0

Oni tam przejście linii pod siatką chcieli chyba sprawdzać

0

Te limity to są chyba ustawiane do aktualnego stanu konta Barcelony
Ile by nie było to i tak jesteśmy w dupce

0

@Herato Cafu .

4

Aktualizacja 13:49
Santos z uśmiechem na twarzy podpisuje rozwiązanie kontraktu

4

O proszę Włosi grają tie break z Holandią

1

@kuz zazwyczaj jak mi się trafi obejrzeć mecz Athleticu to nic nie pokazuje

1

@Kidd jak grali z Anglikami to coś se naciągnął widziałem ale czy to coś poważniejszego to nie wiem

3

A ze Słowenia w czwartek o 18

4

Mamy półfinał
Pięknie

3

Festiwal bloków w 3 secie z naszej strony

1

@gontex wraca do formy po kontuzji
On raczej na kwalifikacje IO ma być

0

@Encore monster blok

1

@Encore tak samo 2025 bo też go na Euro nie będzie

2

@Culer9002 bardzo dobrze że mamy taki mocny mecz przed (oby) półfinałem

2

Semen wchodzi na odpowiednie tory
Cieszy mnie to bardzo

1

@FcPortoFan1999 było na styku trzeba wierzyć do końca

1

Fajny set ale następny poproszę tak 25:20 dla naszych

0

Kuźwa kończta to

0

0

Przepchnąć tego seta, byle jak ale przepchnąć

1

Co oni tak celują w ta taśmę:D

1

Jak wszystko działa u naszych to widać różnicę w poziomie obu zespołów obecnie

0

No Kaczmarek coraz lepiej

0

Serbowie lepsi w nożną niż nasi piłkarze

1

@KrwawiaceoczyVEB jeszcze do formy nie wrocil

0

Co tam się wydarzyło?

1

@FcPortoFan1999 za mało Kaczmarka u nas

1

Jest prowadzenie
Oby do końca

3

@LS nocna zmiana mówi: znowu się nie wyspie kurna

1

@Danny Gaucho ostatnio w Senegalu zadebiutował chłopak w wieku 15 lat i 94 dni
Chociaż u nich to nie wiadomo ile tak na prawdę mógł mieć lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?