0

No i pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!! Suarez, Neymar i Messi. Takie coś uwielbam!!!!!!!!!!!!!!

0

Mam już dosyć tych sędziowskich cymbałów

0

I z Realem i Celtą były ważne

32

Po zwycięstwo!!!!!!!!!!!! I żeby nie było żadnego spektaklu w wykonaniu sędziego

20

Jego brama w El Clasico i tak pozostanie w pamięci

0

Co to będzie jak on skończy karierę, aż mi się źle zrobiło

1

Nie spodziewałem się czegoś takiego po Infantino, zawsze darzyłem go szacunkiem, ale tutaj niestety obniżył u mnie swoje notowania. Jednak ważne dla niego są wpływy gotówkowe niż prestiż i piękno mundialu

2

Co za bydło zniszczyło takie dzieło sztuki, które przedstawia niesamowitego piłkarza.

0

Szkoda mi w tej chwili Zizou

0

3

Fajnie jest mieć w zespole takiego zawodnika, co się nie patyczkuje z tą beznadziejną elitą w hiszpańskiej piłce

2

Nie ma mowy o żadnym utraconym już mistrzostwie, jeszcze nie doszliśmy do połowy sezonu, a inni już stają się pesymistami. Wierzę w cały czas drużynę. Martwią mnie tylko te błędy sędziów i że wpłynie to na zdobycz punktową

1

Po prostu SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jest Arda!! Będzie bramka!!!

17

A ja się cieszę że zagra Digne. Taki mecz to jest dobra okazja do zaprezentowania się w meczu ze silnym przeciwnikiem

1

Oby jak najdłużej zagrzał miejsca w pierwszym składzie. Razem z Pique może stworzyć najlepszy duet środkowych obrońców w Europie obok naszego trio w ataku, które nie ma sobie równych

0

Nie będzie dobrze wspominał tego pobytu w Niemczech i zapewne już tam nigdy nie wróci

1

Po takich wiadomościach nie mam już ochoty oglądać meczów z udziałem sędziów z Hiszpanii

0

Miejmy nadzieję że to "pierwsze koty za płoty"

1

Nie widzę innej możliwości niż doprowadzić do wyrównania przy znaczącej przewadze zawodników na boisku

0

Co za brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ten mecz to komedia w wykonaniu sędziego

0

Sędzia sprzyja Bilbao

0

Ewidentna czerwona kartka dla Aduriza!!!!

1

Moje marzenie: strzelić te trzy gole: Neymar, Suarez i Messi po jednej

0

Aritz Aduriz - postrach Barcy w XXI wieku

0

No i super. Liczę na wspaniałe widowisko

0

Brawa dla tych, co lubią ryzyko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?