0

@DonMatteo901 przecież we Włoszech to piłka wodna jest bardziej popularna niż siatkówka

0

@Kubox ogólnie to miały 4 z rzędu IOz medalem
Kuba to byłaby potęga w meskiej i żeńskiej siatkówce

1

@chlip1 bo oni śpiewali Xaviout

1

A drużyny turnieju dziady z CEVu nie wybierają?

1

Puchary w siatkówce to jest coś pięknego

1

@Pawci023x kwalifikacje IO

1

A za 2 tygodnie kolejne mecze siatkarzy:D
Długi ten sezon reprezentacyjny w tym rokuy

0

@kulek22 meczu.......

5

@Katalończyk 99 trza ich kupić za grubą kasę pewnie

1

MVP turnieju Leon

27

@Deviler i 52 razy był sprzedawany

1

@FcPortoFan1999 Śliwka moim zdaniem
Chyba że rozdziela i śliwką dostanie najlepszego przyjmującego a Leon MVP

0

Śliwka MVP turnieju?

1

Grbiciata TOP
Xavineta TOP
Piękny wieczór

2

Ajj łezka poleciała
3 set oglądałem na stojąco

1

Leon nie strasz nas

0

@Pawci023x 8 sztuk
Włosi chyba z 3

0

@Barcaa12 to się skończy w tym samym czasie prawie

1

@Isso89 może z 4 dostaną

1

Trochę nerwów w końcówce seta?
Polscy siatkarze: poproszę

1

@adi7adi8 co Ty gadasz , Leon znikanw ważnych meczach

0

Leon już się umówił na sparing za garażami

1

@FcPortoFan1999 no drugi set już raczej nie będzie taki jak połowa pierwszego

0

Set ugrany ale Włosi się nakręcili
Drugi set bez Kaczmarka będzie ciężki, musi się chłop obudzić

0

Balaso będzie miał siniaki :D

1

@adi7adi8 Huber naładowany jak nigdy
Leon w ataku też bombarduje

0

Jazda z Włochami i z Betisami!!

1

@adi7adi8 na wuwuzeli by lepiej zagrali

1

Co to za hymn z bazaru?

0

@Encore dwa minusy dają plus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?