0

Jak mnie wkurza to podnoszenie rąk zamiast grać do końca

0

O patrz Xaviemu się podoba

1

Marquez gorszy nie będzie

0

Ala es spuchnie... Jak Roma

0

Chyba jednak trzeba im pozwolić grać w padla

0

Sędzia co się płata ciągle.miedzy nogami

1

I weź tu się spóźni na mecz 2 minuty

4

@Alanooo spieprzyliscie nam dzień niepodległości

0

@Brashearr jak mu jeden spadł to brzmiał jak moneta albo jakiś medalik

0

@LjakRoberciik jak ma zespół w mega kryzysie, typowany do walki o utrzymanie to całkiem nieźle sobie radzą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

15 minuta a Barca B ma 3:0

0

@Sysia11 ktoś w to uwierzył?

0

@AdiKingu96 spokojnie w 2 rundzie spuchną

9

@Luciano99 100% podwyżki? Jo tyż tak bym chcioł

0

@Kgorecki2500 Kim Dzong Un 101%

0

@Gomess zasłużyliśmy na wiecej

1

@lang spadająca gwiazda

1

Tak słabej Barcelony nie widzieliśmy do następnego meczu

0

A no co komu hajsy za pkt w LM

2

Żałosny jest ten mecz

4

Szawi zmień czipa, ten też nie działa

3

@Emhyr niech herb dadzą do góry nogami jeszcze i Spotify napisane wspak

1

@AFA90 vallecas jest tylko 3 m węższe niż montjuic

0

Perugia znowu dreszczowiec z Lube
2 set 35:33 dla Lube i tie break 22:20 również dla Lube

0

Villareal prawie wyremontował
2 bramki w 2 minuty

1

@Emhyr też mi tak czasem mogą ucieka
Trochę to boli

2

@Kapitan hawk Braga zapłaci rachunek

0

@Emhyr ale pod względem max prędkości chyba Chiron nadal najszybszy?

7

@Firestone Inigo w Bilbao zawsze trzymał wysoki poziom
Niewiadomą było tylko jak się wpasuje u nas i do jakiej dyspozycji wróci po kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?