kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PACUŚ GOL!!!!!!!!
0
Błąd. 2-ligowiec
0
Czuję, że Verma zostanie na sezon. Denis powinien zagrać na skrzydle
0
Paweł Dawidowicz wypożyczony z Benfici do Palermo! Rośnie nam kolonia polskich piłkarzy w sycylijskim klubie
1
Na kanale BarcaTV
7
Nie mogła trafić na Milan, Zenit, Ajax itp. bo była rozstawiona
0
Raczej tak, ale lekceważyć też nie mogą
1
Legia zagra z Sheriff Tiraspol w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy
0
Raczej miał chyba zostać w drugiej drużynie
1
Strasznie mi szkoda Arki :(
0
No to teraz możemy iść na shopping z taką dawką gotówki!
0
Arka strzela!!!!!!!!!
0
TVP Sport, TVP3
6
Kto by miesiąc temu się spodziewał, że Neymar odejdzie z Barcy :(
0
Żegnaj Neymarze! Życzę powodzenia w nowym klubie!
2
Niezły cyrk się rozpoczyna
23
Debiut to on miał w meczu z Lechią, choć towarzyski to warto zapamiętać
2
A wystarczyło nie tracić trzeciej bramki w pierwszym meczu :(
0
Dzięki.
0
Jaki numer się wyświetla kiedy dzwoni?
0
Skład Legii na mecz:
0
No ja bym Denisem z przodu spróbował
0
W mojej opinii odejście Neymara i tak nie przebije odejścia Pepa. Naprawdę bardziej przeżywałem rezygnację Pepa jako trenera niż teraz transfer Neymara do PSG
0
Wreszcie stanie się koniec tej sagi! Można już chyba podziękować Neymarowi za wszystko!
1
Dawidowicz w Palermo? Pierwsze słyszę. Szymiński a nie Szymański, Murawski grał w Piaście
1
Nie dziwi mnie to
2
"To są właśnie te detale"
0
Przemysław Szymiński kolejnym polskim piłkarzem w US Palermo
http://www.90minut.pl/news/279/news2796509-Przemyslaw-Szyminski-pilkarzem-Palermo.html
3
Szkoda Arek :(
0
Być może mi się pomyliło. Jak tak to z góry przepraszam za fałszywe informacje