kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W niedzielę 1 października Ssatkarki z Japonii bez problemu pokonały zawodniczki z Afganistanu w trzech setach. Ekipa z Kraju Kwitnącej Wiśni wygrała jedną z partii, nie tracąc w tym czasie ani jednego punktu. Pozostałe odsłony zakończyły się wynikami 25:2 i 25:5 dla Japonii.
https://www.flashscore.pl/mecz/bD5rJshq/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu
2
@DonAndrzejos warto dodać że to napastnik
5
@MesQueUnClub96 i dobrze bo to jedna z większych sciem jakie wciskają
0
@Ojciec5tkidzieci faworyci nie szykowali na ten turniej kolejnego w tym sezonie szczytu formy
0
Luis Suarez z Almerii hattrick w 5 minut
0
Co to Japonia w siatce odwaliła xD
W pierwszych 2 setach oddali łącznie 24 pkt Egiptowi ( do 14 i 10) przegrali mecz 3:2
1
Ależ upadek Lyonu
1
3:0 z Bułgaria
Dziś już mecz pod kontrolą
We wtorek ta niewygodna i rewelacyjna jak na razie Kanada
1
@Kessie wygazowana
0
@Tomo1989 z cyklu: jak on się tam znalazł
0
Kolejna niespodzianka w turnieju kwalifikacyjnym do IO
Kanada-Argentyna 3:1
Turcy mimo że przegrali 3:0 ze Słowenia to pokazali się z dobrej strony ( 2 sety na przewagi, trzeci też blisko)
0
@Vampir707 wolę wódkę
5
Zmarzlik mistrzem świata po raz 4
0
Nie interesuje się zbytnio żużlem i nie ekscytuje mnie ten sport ale to co teraz Lindgren pojechał to wow
1
@Wierecoorva ale wiesz że to ironia?
1
Kto to widział żeby wszyscy tak przed tym Realem nogi rozkładali xD
0
@mekston prawdziwy Jamal gra w Barcelonie
1
@mekston i po golu z 11 12 i 15
1
Japonia miała już 2:0 ale Finowie doprowadzają do tie breaka
0
Jeden set nam oddali zagrywką drugi set wygrał nam Kaczmarek a my walczymy w tie breaku
Oby to był najgorszy mecz w tym turnieju
0
I zaś tie break z Belgami
0
Union dziś da radę? @MesQueUnClub96
5
@Emhyr męczybuła chyba
0
@LM10GOAT blok obrona nie działa
3
@TheNekro94 i Japonia jeszcze tam jest
1
@DonAndrzejos juz nam więcej Lengleta nie sprzedadzą
0
@Emhyr na następne IO mistrzowie kontynentów będą mieli automatyczna kwalifikacje
2
@Ojciec5tkidzieci Turki już w ME się pokazywali z dobrej strony
0
@Messiah10 Xavi do października
0
@TR3YWAY no i Lengleta