1

Nie tylko jego. Ale jego piosenka "What a Wonderful World" należy do moich najlepszych piosenek

0

No tak zdjęcie Louisa Armstronga, ale inny nick. Wystarczy też wejdź w mój profil i zobaczyć moją date urodzenia

0

A o co chodzi w tym zdaniu co napisałeś?

1

Dostarczyłeś mi tyle ciekawostek, że aż bardziej się w to zagłębie

6

A te 10 spotkań jak zmieniły świat? Bo widocznie nie skumałem

5

A gdzie Barca-PSG?

2

Ja też z chęcią taki skład proponuję, ale znając życie Nawałka wystawi Cionka w miejsce Lewczuka

0

Cieszy mnie to, że chce bardzo się skupić na reprezentacji, by po dłuższych niepowodzeniach osiągnąć z nią upragniony sukces!

0

Fajnie by było pójść na taki festyn :)

3

Benevento Calcio awansowało do Serie A. Będzie to ich debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech

1

Polsat Sport i chyba PS Extra

11

Rodrigo Moreno jest kuzynem dla Rafinhi i Thiago

1

Właśnie strzelił gola :)

0

Niech zrobi to w 24 czerwca - w swe trzydzieste urodziny

0

Liczę na taki sam scenariusz w przyszłym sezonie

1

Macedonia remisuje w towarzyskim meczu z Turcją 0-0. W wyjściowym składzie zagrał Arda Turan, który został zmieniony w 62 minucie przez Tosuna

1

Z tych naszych wychowanków do Girony wziąłbym tylko trójkę. Wątpię by Girona w przyszłym sezonie grała wyjściowym składem składającym się z połowy naszych piłkarzy z cantery

0

Krótko trwało prowadzenie :( 1-1

0

Kto w takim razie gra w eliminacjach Ligi Europy?

0

Bardzo chciałbym go zobaczyć u Nas ponownie. Jednak jeżeli chce grać jak najwięcej meczy, by pojechać na mundial w Rosji, to musi sobie znaleźć drużynę która będzie mu najbardziej odpowiadała i da mu możliwość rozgrywania jak największej liczby spotkań.

16

Mogłyby się odbyć w Australii. Jest to jedyny kontynent który do tej pory nie miał tej imprezy

2

Urugwaj w półfinale Mundialu u-20. Santiago Bueno strzela decydującą jedenastkę. Wcześniej zdobył również gola na 1-1. Po 120 minutach było 2-2. W półfinale zmierzą się z Wenezuelą

0

Gratulacje dla Realu, jestem pod wrażeniem wygrania 3 razy LM w ciągu czterech lat. Aż by się chciało by Barcelonie również taki wyczyn się przytrafił i oczywiście bez żadnych kontrowersji na drodze do finału, co niestety białym się przyfarciło

11

Juve to obok PSG frajerzy roku! Za tą drugą połowę!

2

Smutno mi Boże

0

Brawo Mario!!!!!

0

Nie dobrze!!!!!!!

18

Oby jeszcze więcej miał takich wspaniałych meczy!

0

Popieram to w 100%, choć 3/4 użytkowników tej strony jest temu przeciw

0

25-30 milionów + Bellerin do Nas i wszystko pasuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?