lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca
ty się otrząśnij, wszyscy będę zarejestrowani, płaczesz i panikujesz jak rok temu a co roku jest to samo
1
@Antimadridista_WR
powiem tak, zgadzam się, to już nie ekipa na 1/8 LM tylko na faze grupową
tak powiedziałbym że jest oki, szkoda bardzo odejścia Tadić ale z drugiej strony go rozumiem, ten Akpom skoro był królem strzelców na zapleczu Premiership powinien dać radę,
taylor dla mnie piłkarz dobry ale bez fajerwerków, van den boomen w lidze francuksiej się sprawdził wiec powinno być OK, tahirović to talent ale tak jak mówisz dla mnie za malo
powinni za wszelką cene sciaganc Sangare z PSV, albo tego typu piłakrzy
z drugiej strony niedawno był tu Alvarez? czy przed Ajaxem był znanym piłakrzem? no nie, to samo Antony, zobaczymy co z tego wyjdzie
obrona to Hato fajny nowy talent, Sutalo jak przyjdzie to jest jednak etatowy reprezentant Chrowacji, ale boki też muszą wzmocnić
0
AFC AJAX
Chuba Akpom, czyli król strzelców Championships jest już na pokładzie
Sutalo i Taglafico w kolejce
niestety kontuzji doznał Rulli więc obecnie chyba
Gorter/Ramaj
Rensch- Sutalo?/Medic- Hato- Taglafico?/Wijndal
van den boomen- tahirovic
taylor (klaasen)
Berghuis - Akpom/Broobey-Bergwijn (Carles Borges)
widać że brakuje pomocników trochę ale oby po mistrzostwo Holandii:)
0
to co kadra 2023/24??
Ter Stegen
Cancelo - kounde/christensen - araujo/inigo - balde
pedri/lo celso - romeu - de jong - gundogan/gavi
felix/raphinha - lewy/ferran
w obwodzie: s.roberto, alonso, fermin lopez, yamal, fati?
0
@mateusz395
z Chelsea też się zabawili? co zapłacili 11 za pół roku?
0
Chuba Akpom w Ajaxie:)
hor or not?
Sutalo też już blisko i podejście pod Taglafico:)
wreszcie jakieś wzmocnienia:)
0
@blakkudium
tyle to może Atletico chcieć, mam nadzieję jednak że jak już to powiedzą za free albo narka
0
Cancelo + Carrasco +Vitor Roque IN
Dest, Lenglet, Ferran OUT Fati?
jesteście na TAK czy NIE?
0
@Prorokk
dokładnie porażki Legii zawsze z propsem:)
0
@Emhyr
na lewej stronie zrobiłby więcej niż Fati i Abde razem wzięci
też mnie to dziwi
0
@priest9999
jedynie pewnie czekają na płatność za sprzedaż Barca Studios bo podobno platność była na 2 raty podzielona i przez to La Liga na razie zawiesiła ten przychód, ale dogadać się już powinni bo płatność niby ma być do 20 sierpnia
0
@Striker
ile to już trwa? sorki ale kilka tygodni rozmawiają o warunkach?
0
Carrasco
czy bylibyście za jego przyjściem?
0
@JarekS
którzy niby byli za półdarmo albo darmo?
Cancelo to wiadomo mus i mam nadzieję że jak najszybciej dopną ten transfer
0
S.Roberto dopóki nie kupią Cancelo a na środku Christesen i Kounde
Inigo dobrze jakby już na Villarreal był gotowy
PO to jest mus i nie wiem na co czekamy
1
Cancelo
dlatego potrzebny jest od zaraz aby Araujo czy Kounde grali na ŚO tylko
liczę tylko na przyjście Cancelo i Lo Celso już
0
@JohnB
też myślałem o Carrasco na lewą flankę bo same opcje Fati i Abde mnie nie przekonują
0
@FCB24
bo to jest dobry piłkarz:)
0
TRANSFERY
na pewno Cancelo, ale kogo jeszcze widzielibyście u nas?
prawa strona wydaje mi się oki z Raphinha i Yamal zwłaszcza jak Cancelo przyjdzie, ale lewa Fati, Abde - ja nie jestem przekonany do nich
pytanie też bo może Xavi będzie chciał grać 4 pomocników wtedy Lo Celso?
0
@!34RC3!_0N4
jak nie chce, sam sobie wybrał piłkarzy, a o zgrozo gdyby spełnili jego życzenia dziś w kadrze mielibyśmy Moratę czy Olmo
1
@Rewolucja123
a to wszystko piłkarze których chciał Xavi
0
@kuz
to została ci kasa po ślubie:)? lepiej nie wpłacaj
0
@Medium
to ile mamy to wiem, chciałbym zobaczyć ile goli ma Real, czy Betis, Valencia itd. i ile jest takich zespołów jak my 0 goli
1
@Ojciec5tkidzieci
wchodzę dziś na Sofascore i tragedia
jak można bylo odpaść z Panthinaikos, w głowie mi się to nie mieści
2
nawiązując do postu @Kidd ma ktoś może statystykę ile goli strzeliły zespoły La Liga w poprzednim sezonie 2022/2023 w lidze bezpośrednio z rzutów wolnych
ciekaw jestem jak wyglądamy na tle reszty zespołów
1
@Kidd
trochę żenujące że przy tylu niby dobrych piłkarzach technicznych nie potrafimy zdobyć jednej bramki z rzutu wolnego przez cały sezon
z chęcią zobaczyłbym tą statystykę na tle reszty la ligi w zeszłym sezonie i które miejsce mamy
1
@Rl9k1nG
Gowno.
0
@Kamiloza91
Bo Fati się nie łamał
1
@Gaz
Oby przyszedł takiej magii potrzeba na Camp No a nie Olmo Morata czy kogo tam jeszcze Xavi chcial
0
Neymar bedzie Blaugrana:) dla takich piłkarzy iglada się piłkę:) magik