7

@Firestone Inigo w Bilbao zawsze trzymał wysoki poziom
Niewiadomą było tylko jak się wpasuje u nas i do jakiej dyspozycji wróci po kontuzji

0

Co to za wstrętne madryciolki w studio eleven? Słuchać się ich nie da

7

Zejście Roberta w 57 minucie top
I to tyle z plusów w jego wykonaniu

0

@Kamiloza91 jak Julek wysłał sam na sam baska to.jednak była.dogodna sytuacja

3

Gundogan: przyszedłem do Barcelony wygrywać takie mecze

1

Araujo = Pique w końcówkach przy niekorzystnym wyniku

2

Ale co Gavi powinien strzelić to jego

0

Pedri ledwo wrócił i już 45 min w ciężkim meczu

0

@Sewren122 zasłużyliśmy na więcej

0

Po tej całej nagonce z Negreira sędziowie nie będą dawać takich karnych Barcelonie ze strachu

2

Wolny na Lewym to mus karmy na Felixie do dyskusji

1

@FcPortoFan1999 szanuję

0

@FcPortoFan1999 Ty się nie znasz

0

@FcPortoFan1999 a ja 1:1 ponieważ każda drużyna zdobędzie po jednej bramce

0

@tristan87 odmienia się na Kejna

1

@Rust_Cohle tyłu mają w całych Niemczech

1

@Rust_Cohle ja też już widzę te strzały jak Dembele...z Liverpoolem

0

@Arkon a może Inigo na DM

2

@Azi wygląda na 1-3-5-2

1

@FcPortoFan1999 no dobra czyli pleciesz głupstwa jak zawsze :p

0

@FcPortoFan1999 ten jaki jasnowidz

4

Barca B wygrywa 2:1 i wskakuje aktualnie na 2 miejsce w tabeli

0

@LM10GOAT rozmowy o sędziach jak u rządowych

0

@DonCarletto Espanyol na mistrza?

0

@Rust_Cohle to Ty zapytałeś tam w komentarzu czy faktycznie był dobry?

3

@Luciano99 następnym razem niech wstawi pewniaczki na labambe

5

Kane magnez na puchary

0

Betis dwucyfrowka w 1 połowie?
Nie dali rady

0

@Kgorecki2500 oficjalnie mają zlokalizować zakładników, nieoficjalnie można się tylko domyślać

9

@LM10GOAT co oni tam grają przeciwko muzeum figur woskowych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?