kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I to jest ta najgorsza rzecz :(
0
Patrik Schick raczej nie trafi do Juventusu, a Marko Arnautović ma zostać piłkarzem West Ham United
0
Smacznej kolacji
2
Joe Hart w West Ham United
1
A ty zapewne jesteś jego agentem :)
0
TVP1, TVP Sport
0
Na zmienników może się nadają. Aleix w poprzednim sezonie miał podwójnego pecha- ignorancja Lucho i nieszczęsna kontuzja. Parę meczy rozegrał i się dobrze spisał i teraz będzie rywalizował o miano pierwszego PO z Semedo. Nie ma żadnych tematów o jego odejściu
0
W przypadku Luisa to bardzo dobrze wyszło, ale Arda i Aleix mieli na początku problemy, dopiero później się rozkręcili
0
I jakoś nie do końca wyszło to na dobre
0
A my byśmy wtedy już odpuścili
2
Ale żeby pisać o jego doznawanej kontuzji to już przesada, to nic nie ma wspólnego z ewentualnym transferem
0
Teraz do końca okienka transferowego będzie się pojawiał każdy news związany z Verrattim (mimo że nie jest naszym zawodnikiem) lub PSG
1
0
Jak widać głowni kandydaci do mistrzostwa Polski zawsze w formie :)
0
Taki obrońca to skarb dla naszej drużyny!
7
Arka w formie przed Ligą Europy!
2
20 lipca bodajże
26
Sergio Busquets kończy dzisiaj 29 lat! Życzę mu lepszego w jego wykonaniu sezonu od poprzedniego.
0
Coś poważnego z Arkiem. Trzymaj się chłopie!
0
Górnik prowadzi z Legią. Strzelcem gola Dani Suarez
1
A my zapewne się na to zgodzimy
0
O to nasz nowy-stary zawodnik:
3
Wisełka się rozpędza! Już 2-0
1
I jeszcze te gdzie w ataku szalał Krzychu Warzycha
0
Może i jakieś ma. Panathinaikos już nie jest tak bardzo dobry jak kiedyś i już nie ma takiej renomy w Europie
0
Były pomocnik Milanu Keisuke Honda zdecydował kontynuować swą karierę piłkarską w meksykańskiej Pachuce
1
2
0
I jeszcze sztuczna nawierzchnia na stadionie Astany
0
Łotewski Spartaks lub Kazachska Astana potencjalnymi rywalami Legii w 3 rundzie eliminacji LM
0
Obrońcę już mamy, teraz pora na pomocnika! I to sensownego!