7

Thierry Henry obchodzi dziś swoje 40 urodziny!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6125

0

Transfer Paulinho, jeśli okaże się dobrym zakupem

25

Nie WYBACZĘ zarządowi tego Asensio

1

Ty też out z tej strony!

0

Ten mecz trzeba koniecznie obejrzeć pod kątem składu

0

Celtic na prowadzeniu

1

Jak leciałem do Turcji, jak się wylądowało na lotnisku przed kontrolą paszportową trzeba było kupić wizę, dostawało się znaczek, który był wklejany do paszportu i jakąś tam pieczątkę się przystawało przy wjeździe i później jak się wyjeżdzało Wizę można było kupić za euro, dolary czy tam jeszcze jakieś inne waluty. Było wiele okienek, które były oznaczone za jaką walutę można było kupić. Ja tak miałem z 10 lat temu jak lądowałem w Antalyi

1

To tak jak w dniu, w którym zmarł Michael Jackson, gdzie wszystkie kanały muzyczne puszczały jego teledyski

0

Widziałeś go na własne oczy? :)

9

Dziś mija 40 lat od śmierci króla rock'n'rolla Elvisa Presleya

2

Jakie City?

0

Niezły z Ciebie Karol Strasburger

0

Może to jakiś dobry prognostyk do transferu Paulinho

5

Chodzi ci o to że wszyscy w wieku 29 lat (jak teraz Paulinho) przeżywali najlepsze momenty w karierze

2

Szkoda że redakcja nie dodała takiego zdjęcia do artykułu
http://www.transfering.pl/zdjecia/news/3453.jpg

0

0

Nie spodziewałem się że Alba dostąpi kiedyś zaszczytu najlepszego zawodnika meczu. Jednak bardzo mnie to cieszy

0

Rozumiem, też jestem zły że przegrywaliśmy z mniej mocnymi drużynami

0

Ok, nie złość się

0

Szkoda chłopa! Miał ambicje grania w pierwszym składzie, ale jednak nie poszło po dobrej myśli.

0

Z Osasuną przypadkiem w poprzednim sezonie nie straciliśmy punktów

1

Myślę sonie o Aleni i według mnie powinien pozostać w drugiej drużynie (Barcelona B) gdzie pokazałby swoje umiejętności na zapleczu La Ligi i by okazjonalnie pojawiał się na treningach pierwszej drużyny, czy też pojawiał się niekiedy jak przypadnie okazja (zawieszenia niektórych zawodników, kontuzje) w kadrze meczowej na mecz z możliwością rozegrania kilkunastu minut z zespołami z dolnej części tabeli. Albo wypożyczyć go do jakiegoś zespołu La Liga typu np. Girona, Celta, gdzie otrzymałby więcej szans na pierwszy skład i by się ogrywał na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej, coś jak Halilović na wypożyczeniu w Sportingu Gijon, czy może przykłady młodziaków z Realu (Vallejo w Eintrachcie, Llorente w Alaves, Asensio w Espanyolu).

Twardy orzech do zgryzienia pozostaje z Samperem. W pomocy na tą chwilę panuje ciasnota i nie wiadomo czy zarząd kogoś się pozbędzie. Czyżby w grę wchodziło kolejne wypożyczenie Sergiego, miejmy nadzieję że o wiele lepsze niż to w Granadzie.

10

O to nasz nowy gracz na scenie:
http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hTdktkpTURBXy81OGM0NjIwYWI0ZWI0ZjY4Yzc3MWI3NDliN2JjYzZlMi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
Życzę mu powodzenia by zamknął usta krytykom

0

Witamy w Barcelonie. Życzymy udanej kariery!

1

Ja często korzystam z tej
https://www.meczyki.pl/

1

Przykre to bardzo :( Ominęliśmy taką okazję, by mieć pomocnika na dekadę

1

Glik w jedenastce kolejki! Jeszcze Neymar się tam znalazł

0

Głowa do góry cules, jeszcze nastaną dobre dni, miesiące, lata!

5

Jak ja zazdroszczę Realowi Asensio

0

Haha. jakie jajca się dzieją!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?