kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Smutno mi Boże
0
Brawo Mario!!!!!
0
Nie dobrze!!!!!!!
18
Oby jeszcze więcej miał takich wspaniałych meczy!
0
Popieram to w 100%, choć 3/4 użytkowników tej strony jest temu przeciw
0
25-30 milionów + Bellerin do Nas i wszystko pasuje :)
0
To dzisiaj będzie odwrotnie i biali po raz pierwszy przegrają swój finał
1
Wierzę w Juve! Wierzę w Daniego!
0
Dziś Juventus zgarnia puchar LM i kończy sezon z trypletem, a Real zostaje z tylko jedynym trofeum!
0
Trochę mnie to zdziwiło, że taki klub o wysokiej renomie w Austrii chce bramkarza z czterema oficjalnymi spotkaniami w trzech sezonach
0
Giroud w formie!
0
Umtiti w wyjściowym składzie na towarzyski mecz Francji z Paragwajem (transmisja Polsat Sport News)
6
Mam nadzieję że jeszcze pare ładnych lat będzie nas tak czarował
0
Po jej wygranej z Koreą również mam lekkie obawy
1
O mi się zawsze kojarzy z dwoma golami w meczu LM z Bayerem (2011/12). Myślę że na spokojnie znajdzie sobie jakiś dobry klub do dalszej kariery
0
Życzymy powodzenia! Obyś okazał się trafnym wyborem!
0
Ale jakoś tego nie udowodnili. Niemcy już w fazie grupowej mieli problemy, więc byłem pewien że i z Zambią będą miel kłopoty
0
Francuzi mieli o niebo lepszych grajków, większości mających juź parę występów w Ligue 1, a u Włochów kadrę stanowili piłkarze ogrywający się w większości Serie B
0
Francja miała o niebo lepszy skład niż Wlochy, a Niemcy też nie miały jakiejś ekstra kadry
0
Francja sensacyjnie odpada z mundialu u-20. W 1/8 finału przegrali 1-2 z Włochami
0
Nie wiem jak to teraz jest przy losowaniach
0
Polska w pierwszej dziesiątce rankingu FIFA!
0
Mrówa, jak kiedyś na niego mówiono
0
Na Luisa Enrique wołaliśmy "Lucho", na Valverde będziemy wołać "Mrówa"
0
Życzymy owocnej pracy i zdobycia jak najwięcej trofeów!
0
Witamy nowego "entrenadora"
0
Wreszcie się zaczęło
0
Bartek Drągrowski dostaje szansę debiutu w barwach Fiorentiny
13
Być może jeszcze i w Moskwie (finał MŚ)
4
Ja mam dylemat między Ronaldo (Brazylia) a Klose