kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni tam przejście linii pod siatką chcieli chyba sprawdzać
0
Te limity to są chyba ustawiane do aktualnego stanu konta Barcelony
Ile by nie było to i tak jesteśmy w dupce
0
@Herato Cafu .
4
Aktualizacja 13:49
Santos z uśmiechem na twarzy podpisuje rozwiązanie kontraktu
4
O proszę Włosi grają tie break z Holandią
1
@kuz zazwyczaj jak mi się trafi obejrzeć mecz Athleticu to nic nie pokazuje
1
@Kidd jak grali z Anglikami to coś se naciągnął widziałem ale czy to coś poważniejszego to nie wiem
3
A ze Słowenia w czwartek o 18
4
Mamy półfinał
Pięknie
3
Festiwal bloków w 3 secie z naszej strony
1
@gontex wraca do formy po kontuzji
On raczej na kwalifikacje IO ma być
0
@Encore monster blok
1
@Encore tak samo 2025 bo też go na Euro nie będzie
2
@Culer9002 bardzo dobrze że mamy taki mocny mecz przed (oby) półfinałem
2
Semen wchodzi na odpowiednie tory
Cieszy mnie to bardzo
1
@FcPortoFan1999 było na styku trzeba wierzyć do końca
1
Fajny set ale następny poproszę tak 25:20 dla naszych
0
Kuźwa kończta to
0
@FcPortoFan1999 nie
0
Przepchnąć tego seta, byle jak ale przepchnąć
1
Co oni tak celują w ta taśmę:D
1
Jak wszystko działa u naszych to widać różnicę w poziomie obu zespołów obecnie
0
No Kaczmarek coraz lepiej
0
Serbowie lepsi w nożną niż nasi piłkarze
1
@KrwawiaceoczyVEB jeszcze do formy nie wrocil
0
Co tam się wydarzyło?
1
@FcPortoFan1999 za mało Kaczmarka u nas
1
Jest prowadzenie
Oby do końca
3
@LS nocna zmiana mówi: znowu się nie wyspie kurna
1
@Danny Gaucho ostatnio w Senegalu zadebiutował chłopak w wieku 15 lat i 94 dni
Chociaż u nich to nie wiadomo ile tak na prawdę mógł mieć lat