0

SSSUUUUPPPPEEEERRRR!!!!!!!!!!!!

1

Ramos klaszcze! Będzie kara!

1

Jak mnie to cieszy! Czerwień dla Ramosa!

1

Panowie pokażcie na co Was stać! Całe środowisko cules chce porażki śmietankowych!

39

Jasper Cillessen kończy dziś 28 lat!

5

Mimo że łapie często kontuzje, to bramę potrafił jedną pamiętną strzelić (wygrana z Malagą 1:0 z poprzedniego sezonu). Tak dla przypomnienia

0

No pewnie że się cieszyłem, ale jakoś mi to wypadło z głowy, aż mi wstyd

0

Życzę Leo, by utrzymał pierwszą pozycję. Przynajmniej z tego będziemy się cieszyć z tej edycji LM

0

I to by było na tyle. Remontada nie była dzisiaj drużynie dana. Teraz muszą się ogarnąć i zmobilizować, bo w niedzielę czeka ich kolejny arcyważny pojedynek, miejmy nadzieję z dobrym skutkiem.

1

No mają po prostu WIELKIEGO pecha!

1

Barca do boju!!!!! Wszyscy cules na świecie liczą na Was!

1

Mokrego dyngusa w tym dniu życzę!

8

Chciał pokazać że to on powinien zastąpić Neya w El Clasico. W LM chyba bramki nie strzelił.

1

A mówiłem że Paco strzeli!

2

Myslę, że Paco dzisiaj ponownie zaskoczy i walnie co najmniej jedną bramę

1

Deulofeu w pierwszym składzie Milanu na Inter! Niech mu szczęście dopisze i strzeli chociaż jedną brameczkę!

2

Szkoda że ich nie wymienił po nazwisku.

0

Cieszy mnie to! Suarez wreszcie dojrzał, oby tak samo było też w przyszłości z Neymarem

0

Szacun dla Daniego! Pamięta o swoich przyjaciołach!

1

Wszystko wskazuje na kolejną remontadę! Taki jest prawdziwy kibic!

0

Bardzo dobrze! Argentynie potrzebny trener, który poukłada drużynę, by wygrywała każdy mecz do końca eliminacji. Nie wyobrażam sobie mundialu bez "teamu" Messiego

0

Bez przesady. Rozumiem, gdyby w Barcelonie osiągnął coś więcej to ok, ale nie przekonał do siebie sztab i odszedł do Malagi gdzie rozpoczął nowy etap w swojej karierze, a okres w Barcelonie to już dla niego historia. Munir w przeciwieństwie do niego jest tylko wypożyczony i zatem ma jeszcze okazję zaistnieć w zespole Barcy. Sandro ma jeszcze 22 lata i jeszcze się wiele nauczy jak się zachowywać, a taki nasz kochany Neymar ma już 25 lat i jeszcze bezsensownie zdobywa czerwień i zarazem osłabia zespół

1

Neymar zdecydowanie obniżył swoje notowania! Rozumiem, że może być zły jak każdy, ale nie żeby okazywał swoje złości publicznie

2

Powiem wam, że kibicuje Barcelonie 11 lat i uważam ten sezon za NAJDZIWNIEJSZY jaki dotąd widzę w wykonaniu naszych pupili. Albo wygrywamy mecze spektakularnie, albo bezsensownie tracimy punkty! Chociaż cały czas wierzę w mistrzostwo, bo taki powinien być prawdziwy kibic Błaugrany

0

Fajnie że gra Denis, niech się pokaże z dobrej strony

0

Co za brama R. Guerreiro

0

No to się porobiło! Pechowy jest dla niego ten sezon

1

Za dużo niebieskiego, a za mało bordowego moim zdaniem

0

No widzę Leganes się rozkręca, cofam to co napisałem wcześniej

0

Nie ma co liczyć na stratę punktów Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?