0

Dzięki. Pozdro

0

Oglądałeś ten film gdzieś w internecie czy pobierałeś go z jakiejś strony? Mógłbyś podać adres?

2

Finał PNA taki sam jak w edycji w 2008. Egipt wygrał wtedy 1:0. Czy w niedzielę znów wygra Egipt czy Kamerunowi uda się zrewanżować

0

Keith Richards ze Stonesów również potrafi świetnie zagrać

23

Chyba rzadko moźna spotkać, że para znanych ludzi na świecie ma w tym samym dniu urodziny i to jeszcze okrągłe. Mowa o Pique i Shakirze. Gerardowi życzyć wysokiej formy do końca do kariery i posady prezydenta FCB, a Shakirze chęci śpiewania i tworzenia nowych piosenek

0

Michał Pazdan, jak potrafi zatrzymać CR7 to tylko on

0

Wracamy do Barcelony z bagażem dwóch bramek!!!!!

1

Nerwowe te ostatnie minuty

0

Brama stadiony świata!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ekstra początek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie takiego składu się spodziewałem, trochę się zawiodłem, ale jednak liczę na korzystny wynik z Madrytu. Vamos Barca!!!!!

0

Bardzo życzę mu tego, choć gdyby strzelił przeciwko Atleti (swojemu byłemu klubowi), to ciekawe czy by się tak cieszył

6

Zdecydowanie jedenastka Sportu niech wybiegnie

2

Normalnie obieżyświat, ale szkoda że nie może nigdzie na dłużej zagrzeć miejsca w jakimś klubie, chyba że w Mainz się bardzo dobrze sprawdzi

1

On sam jest dla Barcy wysokim kosztem

0

Egipt pokonuje Maroko 1:0 i zostaje ostatnim półfinalistą w PNA

1

Gdyby stracili remis (a powinni!!!! chociaż Barca grała kiepsko, ale powinno być zwycięstwo Barcy) to by sobie chyba włosy powyrywał z głowy

0

2

Czy ja się doczekam kiedyś meczu bez żadnych kontrowersji

1

Znowu Barca traci zwycięstwo przez błędy sędziowskie, ale gra Barcy nie była zachwycająca. Czyżby brak Iniesty i Busquetsa aż tak źle wpływał na grę naszej drużyny

0

Luis bohater!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nad Barcą ciąży jakieś fatum z tymi sędziami

0

Tym razem bez szczęścia. Fuck!!!

0

Co za szczęście kolejne nam dopisało

0

Ja liczę na dużą niespodziankę w drugiej połowie w postaci dobrej gry Barcy, lecz wolałbym że Ivan dał sobie dzisiaj spokój z grą i zszedł z boiska

0

Betis kolejny rożny

0

Jak mnie to cieszy że Vidal znów gra w wyjściowym składzie. Lucho wreszcie przyszedł po rozum do głowy i odważnie stawia na Aleixa

0

Tunezja Kasperczaka odpada z PNA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?