kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Życzymy owocnej pracy i zdobycia jak najwięcej trofeów!
0
Witamy nowego "entrenadora"
0
Wreszcie się zaczęło
0
Bartek Drągrowski dostaje szansę debiutu w barwach Fiorentiny
13
Być może jeszcze i w Moskwie (finał MŚ)
4
Ja mam dylemat między Ronaldo (Brazylia) a Klose
0
Życzę rezerwom dokonania remontady!
0
Piłkarze zamiast występować w europejskich pucharach, przekazali tą możliwość swojemu rywalowi z regionu!
0
I na tym kończymy sezon, z chociaż jednym trofeum! Adios Lucho! Gracias za wszystkie trofea!
2
Fajnie jest zobaczyć Vidala na boisku :)
0
BRAWO NEYMAR!!!
0
BRAWO MESSI!!!!!
1
Coraz brutalniej się tu robi!
6
Andre Gomes w kadrze Portugalii na Puchar Konfederacji
3
Popieram! STOP PRZEMOCY!!!
0
Bardzo mnie to cieszy. Liczę na dobrą współpracę na linii trener-zawodnicy
0
W paru meczach pokazał się z dobrej strony. W sumie to gdy przychodził to się trochę dziwiłem, na jakiej pozycji będzie u Nas grał.
0
Z całym szacunkiem, ale przygoda tego pana powinna się już zakończyć w Barcelonie! Musimy dawać szansę młodym graczom pokroju Marlona!
0
Cieszę się z tego wyboru! Wystarczy mu życzyć owocnej pracy pełnych sukcesów i trofeów
2
Na początku to był strach czy w ogóle coś z niego będzie (że pieniądze na niego poszły w błoto), a teraz są nad nim zachwyty. Oczywiście mnie to cieszy że mamy solidnego zmiennika w tej formacji
2
Sezon 2015/16 (La Liga) Barcelona, Real, Atletico, Valencia, Sevilla
30
Przyjdzie nowy trener i się wypowie czy chce tych grajków mieć w drużynie. Ja osobiście chciałbym by Denis został, co do Ardy to raczej trzeba będzie go sprzedać by zarobić na letnie transfery
2
Ja jeszcze bym dodał porażkę z Celtą
15
Prawdziwy goleador! Jedyny w swoim rodzaju.
0
Jak to dobrze że ten sezon się już skończył, bo już się zmęczyłem tymi meczami pełnych emocji, wzruszeń, smutków i kontrowersji
5
I to by było na tyle. Real zdobywa mistrzostwo dzięki pomocy od sędziów i naszemu pechowi w meczach ze średniakami. Mam nadzieję że w finale PK piłkarze gładko ograją Alaves, czym będzie to dobre zakończenie dość owocnej pracy Lucho w Barcelonie
0
No i się odpokutował
0
Gorzej już być nie MOGŁO!
0
A tymczasem Real strzela drugą bramkę :(
0
Suarez coś dzisiaj ma pecha