kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mnie wkurza to podnoszenie rąk zamiast grać do końca
0
O patrz Xaviemu się podoba
1
Marquez gorszy nie będzie
0
Ala es spuchnie... Jak Roma
0
Chyba jednak trzeba im pozwolić grać w padla
0
Sędzia co się płata ciągle.miedzy nogami
1
I weź tu się spóźni na mecz 2 minuty
4
@Alanooo spieprzyliscie nam dzień niepodległości
0
@Brashearr jak mu jeden spadł to brzmiał jak moneta albo jakiś medalik
0
@LjakRoberciik jak ma zespół w mega kryzysie, typowany do walki o utrzymanie to całkiem nieźle sobie radzą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
15 minuta a Barca B ma 3:0
0
@Sysia11 ktoś w to uwierzył?
0
@AdiKingu96 spokojnie w 2 rundzie spuchną
9
@Luciano99 100% podwyżki? Jo tyż tak bym chcioł
0
@Kgorecki2500 Kim Dzong Un 101%
0
@Gomess zasłużyliśmy na wiecej
1
@lang spadająca gwiazda
1
Tak słabej Barcelony nie widzieliśmy do następnego meczu
0
A no co komu hajsy za pkt w LM
2
Żałosny jest ten mecz
4
Szawi zmień czipa, ten też nie działa
3
@Emhyr niech herb dadzą do góry nogami jeszcze i Spotify napisane wspak
1
@AFA90 vallecas jest tylko 3 m węższe niż montjuic
0
Perugia znowu dreszczowiec z Lube
2 set 35:33 dla Lube i tie break 22:20 również dla Lube
0
Villareal prawie wyremontował
2 bramki w 2 minuty
1
@Emhyr też mi tak czasem mogą ucieka
Trochę to boli
2
@Kapitan hawk Braga zapłaci rachunek
0
@Emhyr ale pod względem max prędkości chyba Chiron nadal najszybszy?
7
@Firestone Inigo w Bilbao zawsze trzymał wysoki poziom
Niewiadomą było tylko jak się wpasuje u nas i do jakiej dyspozycji wróci po kontuzji