kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 przecież we Włoszech to piłka wodna jest bardziej popularna niż siatkówka
0
@Kubox ogólnie to miały 4 z rzędu IOz medalem
Kuba to byłaby potęga w meskiej i żeńskiej siatkówce
1
@chlip1 bo oni śpiewali Xaviout
1
A drużyny turnieju dziady z CEVu nie wybierają?
1
Puchary w siatkówce to jest coś pięknego
1
@Pawci023x kwalifikacje IO
1
A za 2 tygodnie kolejne mecze siatkarzy:D
Długi ten sezon reprezentacyjny w tym rokuy
0
@kulek22 meczu.......
5
@Katalończyk 99 trza ich kupić za grubą kasę pewnie
1
MVP turnieju Leon
27
@Deviler i 52 razy był sprzedawany
1
@FcPortoFan1999 Śliwka moim zdaniem
Chyba że rozdziela i śliwką dostanie najlepszego przyjmującego a Leon MVP
0
Śliwka MVP turnieju?
1
Grbiciata TOP
Xavineta TOP
Piękny wieczór
2
Ajj łezka poleciała
3 set oglądałem na stojąco
1
Leon nie strasz nas
0
@Pawci023x 8 sztuk
Włosi chyba z 3
0
@Barcaa12 to się skończy w tym samym czasie prawie
1
@Isso89 może z 4 dostaną
1
Trochę nerwów w końcówce seta?
Polscy siatkarze: poproszę
1
@adi7adi8 co Ty gadasz , Leon znikanw ważnych meczach
0
Leon już się umówił na sparing za garażami
1
@FcPortoFan1999 no drugi set już raczej nie będzie taki jak połowa pierwszego
0
Set ugrany ale Włosi się nakręcili
Drugi set bez Kaczmarka będzie ciężki, musi się chłop obudzić
0
Balaso będzie miał siniaki :D
1
@adi7adi8 Huber naładowany jak nigdy
Leon w ataku też bombarduje
0
Jazda z Włochami i z Betisami!!
1
@adi7adi8 na wuwuzeli by lepiej zagrali
1
Co to za hymn z bazaru?
0
@Encore dwa minusy dają plus