kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzwoni Romero......
0
Cisza przed burzą:)
6
Jedyne co utwierdza mnie w przekonaniu że Neymar do nas przyjdzie to tweety Benedito.. Nie wiem czemu ale jakoś mu wierzę.
0
Psychiczne okienko ;D
1
Patrzę że ten cyrk się jednak dzisiaj nie zakończy, co za okienko straszne.
0
@ViscaBarca123 myślisz że jest szansa na to że zagra w niedzielę?;D
0
2 godziny na złożenie i kolejny dzień czekania na info od psg.
0
Neymar nie zostanie w Psg bo sobie przewalil u kibiców;D
4
https://x.com/Kowal___30/status/1164668148664217600
3
PSG jest gotowe zaakceptować wypożyczenie z opcją obowiązkowego wykupu Neymara. Pod warunkiem, że kwota wykupu Brazylijczyka będzie wynosić 200 mln euro. [RMC]
1
@MarioVeB! 66 zł za pojemnik 120 litrów za 3 miesiące.
7
5
Pragnienie Neymara to odejście z Psg jeżeli Real się nie ruszy to zakończy w Barcelonie. Wujek Google.
1
@grizzy10 już jest skończony kibicie mu cisną ostro I to wystarczy.
4
Nie wypowie się bo jemu bez różnicy gdzie idzie.. Barcelona czy Madryt aby nie Paryż.. chciałby do nas to by drzwiami , oknami , instagramami, Facebookami, snapchatami, whatsuppami, twitterami się dobijal za wszelką cenę , choćby nawet tą najgorszą jak zesłanie do rezerw.
1
@ViscaBarca123 tylko nadzieję robisz... napalam się na jego występ;D
4
@ViscaBarca123 Ja uważam że to Carles Perez dostanie teraz szansę że względu na to że tak jakby jest pierwszy w hierarchii.. Ale zdecydowanie wolałbym Ansu.
4
Źródła Barcy swoje , źródła Psg swoje , źródła Realu swoje.
0
To ja już zamawiam koszulkę Neymara :)
3
Samo to że zgadzają się już na wypożyczenie to jest sukces. Tego się nie da spieprzyc już. Co do kwoty powinni się dogadać.
1
Hmmm no ciekawe kiedy się to skończy.
0
@SeeleyBooth A ile na lewo jeszcze się dorobila;D
1
@SeeleyBooth właśnie wpylam do obiadu ;D
3
@DonAndrzejos czekamy na info od Romero.
0
@Avada Kedavra dreszczowce , thriller, sensacyjny ogólnie aby dobre kino :)
0
Kurde żeby to przeziębienie w lato brało masakra.. jakis ciekawy film ktoś poleci ?? Muszę leżeć nie mam co robić;d
0
Madryt wkracza po Neymara ;D
4
Tata Neymara zaczął obserwować Ramosa;D
0
@lioney10 Messi wejdzie w drugiej połowie na bank :)
26
Psg się otwiera ;D