0

PACUŚ GOL!!!!!!!!

0

Błąd. 2-ligowiec

0

Czuję, że Verma zostanie na sezon. Denis powinien zagrać na skrzydle

0

Paweł Dawidowicz wypożyczony z Benfici do Palermo! Rośnie nam kolonia polskich piłkarzy w sycylijskim klubie

1

Na kanale BarcaTV

7

Nie mogła trafić na Milan, Zenit, Ajax itp. bo była rozstawiona

0

Raczej tak, ale lekceważyć też nie mogą

1

Legia zagra z Sheriff Tiraspol w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy

0

Raczej miał chyba zostać w drugiej drużynie

1

Strasznie mi szkoda Arki :(

0

No to teraz możemy iść na shopping z taką dawką gotówki!

0

Arka strzela!!!!!!!!!

0

TVP Sport, TVP3

6

Kto by miesiąc temu się spodziewał, że Neymar odejdzie z Barcy :(

0

Żegnaj Neymarze! Życzę powodzenia w nowym klubie!

2

Niezły cyrk się rozpoczyna

23

Debiut to on miał w meczu z Lechią, choć towarzyski to warto zapamiętać

2

A wystarczyło nie tracić trzeciej bramki w pierwszym meczu :(

0

Dzięki.

0

Jaki numer się wyświetla kiedy dzwoni?

0

Skład Legii na mecz:

0

No ja bym Denisem z przodu spróbował

0

W mojej opinii odejście Neymara i tak nie przebije odejścia Pepa. Naprawdę bardziej przeżywałem rezygnację Pepa jako trenera niż teraz transfer Neymara do PSG

0

Wreszcie stanie się koniec tej sagi! Można już chyba podziękować Neymarowi za wszystko!

1

Dawidowicz w Palermo? Pierwsze słyszę. Szymiński a nie Szymański, Murawski grał w Piaście

1

Nie dziwi mnie to

2

"To są właśnie te detale"

0

Przemysław Szymiński kolejnym polskim piłkarzem w US Palermo
http://www.90minut.pl/news/279/news2796509-Przemyslaw-Szyminski-pilkarzem-Palermo.html

3

Szkoda Arek :(

0

Być może mi się pomyliło. Jak tak to z góry przepraszam za fałszywe informacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?