0

@FcPortoFan1999 ominie i to jeszcze jak

0

@BulaKG co tam robi po ciemku?

0

@ini_barca Ernesto ponoć szykuję jakąś senną taktykę

1

@Mixtape no tak na Camp Nou grają

1

@sergio5 szybko się baterie wyczerpały

1

@MesQueUnClub96 przed klasykiem? Zwariowales?

0

@FcPortoFan1999 w zamian przez godzinę będę oglądał witryny sklepowe bo muszę w ta zgniła pogodę jechać zawieść siostrzenicę na trening do miasta xD

0

@FcPortoFan1999 u mnie deszcz i wiatr odczuwalne -1 ale nawet to mnie nie zmusi do oglądania ekstraklasy xD

3

@FcPortoFan1999 Papszun od grudnia

2

@bari_94 wybory się zbliżają
Chociaż nie wiem czy w ogóle ktoś tam będzie startował

4

@_barti Pizza z rodzynkami

2

@VamosRakieta InTOPs

0

@Nazio_87 przecież ma miesiąc na to

0

@FcPortoFan1999 z 15 może

0

@FcPortoFan1999 dalej będzie miał tyle samo złotych piłek co Mbape

2

@xvcWinterSoldier mogą ale też mogą przez to sobie narobić poważnych kłopotów jakby np ktoś jej ja ukradł

4

@xvcWinterSoldier po służbie pewnie pistoletu nie nosi

2

Widzę że Leoś w jednej akcji zabawił się w antylope na którą polują lwy
Co to jest za gość

0

@mekston a.nie Krychowiak?

3

@MesQueUnClub96 o pierwszym medalu w historii Polskiej siatkówki plażowej na MŚ chyba w ogóle się nie mówiło

2

TVP w swoim żywiole
Już rudego grillują

0

@ranger3120 nie wiem

0

Za PiSu szyb nie skrobalem

1

Wygrana PiSu to tak jakby Barca wygrała 5:1 z PSG i odpadła

2

@Kgorecki2500 jego żona ma Urszula

0

@bartas97 was?

0

@Chucky no tak, maczetami

0

Wygraliśmy czy nie wygraliśmy?

0

@Kidd a ile oni mają czasu na to sprzątanie? Jest jakiś termin?

5

@FcPortoFan1999 pójdę dalej
Te eliminację powinny być od początku "olane" i poświęcone na budowę nowej kadry na następne duże imprezy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?