0

@Ratamahatta finał ligi mistrzów będzie w 2020 roku, po drugie to jest moje przypuszczenie co by było gdyby faktycznie tak się stało i Neymar byłby decydujący w finale ligi mistrzów? Co wtedy byś gadał? Życie pisze różne scenariusze przypomnę Ci to raz jeszcze. Możesz sobie negowac na każdy sposób.

16

Ajajaajaja Nie mogę się doczekać!

https://x.com/Kowal___30/status/1162033041298132993

0

@Ratamahatta życie uklada różne scenariusze .

0

@VamosGirl 2020 , Neymar w barwach Barcelony strzela decydującego gola w finale ligi mistrzów. Co wtedy ?

1

Konferencja Valverde ruszyła:)

0

Fenomenalny film polecam wszystkim

https://m.filmweb.pl/film/Kartoteka+64-2018-789470

2

@fcbarcafan19 nawet moja aluzja nie pomogla;D

13

@kenneth99 to jest film wyrwany z kontekstu za chwilę znajdę całe nagranie , po meczu chłopak dostał koszulkę, lykacie jak pelikany.

2

I trzeba kupić nową lodówkę, stan umysłu ;D


2

@MesQueUnClub_87 ja tam wierzę że Coutinho w tym sezonie pokażę na co go stać.

4

Wypożyczenie Coutinho to porażka.. Trzeba dac mu szansę w pomocy.

8

Jutro mecz ale się nie mogę doczekać , szkoda że nie dziś;D

0

@kingmati414 No tak czekamy na jaśnie Pana aż się wypowie ;D

0

@bodzio10 salsa mexicana plus kabanos zapamiętam do końca życia;D

0

Wracając wczoraj z wakacji z Władysławowa zajechalem sobie na stację Lotos po paliwko i hotdoga, zjadłem w sumie ze smakiem ale po kilku minutach zaczął się koszmar.. ból brzucha , głowy, było mi słabo i całe 400 km wymioty , wymioty i jeszcze raz wymioty... totalna masakra dawno się tak nie umęczyłem.. Na hot doga nie spojrze przez najbliższy rok.

0

Poleci ktoś jakis ciekawy film na dzisiejsze popołudnie?;)

0

@DonAndresFCB też bym taki chciał Ale taki nie wyjdzie :)

0

@damianex10 przed telefonem praktycznie aż się rozladuje bateria :)

0

@SeeleyBooth Neymar będzie w Madrycie , Psg odrzuci każdą ofertę Barcelony.

11

Jutro liga w końcu:)

0

@IronSanHybrid bonanza;d

2

Do zobaczenia Władysławowo ! Czas na powrót do rzeczywistości;)

0

@PatrickoBarca pod górkę z Neymarem.

7

Z Google wychodzi że Bartomeu nie jedzie jutro na spotkanie do Liverpoolu.


2

@Criss18Barca nie wymawia słowa Willian na La Rambli:(

1

@wachaFCB wielce się nie wysila ten Neymar;)

0

@klopx No to wiadomo że z tego żyje;)

0

@Skaramuczi nie wszystko kosztem Neymara

1

@misiek12319 zdecydowanie za wysoka:)

4

@Ghandi mówisz o tym Dembele?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?