kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SSSUUUUPPPPEEEERRRR!!!!!!!!!!!!
1
Ramos klaszcze! Będzie kara!
1
Jak mnie to cieszy! Czerwień dla Ramosa!
1
Panowie pokażcie na co Was stać! Całe środowisko cules chce porażki śmietankowych!
39
Jasper Cillessen kończy dziś 28 lat!
5
Mimo że łapie często kontuzje, to bramę potrafił jedną pamiętną strzelić (wygrana z Malagą 1:0 z poprzedniego sezonu). Tak dla przypomnienia
0
No pewnie że się cieszyłem, ale jakoś mi to wypadło z głowy, aż mi wstyd
0
Życzę Leo, by utrzymał pierwszą pozycję. Przynajmniej z tego będziemy się cieszyć z tej edycji LM
0
I to by było na tyle. Remontada nie była dzisiaj drużynie dana. Teraz muszą się ogarnąć i zmobilizować, bo w niedzielę czeka ich kolejny arcyważny pojedynek, miejmy nadzieję z dobrym skutkiem.
1
No mają po prostu WIELKIEGO pecha!
1
Barca do boju!!!!! Wszyscy cules na świecie liczą na Was!
1
Mokrego dyngusa w tym dniu życzę!
8
Chciał pokazać że to on powinien zastąpić Neya w El Clasico. W LM chyba bramki nie strzelił.
1
A mówiłem że Paco strzeli!
2
Myslę, że Paco dzisiaj ponownie zaskoczy i walnie co najmniej jedną bramę
1
Deulofeu w pierwszym składzie Milanu na Inter! Niech mu szczęście dopisze i strzeli chociaż jedną brameczkę!
2
Szkoda że ich nie wymienił po nazwisku.
0
Cieszy mnie to! Suarez wreszcie dojrzał, oby tak samo było też w przyszłości z Neymarem
0
Szacun dla Daniego! Pamięta o swoich przyjaciołach!
1
Wszystko wskazuje na kolejną remontadę! Taki jest prawdziwy kibic!
0
Bardzo dobrze! Argentynie potrzebny trener, który poukłada drużynę, by wygrywała każdy mecz do końca eliminacji. Nie wyobrażam sobie mundialu bez "teamu" Messiego
0
Bez przesady. Rozumiem, gdyby w Barcelonie osiągnął coś więcej to ok, ale nie przekonał do siebie sztab i odszedł do Malagi gdzie rozpoczął nowy etap w swojej karierze, a okres w Barcelonie to już dla niego historia. Munir w przeciwieństwie do niego jest tylko wypożyczony i zatem ma jeszcze okazję zaistnieć w zespole Barcy. Sandro ma jeszcze 22 lata i jeszcze się wiele nauczy jak się zachowywać, a taki nasz kochany Neymar ma już 25 lat i jeszcze bezsensownie zdobywa czerwień i zarazem osłabia zespół
1
Neymar zdecydowanie obniżył swoje notowania! Rozumiem, że może być zły jak każdy, ale nie żeby okazywał swoje złości publicznie
2
Powiem wam, że kibicuje Barcelonie 11 lat i uważam ten sezon za NAJDZIWNIEJSZY jaki dotąd widzę w wykonaniu naszych pupili. Albo wygrywamy mecze spektakularnie, albo bezsensownie tracimy punkty! Chociaż cały czas wierzę w mistrzostwo, bo taki powinien być prawdziwy kibic Błaugrany
0
Fajnie że gra Denis, niech się pokaże z dobrej strony
0
Co za brama R. Guerreiro
0
No to się porobiło! Pechowy jest dla niego ten sezon
1
Za dużo niebieskiego, a za mało bordowego moim zdaniem
0
No widzę Leganes się rozkręca, cofam to co napisałem wcześniej
0
Nie ma co liczyć na stratę punktów Realu