0

Pierwszy zdjęcie Ernesto w stroju trenerskim Barcelony

8

U Nas przynajmniej zdobywa trofea, gra w LM, a w Liverpoolu było o to ciężko

0

Tylko że Douglas na chwilę obecną jest zawodnikiem Barcelony, a piłkarze z tej listy mają już za sobą epizod w Barcelonie

0

Leon Goretzka

0

Szkoda że tak się z nim potoczyło. Myślałem że będzie coś znaczył w Barcelonie, jednak się myliłem

0

Już nie wygląda jak Sanches

19

Nie dziwi mnie to, że wolał drużynę z Ligue 1 niż nasze rezerwy

25

Dzisiaj swoje 41 urodziny obchodzą dwaj byli zawodnicy Barcelony: Ludovic Giuly oraz Edmilson Moraes

9

Powodzenia panie Ernesto w nowej pracy!

1

Który to już pomocnik przymierzany do Nas podczas tego weekendu?

0

Bardzo dobry obrońca, tylko niepotrzebny jak na razie

0

Tak jechałem kolejką (RENFE to się u nich nazywa, tak jak u Nas PKP) i wysiadałem na Plaza de Catalunya. Tam też zatrzymuje się metro, może jakaś linia tam dojeżdza blisko Camp Nou. A ta powyższa stacja znajduje się w ścisłym centrum, gdzie zaczyna się deptak La Rambla

0

Ja jak byłem w Barcelonie jechałem do niej z Santa Susanny i wysiadałem na stacji Placa de Catalunya, może tam się znajdzie jakaś linia metra do miejsca blisko Camp Nou

2

No pewnie. Antoni Szymanowski, były podopieczny ś.p. Kazia Górskiego

30

Nasz były napastnik Sandro Ramirez kończy dziś 22 lata. Życzę mu wspaniałej kariery piłkarskiej!

0

A Goretzka to niby zły wybór?

1

Goretzka., Alli,

0

To była jedenastka turnieju bodajże stacji telewizyjnej ESPN. A co do Goretzki to uważam że piłkarz ma umiejętności i talent na dobrego środkowego pomocnika. To tak samo jak z Ceballosem, który też jest przymierzany kandydat na podstawie jednego, krótkiego turnieju

0

No ja bym się z Tobą nie zgodził. Po za tym to Pollersbeck był najlepszym bramkarzem Euro U-21

1

A co ma do tego teraz Wrąbel?

2

A może by tak zainwestować w Goretzke? Na pucharze konfederacji się dobrze prezentował

2

Z chęcią bym sobie taki zjadł :) A przy okazji to wszystkiego najlepszego

1

Czesław Michniewicz nowym trenerem reprezentacji U-21, zaś Dorna spada na niższe stanowisko (posada trenera U-15)

0

On przed jakimś meczem w Anglii miał chyba szansę wykonania karnego

36

I jeszcze za bramę z Celtą z sezonu 2014/15 (zwycięstwo 1:0 na wyjeździe)

0

Wolę by w rezerwach grali piłkarze z cantery niż pozyskiwani z zewnątrz typu Lozano czy ten Brandon. Tak wiem zaraz ktoś mi napisze że w rezerwach też muszą być zawodnicy z doświadczeniem ale ja jestem zdania że w drugiej drużynie powinni w większości ogrywać się młodzi piłkarze by poznać smak futbolu zapleczu La Ligi. Po za tym dlaczego nie zainwestowali w inną perłę Mallorki - Asensio, która mogłaby by być u Nas w pierwszej drużynie, a teraz chcą inną perełkę ale już do Barcy B

1

Milan Skriniar oficjalnie w Interze! Nieźle się ten chłop wzniósł na wyżyny. Słowacy będą mieli z niego pociechę
http://www.inter.it/en/news/58827/skriniar-joins-inter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?