kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Saul do Barcy! Nawet zamiast Verattiego!
0
Yeah! Saul!!!!!!
0
Polsat Sport po karnych w meczu Anglia_Niemcy
0
Przyjście Marca T-S, Gomesa i Denisa też stoi pod znakiem zapytania, gdyż uczestniczą w turniejach
0
Shaun Wright-Phillips
0
Prędzej chyba wyląduje moim zdaniem w Championship lub jeszcze niżej. Jednak z całego serca życzę mu jak najlepszej kariery
15
Po prostu widząc że wychowankowie La Masii nie mają żadnych szans przejść do pierwszej drużyny, zdecydował się odejść do klubu gdzie tak naprawdę też nie będzie miał żadnych szans na pierwszy skład w przyszłości
0
A czemu tak myślisz? Co ci w niej nie podoba?
56
Dzisiaj swoje 40 urodziny obchodzi legenda naszego odwiecznego rywala w lidze Raul Gonzalez
15
Oj ciężko będzie! Widocznie Barcelona jest zbyt łaskawa w kwestiach wynagrodzeń
1
A może chce poprawić swój styl gry i właśnie dlatego ma zamiar grać w meczach towarzyskich w USA
14
A co ty się tak niego przyczepiłeś? Ma chłopak ambicje, skrócił sobie wakacje, by pojechać z drużyną Barcy na tournee do USA, chce się pokazać z dobrej strony pod wodzą nowego trenera. A ty masz do niego pretensje, nie wiadomo o co. Ma za sobą pierwszy sezon, gdzie musiał się zaaklimatyzować, a tak naprawdę w drugiej połowie poprzedniego sezonu dość rzadko grywał, nie wiadomo dlaczego Lucho go pomijał. Ja bym zdecydowanie dał mu jeszcze jedną szansę, jak z niej nie korzysta lub jednak okaże się niewypałem to wtedy zdecydowanie powinien zmienić klub, gdzie może odgrywać większą rolę.
0
Słowacja nie awansowała do półfinału
2
Ja się spodziewam wyrównanych meczy. Jednak liczę na finał Hiszpania-Anglia i mistrzostwo dla La Rojity
5
Highway 61 Revisited Boba Dylana
Thriller Michaela Jacksona
0
Niemcy to jednak mają pakę piłkarzy na przyszłość. Takim składem to mogą wygrać ten PK, a połowa z nich na pewno pojedzie na mundial
0
A on ma pretensje do Sule
20
Mija 8 lat od śmierci króla popu - Michaela jacksona. Jak ten czas szybko leci. Pamiętam jak wtedy media żyły tą bolesną śmiercią, a programy muzyczne puszczały najlepsze jego najlepsze piosenki. To był jeden z najlepszych gwiazdorów muzyki pop na świecie, tylko szkoda że już odszedł :(
0
Masz do tego źródło?
0
Taki zawodnik to ja rozumiem! Tyle że atletico raczej go nie wypuści, mając na uwadze brak robienia transferów do siebie ze względu na zakaz transferowy
0
I takie coś rozumiem. Trzeba by go wypróbować na lewym skrzydle, jako zmiennik dla Neymara
0
Raczej neutralny
0
Słabo coś ta Rosja. Ciekawie jak to będzie na mundialu?
0
Igors Tarasovs trafi do Śląska Wrocław. No to Kubuś Kosecki się ucieszy
9
Sto lat Leo! Życzę mu zdrowia i awansu z Argentyną na mundial i zarazem jego wygrania! Bo sobie na to zasłużył!
0
Serbia bez czołowego napastnika! Czerwień
0
Denis gol! Hiszpania prowadzi
0
Dla dobra Bednarka niech zostanie chociaż jeszcze przez jeden sezon w Lechu
0
A były wysokie aspiracje
0
Polska przegrywa, Słowacja wygrywa. Nie za dobrze te pierwsze minuty