- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
4
AFC AJAX
jeśli ktoś chce znać przepis na rozwalanie dobrze działającej do niedawna maszynki to proszę spojrzeć na Ajax
odszedł Overmars i wszystko się posypało
po zeszłym sezonie obecnie w pierwszym składzie mamy Hato, Berghuis, Bergwiijn, Brobbey, co oznacza ca. 7 piłkarzy nowych, nie wspominajac że z pozostałych ostało się Taylor, Rensch i tyle
dodając do tego trenera amatora jakim jest Steijns, mamy istną katastrofę na początku nowego sezonu
gdzie uwaga konkurencja wzięła np. Bosza na trenera
przecież to istna amatorka
po drugiej stronie mamy na przykład taką Benfice też z ligi drugiego kalibru, ale bez takich mega roszad z dobrym trenerem na ławce i spokojnym wymienianiem ogniw
no cóż liczę że szybko przyjdzie dobry trener i ogarnie ten chaos w Ajaxie, aby chociaż jakoś przyzwoicie grali
a najbliższe mecze z OM i Feyenoord, z taką formą to będą kompromitacje
1
@lucca87 ale ten Ajax (ongiś mój ulubiony klub, za czasów Kluiverta, Litmanema, braci de Boer, Edgara Davidsa czy też wspomnianego Overmarsa), to taki klub którego roszady ze składem występują niemal co sezon. To takie okno wystawowe na świat skąd młodzi utalentowani są sprzedawani za grubą kasę do lepszych lig. Tak było niemal zawsze, taki jest też model biznesowy tego klubu. Chyba tylko w poprzednim roku (w zeszłe lato) udało im się utrzymać w miarę stabilny skład.
0
@Bobo25
ale nie roszady gdzie wymieniasz pół pierwszej jedenastki
Tadić, Timber, Alvarez, Kudus, Klassen, Jorge Sanchez
tak nie da się funkcjonować, owszem sprzedawali sporo ale nie tyle na raz a od czasów odejścia Overmarsa tak to właśnie wygląda niestety
do tego trener amator
sprzedałbyś połowę z wymienionych i od razu inaczej by to wyglądało
zresztą gdyby to zmierzało w dobrym kierunku to Tadić by został, ale po odejściu Overmarsa w klubie jest burdel