kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki. Pozdro
0
Oglądałeś ten film gdzieś w internecie czy pobierałeś go z jakiejś strony? Mógłbyś podać adres?
0
Warto przeczytać
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/puchar-narodow-afryki/z-piotrowki-po-puchar-kamerun-w-finale-pna/mqwv1j
2
Finał PNA taki sam jak w edycji w 2008. Egipt wygrał wtedy 1:0. Czy w niedzielę znów wygra Egipt czy Kamerunowi uda się zrewanżować
0
Keith Richards ze Stonesów również potrafi świetnie zagrać
23
Chyba rzadko moźna spotkać, że para znanych ludzi na świecie ma w tym samym dniu urodziny i to jeszcze okrągłe. Mowa o Pique i Shakirze. Gerardowi życzyć wysokiej formy do końca do kariery i posady prezydenta FCB, a Shakirze chęci śpiewania i tworzenia nowych piosenek
0
Michał Pazdan, jak potrafi zatrzymać CR7 to tylko on
0
Wracamy do Barcelony z bagażem dwóch bramek!!!!!
1
Nerwowe te ostatnie minuty
0
Brama stadiony świata!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ekstra początek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie takiego składu się spodziewałem, trochę się zawiodłem, ale jednak liczę na korzystny wynik z Madrytu. Vamos Barca!!!!!
0
Bardzo życzę mu tego, choć gdyby strzelił przeciwko Atleti (swojemu byłemu klubowi), to ciekawe czy by się tak cieszył
6
Zdecydowanie jedenastka Sportu niech wybiegnie
2
Nasz Grzesio lubi zaskakiwać
http://sport.se.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/grzegorz-krychowiak-zaskakuje-strojem-general-armii-czy-kapitan-statku-zdjecia_942387.html
2
Normalnie obieżyświat, ale szkoda że nie może nigdzie na dłużej zagrzeć miejsca w jakimś klubie, chyba że w Mainz się bardzo dobrze sprawdzi
1
On sam jest dla Barcy wysokim kosztem
0
Egipt pokonuje Maroko 1:0 i zostaje ostatnim półfinalistą w PNA
1
Gdyby stracili remis (a powinni!!!! chociaż Barca grała kiepsko, ale powinno być zwycięstwo Barcy) to by sobie chyba włosy powyrywał z głowy
0
Nasz były zawodnik zmienia klub
http://bundesliga.onet.pl/bojan-krkic-wypozyczony-do-fsv-mainz/sxj0bv
2
Czy ja się doczekam kiedyś meczu bez żadnych kontrowersji
1
Znowu Barca traci zwycięstwo przez błędy sędziowskie, ale gra Barcy nie była zachwycająca. Czyżby brak Iniesty i Busquetsa aż tak źle wpływał na grę naszej drużyny
0
Luis bohater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nad Barcą ciąży jakieś fatum z tymi sędziami
0
Tym razem bez szczęścia. Fuck!!!
0
Co za szczęście kolejne nam dopisało
0
Ja liczę na dużą niespodziankę w drugiej połowie w postaci dobrej gry Barcy, lecz wolałbym że Ivan dał sobie dzisiaj spokój z grą i zszedł z boiska
0
Betis kolejny rożny
0
Jak mnie to cieszy że Vidal znów gra w wyjściowym składzie. Lucho wreszcie przyszedł po rozum do głowy i odważnie stawia na Aleixa
0
Tunezja Kasperczaka odpada z PNA