kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Telenowela niczym zbuntowany anioł z tym Neyem.
0
@Copernicus Ciao Bella;)
1
@Criss18Barca będą z niego ludzie ;D no i mega konferencje.
0
@wachaFCB sport i wszystko jasne.
1
Mam wrażenie że Victor Valdes jako pierwszy obejmie stanowisko pierwszego trenera FCB :)
0
@Odesseiron mega serial polecam ;)
1
@Odesseiron raz dasz po dupie to mu się odechce:)
0
@MarioVeB! Jestem w tym , coś pięknego:)
4
Jedni tak pitolą drudzy inaczej co za czasy :)
Leonardo i Thomas Tuchel zgadzają się na włączenie Ivana Rakiticia do transakcji z Neymarem. Chorwat również jest zainteresowany dołączeniem do PSG i dał zielone światło. Odmowa Ousmane Dembélé nie przekreśla transferu Brazylijczyka. [Soccer Link]
Ivan Rakitić nie jest zainteresowany dołączeniem do PSG w ramach rozliczenia za transfer Neymara. Chorwat chce pozostać w Barcelonie i nie ma zamiaru nigdzie się ruszać. Brak kontraktu na linii Leonardo-piłkarz. Nikt z Barçy nie przekazał mu, że ma odejść. [RMC Sport]
0
@SeeleyBooth To już ostatni tydzień :)
0
Pitolą głupoty
Ze względu na kontuzje Edinsona Cavaniego i Kyliana Mbappé, PSG nie ma zamiaru sprzedawać Neymara, chyba że pojawi się "specjalna oferta". Ostatnia propozycja Barçy opiewała na kwotę 170 M € + jeden z zawodników, którego tożsamość nie jest znana. [RMC Sport]
5
Romero nawija o jakiejś pożyczce zaciągniętej przez Barce.
0
@sidzej A te zdjęcie w avatarze to Ty?;D
0
Dembele ma ważny kontrakt nikt go nie wypchnie..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@BarcaInfo patrzę że gościu to aktualnie chyba jeden z bardziej rzetelnych dziennikarzy w tym okienku.
25
Z cyklu Aleksander Kwaśniewski:)
https://zapodaj.net/dda37da280e64.jpg.html
2
Jak to mówią do 3 razy sztuka :)
1
Drugi urlop by się przydał tak mnie ten transfer wykańcza:)
1
Ja tam na ich miejscu już bym nie wracał tylko niech ich Neymar przenocuje ze starym , niech obalą jakis bimber pędzony i obmyślą plan na jutro.
4
Bez porozumienia dziś i cyk można się dziś rozejsc:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy No bo w sumie sam jestem za powrotem Neymara ;D cieszę się poprostu ;)
0
@Chwytliwy no to co poradzisz że się ludzie cieszą powrotem Neymara.. niech sobie piszą ich sprawa.
4
Na razie nie znaleziono porozumienia ( Le Parisien)
0
@Chwytliwy po to jest La Rambla żeby pisać co się chce ,kiedy chce I o czym się chce.. Nie trzeba tu wchodzić. Można odpisywać na artykuły na głównej stronie.
1
@ViscaBarca123 to jest tylko propozycja Barcelony ciekawe co na to PSG , czekamy na info.
2
@amanter że krewetka się ruszyła?
1
Narazie w sumie nic konkretnego czekamy dalej.. ;)
13
https://x.com/neurophate_/status/1166356539227156486