kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie tylko jego. Ale jego piosenka "What a Wonderful World" należy do moich najlepszych piosenek
0
No tak zdjęcie Louisa Armstronga, ale inny nick. Wystarczy też wejdź w mój profil i zobaczyć moją date urodzenia
0
A o co chodzi w tym zdaniu co napisałeś?
1
Dostarczyłeś mi tyle ciekawostek, że aż bardziej się w to zagłębie
6
A te 10 spotkań jak zmieniły świat? Bo widocznie nie skumałem
5
A gdzie Barca-PSG?
2
Ja też z chęcią taki skład proponuję, ale znając życie Nawałka wystawi Cionka w miejsce Lewczuka
0
Cieszy mnie to, że chce bardzo się skupić na reprezentacji, by po dłuższych niepowodzeniach osiągnąć z nią upragniony sukces!
0
Fajnie by było pójść na taki festyn :)
3
Benevento Calcio awansowało do Serie A. Będzie to ich debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech
1
Polsat Sport i chyba PS Extra
11
Rodrigo Moreno jest kuzynem dla Rafinhi i Thiago
1
Właśnie strzelił gola :)
0
Niech zrobi to w 24 czerwca - w swe trzydzieste urodziny
0
Liczę na taki sam scenariusz w przyszłym sezonie
1
Macedonia remisuje w towarzyskim meczu z Turcją 0-0. W wyjściowym składzie zagrał Arda Turan, który został zmieniony w 62 minucie przez Tosuna
1
Z tych naszych wychowanków do Girony wziąłbym tylko trójkę. Wątpię by Girona w przyszłym sezonie grała wyjściowym składem składającym się z połowy naszych piłkarzy z cantery
0
Krótko trwało prowadzenie :( 1-1
0
Kto w takim razie gra w eliminacjach Ligi Europy?
0
Bardzo chciałbym go zobaczyć u Nas ponownie. Jednak jeżeli chce grać jak najwięcej meczy, by pojechać na mundial w Rosji, to musi sobie znaleźć drużynę która będzie mu najbardziej odpowiadała i da mu możliwość rozgrywania jak największej liczby spotkań.
16
Mogłyby się odbyć w Australii. Jest to jedyny kontynent który do tej pory nie miał tej imprezy
2
Urugwaj w półfinale Mundialu u-20. Santiago Bueno strzela decydującą jedenastkę. Wcześniej zdobył również gola na 1-1. Po 120 minutach było 2-2. W półfinale zmierzą się z Wenezuelą
0
Gratulacje dla Realu, jestem pod wrażeniem wygrania 3 razy LM w ciągu czterech lat. Aż by się chciało by Barcelonie również taki wyczyn się przytrafił i oczywiście bez żadnych kontrowersji na drodze do finału, co niestety białym się przyfarciło
11
Juve to obok PSG frajerzy roku! Za tą drugą połowę!
2
Smutno mi Boże
0
Brawo Mario!!!!!
0
Nie dobrze!!!!!!!
18
Oby jeszcze więcej miał takich wspaniałych meczy!
0
Popieram to w 100%, choć 3/4 użytkowników tej strony jest temu przeciw
0
25-30 milionów + Bellerin do Nas i wszystko pasuje :)