Europie obecnie, ostatnie lata to 1/4 LM, 1/8 LE i 1/8 LM
oczywiście w takiej grupie tylko 1 miejsce dla Barcelony
co do grup to równie słaba jest G, gdzie tylko City i dalej nic i Grupa E - choć tu nie ma jednego faworyta ale same zespoły nie aż tak mocne
0
@BordowyPtak
nie dziwi, trochę jedynie dziwiło mnie że kilka osób uważało że Royal jest najsłabszy w naszej grupie, a według mnie wcale nie jest
1
SZACHTAR DONIECK
czy tylko ja mam wrażenie że ten zespół od czasu wojny strasznie podupadł, zresztą jak cała liga ukraińska
patrzę teraz na ich kadrę i znam tam max 2 nazwiska
wg mnie jest to najsłabszy zespół w naszej grupie i będzie walczył z Royal o 3 miejsce a wy jakie macie zdanie
@FcPortoFan1999 - pewnie oglądałeś wczoraj mecz wiec może coś więcej wiesz jak wygląda ich gra bo kadrowo podupadli strasznie
0
@BoRoWieC
3 piłakrzy na prawe skrzydlo- Yamal, Ferran, Raphinha
aby nie hamować Yamal jednego z nich trzeba będzie jednak sądzę sprzedać po sezonie
1
@Kidd
tak bo uważam że Cancelo na pewno się sprawdzi bo takiego PO nie mieliśmy dawno
Felix to też wg mnie idealne rozwiązanie na lewą stronę
i to nie ocena po 2 meczach tylko uważam że Cancelo to był mus
Felix mniej wierzyłem ale widać że grać potrafi
0
@Rewolucja123
cena zaporowa? mówiło się przed wypożyczeniem o 35-40 mln EUR
nawet może być i 45
uważam nawet że przy wypożyczeniu było to obgadane
City go nie chce, Barcelona i Cancelo chcą aby grał w Barcelonie
uważam że on na pewno zostanie
co więcej sądzę że sprzedadzą Fati i pewnie Raphina aby i Felixa zostawić jak tak dalej będzie grał
0
ktoś tu niedawno pisał że szkoda że tylko wypożyczenia
a ja uważam że Cancelo na pewno kupi Barcelona po sezonie
Felix jeśli będzie tak grał dalej to też pewnie coś wymyślą aby został
obstawiam w lato sprzedaż Dest, Lengelt, Fati oraz kogoś z dwójki Raphinha/Ferran aby właśnie 2 portugalczyków nabyć na stale
na prawym skrzydle jest tłok - Yamal, Ferran, Raphinha i aby nie chamować rozwoju Yamal i kupić Felixa obstawiam że jeden z 2 ostatnio wymienionych zostanie sprzedany po sezonie
0
@Rewolucja123
a po co mają kupować kogoś podobnego jak kupią Cancelo?
jakoś jestem spokojny że go kupią, z felixem jak będzie tak gral dalej też coś wyczarują
0
@escarabajo
umiejętnościami jest lepszy niż wszyscy wyżej wymienieni i z tym nie ma co dyskutować bo takie są fakty
ja tam go lubię ale każdy ma inaczej
1
EUROPEJSKIE PUCHARY
jakkolwiek polskie kluby nie wypadną to i tak będzie to ciekawa historia, dobrze że trafili na znane marki niż no name i jakieś zespoły z Norwegii, Szwecji itp.
Raków - Atalanta, Sporting Lizbona
Legia - Aston Villa, AZ
uważam nawet że szanse na walkę o 2 miejsce w swoich grupach mają oba kluby, teoretycznie słabsi ale powalczyć mogą
0
@dAvi_2
A KTO NORMALNY OBSTAWIAŁ ŻE ZAGRA?
1
@escarabajo
jeden z najelszych strzelców Barcelony w historii, chyba 3 miejsce bodajże nie jest u ciebie TOP3?
Przecież jego gra to była poezja, nie dość że świetny napastnik to jeszcze potrafił strzelać przepiękne bramki i ciągnąć grę jak prawdziwy lider
1
@Rust_Cohle
100% zgoda początek sezonu, trzeba wejść w LM na pełnej zwłaszcza tak jak pisałeś po ostatnich 2 latach, a im lepiej wejdziesz w LM tym rywale w grupie będą się bardziej bali i tym łatwiej się będzie grało
1 miejsce tej grupie to obowiązek i to z 15-18 punktami
0
@BoRoWieC
muani i ramos to piłkarze drugiej kategorii, nikt się o nich w Europie nie bił, dembele człowiek rollcaster, albo gra dobrze albo bardzo słabo
nie ma nawet co porównywać do klasy Neymar i Messi
ugarte przyszedł ale odeśli Veratti, Paredes
i w pomocy grają Soler, Vitinha, jakiś zaire-emery? no proszę cię
nawet jak to będzie pomoc ugarte, soler, vitinha to przy najmocniejszych klubach wygląda to marnie, a coś czuję że i o mistrzostwo Francji będzie im ciężko w tym roku
2
@BoRoWieC
które formacje wzmocnili?
atak bez Neymara i Messiego?
czy pomoc bez Verrati?
ty tak serio?
0
@Rust_Cohle
wiesz ja ich postawiłem w gronie TOP 8 ale jako ten najsłabszy zespół z tego grona
wahałem się między nimi a Milan a ostatecznie wymieniłem ich
choć chyba trochę bliżej im do zespołów pokroju BVB, Milan, Napoli (choć tu z innym trenerem obstawiam że będą słabsi), Newcastle niż top 6
wg mnie z tego co wymieniłem LM trafi do kogoś z grona City, Bayern, Barcelona, Inter, Real, Arsenal
wymieniłem jeszcze Atletico i PSG bo TOP 8 to taka najlepsza ósemka, ćwierćfinaliści, ale te 2 ostatnie zespoły wg mnie nie mają szans na wygranie LM
PSG na pewno straciło dużo na jakości a pomoc jest wręcz słaba
0
@Rust_Cohle
miło widzieć że Barcelona jest widziana w gronie ścisłych faworytów, ale z Cancelo i Felix kadra na prawdę jest konkretna:)
ja się wahałem między Milan a PSG, PSG ma słabą pomoc, ale mimo wszystko przez Mbappe lekko wyżej ich postawiłem
0
@TheNekro94
Real bez napastnika przed Interem czy nami?
oki:)
0
FAWORYCI LM 2023/2024
Jak widzicie faworytów w tegorocznej edycji? wymieńcie 8 TOP zespołów wg Was w podziale na 3 poziomy tego jak to są mocne zespoły, ja od siebie
1. City, Bayern
2. Inter, Real, Barcelona, Arsenal
3. Atletico, PSG
i taka jest moja prawda futbolu
0
@4Fabregas4
wymień te drużyny?
bo kadrowo na ten moment jest 6 podobnych zespołów
City, Bayern, Inter, Real, Barcelona, Arsenal
reszta słabsza o jakich wiec 12 zespołach mówisz, nie ośmieszaj się proszę
0
@kamiVeB
a napastników nie mamy jakościowych?
lewy, felix, ferran, yamal, raphinha
grając tylko 2 napastników to byłaby zgroza
a pomocników też mamy tylko 5 - pedri, de jnong, gundogan, gavi, romeu - grajac więc 4 to bylby kryminał
ja nie sadzę abyśmy zagrali 4 pomocników w takich meczach i jeszcze Araujo na PO bo to byloby samobójstwo, w sensie granie na 0-0 a może się uda, jeśli już wuiec w tajkim meczu grałby Koudne czy Araujo na PO to musi grać 3 napastników i głęboko w to wierzę że tak będzie
0
@Bobo25
ale nie roszady gdzie wymieniasz pół pierwszej jedenastki
Tadić, Timber, Alvarez, Kudus, Klassen, Jorge Sanchez
tak nie da się funkcjonować, owszem sprzedawali sporo ale nie tyle na raz a od czasów odejścia Overmarsa tak to właśnie wygląda niestety
do tego trener amator
sprzedałbyś połowę z wymienionych i od razu inaczej by to wyglądało
zresztą gdyby to zmierzało w dobrym kierunku to Tadić by został, ale po odejściu Overmarsa w klubie jest burdel
0
@kamiVeB
ale Gavi n skrzydle? gdzie mamy Felixa? przecież to byłaby głupota
0
@kamiVeB
no nie bardzo realne, bo po pierwsze na PO będzie grał Cancelo, po drugie pokazali Araujo kontuzjowanego ale pominęli Pediego już:) także nie wiem skad wzięli taka odjechana podstawowa jedenastkę
1
@pioz123
na razie mnie pozytywnie zaskakuje, choć czekam na mecze z lepszymi drużynami, ale tak lekko mnie zweryfikował:)
cieszy ze wreszcie na PO gra prawdziwy PO a na skrzydle Felix:) i że Ferran swoje też zagrał bo widać że jest w formie
nie wiem jak xavi ustawi pomoc jak Pedri będzie zdrowy, ale mam nadziej że będziemy grać 4-3-3 i bedzie rotować i skończy z tym chorym graniem Gavim na skrzydle tudzież jako 4 pomocnik
1
PRZEGLĄD SPORTOWY I ICH SKARB KIBICA TO ŻENADA
kiedyś te skarby kibica LM to była gratka, dziś mam wrażenie że to istna amatorka
wchodzę na pierwszą jedenastkę naszego klubu wg Przeglądu a tam Araujo na PO i Gavi na lewym skrzydle:)
jedno wielkie xD, może po sobotnim meczu ogarną że mamy Cancelo i Felix w kadrze:)
4
AFC AJAX
jeśli ktoś chce znać przepis na rozwalanie dobrze działającej do niedawna maszynki to proszę spojrzeć na Ajax
odszedł Overmars i wszystko się posypało
po zeszłym sezonie obecnie w pierwszym składzie mamy Hato, Berghuis, Bergwiijn, Brobbey, co oznacza ca. 7 piłkarzy nowych, nie wspominajac że z pozostałych ostało się Taylor, Rensch i tyle
dodając do tego trenera amatora jakim jest Steijns, mamy istną katastrofę na początku nowego sezonu
gdzie uwaga konkurencja wzięła np. Bosza na trenera
przecież to istna amatorka
po drugiej stronie mamy na przykład taką Benfice też z ligi drugiego kalibru, ale bez takich mega roszad z dobrym trenerem na ławce i spokojnym wymienianiem ogniw
no cóż liczę że szybko przyjdzie dobry trener i ogarnie ten chaos w Ajaxie, aby chociaż jakoś przyzwoicie grali
a najbliższe mecze z OM i Feyenoord, z taką formą to będą kompromitacje
4
Felix, Cancelo - sądzę że to były transfery których nam brakowało, duża jakość
do tego Gundogan, Inigo i o dziwo Romeu który na razie mnie zaskakuje pozytywnie
teraz dobrze zacząć LM:) jestem dobrej myśli że ten zespół będzie jeszcze mocniejszy niż rok temu:)