kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta finał ligi mistrzów będzie w 2020 roku, po drugie to jest moje przypuszczenie co by było gdyby faktycznie tak się stało i Neymar byłby decydujący w finale ligi mistrzów? Co wtedy byś gadał? Życie pisze różne scenariusze przypomnę Ci to raz jeszcze. Możesz sobie negowac na każdy sposób.
16
Ajajaajaja Nie mogę się doczekać!
https://x.com/Kowal___30/status/1162033041298132993
0
@Ratamahatta życie uklada różne scenariusze .
0
@VamosGirl 2020 , Neymar w barwach Barcelony strzela decydującego gola w finale ligi mistrzów. Co wtedy ?
1
Konferencja Valverde ruszyła:)
0
Fenomenalny film polecam wszystkim
https://m.filmweb.pl/film/Kartoteka+64-2018-789470
2
@fcbarcafan19 nawet moja aluzja nie pomogla;D
13
@kenneth99 to jest film wyrwany z kontekstu za chwilę znajdę całe nagranie , po meczu chłopak dostał koszulkę, lykacie jak pelikany.
2
I trzeba kupić nową lodówkę, stan umysłu ;D
2
@MesQueUnClub_87 ja tam wierzę że Coutinho w tym sezonie pokażę na co go stać.
4
Wypożyczenie Coutinho to porażka.. Trzeba dac mu szansę w pomocy.
8
Jutro mecz ale się nie mogę doczekać , szkoda że nie dziś;D
0
@kingmati414 No tak czekamy na jaśnie Pana aż się wypowie ;D
0
@bodzio10 salsa mexicana plus kabanos zapamiętam do końca życia;D
0
Wracając wczoraj z wakacji z Władysławowa zajechalem sobie na stację Lotos po paliwko i hotdoga, zjadłem w sumie ze smakiem ale po kilku minutach zaczął się koszmar.. ból brzucha , głowy, było mi słabo i całe 400 km wymioty , wymioty i jeszcze raz wymioty... totalna masakra dawno się tak nie umęczyłem.. Na hot doga nie spojrze przez najbliższy rok.
0
Poleci ktoś jakis ciekawy film na dzisiejsze popołudnie?;)
0
@DonAndresFCB też bym taki chciał Ale taki nie wyjdzie :)
0
@damianex10 przed telefonem praktycznie aż się rozladuje bateria :)
0
@SeeleyBooth Neymar będzie w Madrycie , Psg odrzuci każdą ofertę Barcelony.
11
Jutro liga w końcu:)
0
@IronSanHybrid bonanza;d
2
Do zobaczenia Władysławowo ! Czas na powrót do rzeczywistości;)
0
@PatrickoBarca pod górkę z Neymarem.
7
Z Google wychodzi że Bartomeu nie jedzie jutro na spotkanie do Liverpoolu.
2
@Criss18Barca nie wymawia słowa Willian na La Rambli:(
1
@wachaFCB wielce się nie wysila ten Neymar;)
0
@klopx No to wiadomo że z tego żyje;)
0
@Skaramuczi nie wszystko kosztem Neymara
1
@misiek12319 zdecydowanie za wysoka:)
4
@Ghandi mówisz o tym Dembele?