kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Firestone Inigo w Bilbao zawsze trzymał wysoki poziom
Niewiadomą było tylko jak się wpasuje u nas i do jakiej dyspozycji wróci po kontuzji
0
Co to za wstrętne madryciolki w studio eleven? Słuchać się ich nie da
7
Zejście Roberta w 57 minucie top
I to tyle z plusów w jego wykonaniu
0
@Kamiloza91 jak Julek wysłał sam na sam baska to.jednak była.dogodna sytuacja
3
Gundogan: przyszedłem do Barcelony wygrywać takie mecze
1
Araujo = Pique w końcówkach przy niekorzystnym wyniku
2
Ale co Gavi powinien strzelić to jego
0
Pedri ledwo wrócił i już 45 min w ciężkim meczu
0
@Sewren122 zasłużyliśmy na więcej
0
Po tej całej nagonce z Negreira sędziowie nie będą dawać takich karnych Barcelonie ze strachu
2
Wolny na Lewym to mus karmy na Felixie do dyskusji
1
@FcPortoFan1999 szanuję
0
@FcPortoFan1999 Ty się nie znasz
0
@FcPortoFan1999 a ja 1:1 ponieważ każda drużyna zdobędzie po jednej bramce
0
@tristan87 odmienia się na Kejna
1
@Rust_Cohle tyłu mają w całych Niemczech
1
@Rust_Cohle ja też już widzę te strzały jak Dembele...z Liverpoolem
0
@Arkon a może Inigo na DM
2
@Azi wygląda na 1-3-5-2
1
@FcPortoFan1999 no dobra czyli pleciesz głupstwa jak zawsze :p
0
@FcPortoFan1999 ten jaki jasnowidz
4
Barca B wygrywa 2:1 i wskakuje aktualnie na 2 miejsce w tabeli
0
@LM10GOAT rozmowy o sędziach jak u rządowych
0
@DonCarletto Espanyol na mistrza?
0
@Rust_Cohle to Ty zapytałeś tam w komentarzu czy faktycznie był dobry?
3
@Luciano99 następnym razem niech wstawi pewniaczki na labambe
5
Kane magnez na puchary
0
Betis dwucyfrowka w 1 połowie?
Nie dali rady
0
@Kgorecki2500 oficjalnie mają zlokalizować zakładników, nieoficjalnie można się tylko domyślać
9
@LM10GOAT co oni tam grają przeciwko muzeum figur woskowych?