kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sergi Roberto wróci na prawą mańkę, nie wierzę że Wague będzie dostawał jakieś większe szanse.
0
@tadzik447 mieszkam 70 km od Wizny, polecam tam pojechac fajne tereny.
29
Wzruszające zdjęcie przedstawia ostatnią drogę uśpionego z powodu nowotworu Psa Hunter’a. Jego wieloletni partner, z którym razem służyli w policji niesie go na rękach, a pozostali koledzy i koleżanki z pracy salutują, oddają psu hołd i wyrazy szacunku.
https://zapodaj.net/b0cc28771ca4d.jpg.html
2
Lewy jak Messi w Reprezentacji ??
5
@Osioł przy okazji zrobisz dobry uczynek, Bóg Ci to wynagrodzi.
1
Ogólnie mówiąc to straszny pierdolnik się zrobił w klubie kontrowersje związane z Valverde, Dembele czy Rakietą.. wypychanie zawodników na cześć Neymara.. Laporta zaciera ręce A wybory się zbliżają.
0
Jak się za siebie Dembele nie weźmie to niech zrezygnuje z piłki nożnej.
0
@JimMorrisonFCB no Ci uczciwi nie mają szans , Ci "kumaci" mający dobre księgowe ewentualnie dobrych prawników radzą sobie doskonale ale jak wiadomo wtedy trzeba mieć większy budżet.. zwykły nowy , młody przedsiębiorca w tym kraju skazany jest na porażkę jeżeli nie ma trochę sprytu.
0
@JimMorrisonFCB ewentualnie zależy jak bardzo kumaty jest człowiek i potrafi omijać na wszelki sposób podatki przy dobrze prosperujacej działalności.
3
15 godzin w pracy , ciężko zarobiony każdy grosz a i tak nie na wszystko można sobie pozwolić, Polsce mimo wszystko daleko jeszcze do Niemiec , Belgii , Francji , Holandii zdecydowanie.
0
My potrafimy przeprowadzić transfer bez sporu z jakimś klubem ?
3
@Tiisso ktoś z Tobą rozmawia ? Idź na lekcje dzwonek bije.
2
@MarioVeB! Nie no jeszcze Dembele zacznij bronić... MajGat
1
@MarioVeB! Za chwile pol europy bedzie pieprzylo ze Barcelona źle traktuje swoich piłkarzy. Bo Rakitic płacze. A pozniej to my najgorsi
2
@MarioVeB! To niech teraz jaśniepan nie płacze że go traktują jak śmiecia i nie sieje fermentu na cała Europe kolego. I to Ty przestań gadać bzdury.
0
@Tiisso tak Rakitic przecież dzielnie walczyl o swój transfer do innego klubu u jak Neymar. Chłopie w Barcelonie płacą największe pensje. Ma ważny kontrakt to siedzi jak Bale.
43
Druga sprawa Rakitic musi zrozumieć że Barcelona to nie poczekalnia do Emerytury ani dom spokojnej starości , musiał się z tym liczyć niestety. Tu nikt nie patrzy na uczucia bo tu liczą się trofea.. kibice od dawna nie chcą już Rakitica on dobrze o tym wiedział , nikt nie kazał mu kontraktu przedłużać " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść "
1
On ma wywalone kule na ten cały szacunek o którym mówicie, chłop siedzi z milionami na koncie jest szczęśliwy bo ma życie jak w bajce A za rok już go tu nie będzie i wszyscy o Rakiticiu zapomną a on rowniez o kibicach Barcelony zapomni ,bo będzie się starał uszczęśliwiac innych kibiców w innym klubie.
1
Alexis Sanchez : Mamy zespół, który pokona Fc Barcelonę.
W sumie pierwszy raz zgodzę się że słowami przeciwnika. Są w stanie nas pokonać.
7
@Salwik92 gram od PES 2006 , grałem w fife16 I później 18.. osobiście dla mnie PES rozkłada na łopatki Fife , ale kwestia gustu.
4
No i dobra PES 2020 zamówiony pozostaje czekać do premiery , jeszcze tylko tydzień :)
7
Aaaaaa może Grzesiek Rasiak z Markiem Citko :)
20
Bombazo takie że Valverde wypiernicza z własnej woli.. Ale by pięknie było.
3
@jacobFCB na jakiej pozycji w Barcelonie widzisz Coutinho:)
1
@Vxb93 skasuj bo bana zarobisz
0
@bartoszekkk Perez z szejkiem nie dopuszcza do tego by Mbappe wyladowal w Barcelonie.
0
@kuz jak najbardziej zasłużenie.
2
@macio_944 fajna praca zazdroszczę hehe :)
1
Kto z was lubi swoją pracę?;)
0
Jedno jest pewne to ostatni sezon z Valverde w roli głównej , są pozytywy.