kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!! Suarez, Neymar i Messi. Takie coś uwielbam!!!!!!!!!!!!!!
0
Mam już dosyć tych sędziowskich cymbałów
0
I z Realem i Celtą były ważne
32
Po zwycięstwo!!!!!!!!!!!! I żeby nie było żadnego spektaklu w wykonaniu sędziego
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/grek-najlepiej-czuje-sie-w-rzymie/2lz9mb
20
Jego brama w El Clasico i tak pozostanie w pamięci
0
Co to będzie jak on skończy karierę, aż mi się źle zrobiło
1
Nie spodziewałem się czegoś takiego po Infantino, zawsze darzyłem go szacunkiem, ale tutaj niestety obniżył u mnie swoje notowania. Jednak ważne dla niego są wpływy gotówkowe niż prestiż i piękno mundialu
2
Co za bydło zniszczyło takie dzieło sztuki, które przedstawia niesamowitego piłkarza.
0
Szkoda mi w tej chwili Zizou
0
https://zalukaj.com/
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/media-fc-barcelona-rozwaza-zatrudnienie-mauricio-pochettino/yeh2q3
3
Fajnie jest mieć w zespole takiego zawodnika, co się nie patyczkuje z tą beznadziejną elitą w hiszpańskiej piłce
2
Nie ma mowy o żadnym utraconym już mistrzostwie, jeszcze nie doszliśmy do połowy sezonu, a inni już stają się pesymistami. Wierzę w cały czas drużynę. Martwią mnie tylko te błędy sędziów i że wpłynie to na zdobycz punktową
1
Po prostu SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jest Arda!! Będzie bramka!!!
17
A ja się cieszę że zagra Digne. Taki mecz to jest dobra okazja do zaprezentowania się w meczu ze silnym przeciwnikiem
1
Oby jak najdłużej zagrzał miejsca w pierwszym składzie. Razem z Pique może stworzyć najlepszy duet środkowych obrońców w Europie obok naszego trio w ataku, które nie ma sobie równych
0
Nie będzie dobrze wspominał tego pobytu w Niemczech i zapewne już tam nigdy nie wróci
1
Po takich wiadomościach nie mam już ochoty oglądać meczów z udziałem sędziów z Hiszpanii
0
Miejmy nadzieję że to "pierwsze koty za płoty"
1
Nie widzę innej możliwości niż doprowadzić do wyrównania przy znaczącej przewadze zawodników na boisku
0
Co za brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ten mecz to komedia w wykonaniu sędziego
0
Sędzia sprzyja Bilbao
0
Ewidentna czerwona kartka dla Aduriza!!!!
1
Moje marzenie: strzelić te trzy gole: Neymar, Suarez i Messi po jednej
0
Aritz Aduriz - postrach Barcy w XXI wieku
0
No i super. Liczę na wspaniałe widowisko
0
Brawa dla tych, co lubią ryzyko