0

Życzymy owocnej pracy i zdobycia jak najwięcej trofeów!

0

Witamy nowego "entrenadora"

0

Wreszcie się zaczęło

0

Bartek Drągrowski dostaje szansę debiutu w barwach Fiorentiny

13

Być może jeszcze i w Moskwie (finał MŚ)

4

Ja mam dylemat między Ronaldo (Brazylia) a Klose

0

Życzę rezerwom dokonania remontady!

0

Piłkarze zamiast występować w europejskich pucharach, przekazali tą możliwość swojemu rywalowi z regionu!

0

I na tym kończymy sezon, z chociaż jednym trofeum! Adios Lucho! Gracias za wszystkie trofea!

2

Fajnie jest zobaczyć Vidala na boisku :)

0

BRAWO NEYMAR!!!

0

BRAWO MESSI!!!!!

1

Coraz brutalniej się tu robi!

6

Andre Gomes w kadrze Portugalii na Puchar Konfederacji

3

Popieram! STOP PRZEMOCY!!!

0

Bardzo mnie to cieszy. Liczę na dobrą współpracę na linii trener-zawodnicy

0

W paru meczach pokazał się z dobrej strony. W sumie to gdy przychodził to się trochę dziwiłem, na jakiej pozycji będzie u Nas grał.

0

Z całym szacunkiem, ale przygoda tego pana powinna się już zakończyć w Barcelonie! Musimy dawać szansę młodym graczom pokroju Marlona!

0

Cieszę się z tego wyboru! Wystarczy mu życzyć owocnej pracy pełnych sukcesów i trofeów

2

Na początku to był strach czy w ogóle coś z niego będzie (że pieniądze na niego poszły w błoto), a teraz są nad nim zachwyty. Oczywiście mnie to cieszy że mamy solidnego zmiennika w tej formacji

2

Sezon 2015/16 (La Liga) Barcelona, Real, Atletico, Valencia, Sevilla

30

Przyjdzie nowy trener i się wypowie czy chce tych grajków mieć w drużynie. Ja osobiście chciałbym by Denis został, co do Ardy to raczej trzeba będzie go sprzedać by zarobić na letnie transfery

2

Ja jeszcze bym dodał porażkę z Celtą

15

Prawdziwy goleador! Jedyny w swoim rodzaju.

0

Jak to dobrze że ten sezon się już skończył, bo już się zmęczyłem tymi meczami pełnych emocji, wzruszeń, smutków i kontrowersji

5

I to by było na tyle. Real zdobywa mistrzostwo dzięki pomocy od sędziów i naszemu pechowi w meczach ze średniakami. Mam nadzieję że w finale PK piłkarze gładko ograją Alaves, czym będzie to dobre zakończenie dość owocnej pracy Lucho w Barcelonie

0

No i się odpokutował

0

Gorzej już być nie MOGŁO!

0

A tymczasem Real strzela drugą bramkę :(

0

Suarez coś dzisiaj ma pecha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?