kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szacun dla Daniego! Pamięta o swoich przyjaciołach!
1
Wszystko wskazuje na kolejną remontadę! Taki jest prawdziwy kibic!
0
Bardzo dobrze! Argentynie potrzebny trener, który poukłada drużynę, by wygrywała każdy mecz do końca eliminacji. Nie wyobrażam sobie mundialu bez "teamu" Messiego
0
Bez przesady. Rozumiem, gdyby w Barcelonie osiągnął coś więcej to ok, ale nie przekonał do siebie sztab i odszedł do Malagi gdzie rozpoczął nowy etap w swojej karierze, a okres w Barcelonie to już dla niego historia. Munir w przeciwieństwie do niego jest tylko wypożyczony i zatem ma jeszcze okazję zaistnieć w zespole Barcy. Sandro ma jeszcze 22 lata i jeszcze się wiele nauczy jak się zachowywać, a taki nasz kochany Neymar ma już 25 lat i jeszcze bezsensownie zdobywa czerwień i zarazem osłabia zespół
1
Neymar zdecydowanie obniżył swoje notowania! Rozumiem, że może być zły jak każdy, ale nie żeby okazywał swoje złości publicznie
2
Powiem wam, że kibicuje Barcelonie 11 lat i uważam ten sezon za NAJDZIWNIEJSZY jaki dotąd widzę w wykonaniu naszych pupili. Albo wygrywamy mecze spektakularnie, albo bezsensownie tracimy punkty! Chociaż cały czas wierzę w mistrzostwo, bo taki powinien być prawdziwy kibic Błaugrany
0
Fajnie że gra Denis, niech się pokaże z dobrej strony
0
Co za brama R. Guerreiro
0
No to się porobiło! Pechowy jest dla niego ten sezon
1
Za dużo niebieskiego, a za mało bordowego moim zdaniem
0
No widzę Leganes się rozkręca, cofam to co napisałem wcześniej
0
Nie ma co liczyć na stratę punktów Realu
0
Milik i Zielu w pierwszym składzie na mecz z Juve
4
Nie ma Gomesa, nie ma hejtowania
5
A nie przypadkiem w Sankt Petersburgu
3
Ile to Alena musiał czekać na taką okazję
0
Andre Gomes. Czemu mnie to nie dziwi
6
Zawsze byłem zdania że Deulofeu zrobi wielką karierę. Niech wybierze właściwą drogę, by mógł zostać etatowym reprezentantem La Roja. Co dzisiaj mam żal do Lucho, że się na nim nie poznał.
1
Argentyna się pogrąża
0
Lotnisko na Maderze zostanie nazwane imieniem Cristiano Ronaldo. W Portugalii podzielone są zdania na ten temat.
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/spor-w-zwiazku-z-nadaniem-lotnisku-imienia-pilkarza/bbgz4k
Do czego to już dochodzi?!
2
No to teraz Higuain musi wziąć ciężar reprezentacji na siebie
3
Nasza La Masia staje się fabryką talentów dla innych zespołów. Palencia może pójść śladami Muniesy
0
Monaco niczym fabryka talentów!
0
No teraz to poszalelí!
7
Danny Blind nie jest już selekcjonerem Holendrów! Porażka z Bułgarią przyniosła efekty
1
Szkoda tych straconych punktów z Kazachstanem, byśmy mieli komplet oczek w połowie eliminacji. Ale fajnie że mamy 6 punktów przewagi nad Danią i Czarnogórą
0
Nagroda za dobry występ z Ukrainą
0
2:0 dla Hiszpanii! Vitolo!
12
Johan Cruyff na zawsze w pamięci wszystkich cules!
0
Żałuję teraz swoich myśli, że nie chciałem odejścia Bravo w lecie. Teraz mogę sobie puknąć w czoło za to. Marc jest o niebo lepszym bramkarzem i może pograć u nas jakieś 10 lat