kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy zdjęcie Ernesto w stroju trenerskim Barcelony
8
U Nas przynajmniej zdobywa trofea, gra w LM, a w Liverpoolu było o to ciężko
0
Tylko że Douglas na chwilę obecną jest zawodnikiem Barcelony, a piłkarze z tej listy mają już za sobą epizod w Barcelonie
0
Też się z tym zgadzacie?
http://www.sport.pl/pilka/56,65082,22078029,la-liga-10-najgorszych-transferow-barcelony,,1.html#BoxSportImgZ42
0
Leon Goretzka
0
Szkoda że tak się z nim potoczyło. Myślałem że będzie coś znaczył w Barcelonie, jednak się myliłem
0
Już nie wygląda jak Sanches
0
http://pl.blitzortung.org/live_lightning_maps.php?map=15
19
Nie dziwi mnie to, że wolał drużynę z Ligue 1 niż nasze rezerwy
25
Dzisiaj swoje 41 urodziny obchodzą dwaj byli zawodnicy Barcelony: Ludovic Giuly oraz Edmilson Moraes
9
Powodzenia panie Ernesto w nowej pracy!
1
Który to już pomocnik przymierzany do Nas podczas tego weekendu?
0
Bardzo dobry obrońca, tylko niepotrzebny jak na razie
0
Tak jechałem kolejką (RENFE to się u nich nazywa, tak jak u Nas PKP) i wysiadałem na Plaza de Catalunya. Tam też zatrzymuje się metro, może jakaś linia tam dojeżdza blisko Camp Nou. A ta powyższa stacja znajduje się w ścisłym centrum, gdzie zaczyna się deptak La Rambla
0
Ja jak byłem w Barcelonie jechałem do niej z Santa Susanny i wysiadałem na stacji Placa de Catalunya, może tam się znajdzie jakaś linia metra do miejsca blisko Camp Nou
2
No pewnie. Antoni Szymanowski, były podopieczny ś.p. Kazia Górskiego
30
Nasz były napastnik Sandro Ramirez kończy dziś 22 lata. Życzę mu wspaniałej kariery piłkarskiej!
0
A Goretzka to niby zły wybór?
1
Goretzka., Alli,
0
To była jedenastka turnieju bodajże stacji telewizyjnej ESPN. A co do Goretzki to uważam że piłkarz ma umiejętności i talent na dobrego środkowego pomocnika. To tak samo jak z Ceballosem, który też jest przymierzany kandydat na podstawie jednego, krótkiego turnieju
0
No ja bym się z Tobą nie zgodził. Po za tym to Pollersbeck był najlepszym bramkarzem Euro U-21
1
A co ma do tego teraz Wrąbel?
2
A może by tak zainwestować w Goretzke? Na pucharze konfederacji się dobrze prezentował
2
Z chęcią bym sobie taki zjadł :) A przy okazji to wszystkiego najlepszego
1
Czesław Michniewicz nowym trenerem reprezentacji U-21, zaś Dorna spada na niższe stanowisko (posada trenera U-15)
0
On przed jakimś meczem w Anglii miał chyba szansę wykonania karnego
36
I jeszcze za bramę z Celtą z sezonu 2014/15 (zwycięstwo 1:0 na wyjeździe)
0
Wolę by w rezerwach grali piłkarze z cantery niż pozyskiwani z zewnątrz typu Lozano czy ten Brandon. Tak wiem zaraz ktoś mi napisze że w rezerwach też muszą być zawodnicy z doświadczeniem ale ja jestem zdania że w drugiej drużynie powinni w większości ogrywać się młodzi piłkarze by poznać smak futbolu zapleczu La Ligi. Po za tym dlaczego nie zainwestowali w inną perłę Mallorki - Asensio, która mogłaby by być u Nas w pierwszej drużynie, a teraz chcą inną perełkę ale już do Barcy B
1
Milan Skriniar oficjalnie w Interze! Nieźle się ten chłop wzniósł na wyżyny. Słowacy będą mieli z niego pociechę
http://www.inter.it/en/news/58827/skriniar-joins-inter
0
http://www.independent.ie/incoming/article34518589.ece/ALTERNATES/h342/LVGCover.jpg