0

@bartoszekkk wiem o tym.. ale jak wyzdrowieje można spróbować

7

4231 śmiało można zagrać Dembele na lewym skrzydle, prawe skrzydło Messi , Suarez szpica , za Suarezem Griezmann.. de jong, Busi na defensywnym. A teraz wyjaśniam dlaczego śmiało można tak grać...A no dlatego że Griezmann cholernie wspomaga defensywę co pokazał wczorajszy mecz.. chłopak częściej grał na lewej obronie niż Jordi Alba.

0

W Angielskiej z Valverde to środek tabeli tam nie ma nawet innej opcji.

2

@IAmBackCules dobrze niech jadą z nimi grubo.. już po wakacjach mają.

0

@IronSanHybrid zwalniamy jedną z większych pensji po to tylko żeby kupić Neymara ;D

29

Mam nadzieje ze długo z więzienia nie wyjdzie !!

https://x.com/_nazimno/status/1162447850116194304


0

Nowy sezon , stary Valverde.. Jak coś nie funkcjonuje to trzeba dac drużynie świeżośc. Nie możemy trzymać Valverde głównie z powodu tego że wygrywa nam ligę.. ja kolejnego blamazu w lidze mistrzów już raczej nie zniosę.

2

Chce na następny mecz widzieć pomoc De Jong , Busquets , Arthur.

0

Przy takiej kadrze potrzebna jest nowa koncepcja gry , świeżość którą dałby Ten Hag czy nawet Koeman byleby nie Valdek.

3

Cały dzień czekania.. dobrej nocy mordy !

0

Co znowu Origi???

0

Mecz zdecydowanie do zapomnienia;)

0

Jak Cię można Dembele lubić Ale jak Cię można cholernie nienawidzić.

0

Ale bida z nedzą;D

0

Zajebiscie że nie ma Messiego przynajmniej skończyło się mydlenie oczu.

1

Jakbym oglądał pół finał ligi mistrzów Liverpool - Barca :)

0

@ProMILs mógłby sam wjechać do bramki :)

4

Gdzie się podziali hejterzy Neymara ???? Wyjdzcie z nory:)

0

Dembele to na trybunach????

8

Alena i Roberto to powinni do Juvenilu do Valdesa pod rękę wrócić;)

1

Sergi Roberto to jest chłopak który powinien pierwszy opuścić Barcelonę. Masakra

0

Jak pięknie sobie Bilbao wjeżdża w środek pola. Druga połowa Busi i Rakitic to konieczność:)

0

Aby 0.0 do przerwy :)

0

O kuzwa ale meczycho się robi !!!

0

Semedo będą z niego ludzie .

0

Griezmann to jest klasa

0

Zdecydowany brak Arthura w środku pola , chłopak potrafi mega dobrze uspokoić grę.

2

Już pewnie wiecie dlaczego Valverde wystawia Busquetsa i Rakitica:)

0

Frenkie where are you;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?