kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Federico Chiesa:)
1
Bramkarze Realu powołani na dzisiejszy mecz z Villarealem- Navas , Courtois i Altube ... kurde z czym mi się ten Altube kojarzy...
3
W tym roku to nie ale w następnym mam nadzieję że częściej będziemy widywać pomoc w postaci Riqui Puig , De Jong , Arthur.
1
Jakie gry polecacie na ps4 z chęcią bym sobie zamówił jakoś używaną na allegro , zawsze parę groszy taniej.
0
@G9 za tych którzy oddali życie za kraj ?
2
Komentarz usunięty
2
@FC1899Barca może to na dobre wszystkim wyjdzie ta kontuzja Messiego i Luisa , przepięknie weryfikuje taktykę Valverde.
1
Ja mam tylko nadzieję że Valverde przed zimą wyleci na zbity pysk, jego taktyka to Leo Messi , bez Messiego każda formacja jest tragiczna.
3
@blaugrana1980 źle myślisz, Griezmann poradzi sobie na każdej pozycji w ataku.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Wiem że Osasuna to ciężki teren, ale cholera oni nie dawno występowali w drugiej lidze a my się nazywamy FC Barcelona i to chyba do czegoś zobowiązuje.
3
@D10SLEO Ansu Fati ?
0
@DonAndrzejos h z grzybnią z K tasownią.
1
Kuzwa strach by było teraz zagrać z City czy Liverpoolem brrrrrrr.... :)
0
Dobry wynik na ciężkim terenie, radość z gola Ansu... coś pięknego! Początek sezonu .. Jeszcze tyle meczy.
0
Remis biorę w ciemno :)
1
Remis to nie przegrana, sezon długi.
0
Mogę umierać.. Ansu z golem , dziękuję !
0
Brać kasę to jest komu , grać to nie ma komu
1
Po to sciagnelismy De Jonga żeby w takich meczach gdzie drużyna nie gra dobrze potrafił zrobić różnicę.
1
Fatalnie De Jong.
2
Słaba współpraca De Jonga z Busquetsem.
0
Co ty Semedo robisz człowieku.
0
Pomoc Barcelony jest jakaś zaczorowana:)
2
City to by nam 2x Manite wsadzilo inaczej mówiąc 10 goli.
4
Ale oczy bolą ojej;D
0
Tu nie ma taktyki:D
0
Spokojnie CALMA:)
0
@HansLanda ja powiem tak Neymar olal nas ciepłym moczem publicznie a Dembele robi to po cichu ale w dalszym ciagu dyskretnie wywala kule na klub.
0
@HansLanda tak zaczął 3 rok że siedzi na rehabilitacji przez własną głupotę.