kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nammah dobry balet w sobotę miałeś?
1
@AlwaysBlaugrana i całe szczęście zjawił się ktoś taki za 0 mln jak Ansu Fati.
3
Pełna torba grzybków, starczy na kilka słoiczków marynowanych do schabowego z ziemniaczkami ajj piękna sprawa :)
1
@MT7 najpierw treneiro to będzie największe wzmocnienie.
13
Dużo zdrowia Dembele !
Internet jest bezlitosny :)
https://zapodaj.net/6b61f6af236f5.jpg.html
10
Z ocenami Coutinho wstrzymalbym się do końca sezonu. Przypominam że u nas na początku swojego pierwszego sezonu Coutinho też miał wiele magicznych momentów, czas pokaże.
2
Miałem coś takiego jak Dembele, 2 tyg nie wyjęte:)
0
Coutinho jeden mecz zagrał dobry i zaraz wielki kot, Boże widzisz A nie grzmisz.
0
Dembele kran odkręcony i wuuuj... Nie podolal kwoty.
0
Ciekawe czy Ansu naprawdę ma kontuzje czy to jakieś małe kombinatorstwo żeby nie grał na mistrzostwach u17 ,tylko w Barcelonie.
0
@VenoM Roberto jest tu tylko jedynie z racji tego że jest wychowankiem.
3
Co z tym Dembele zrobić żaden klub aktualnie nie zapłaci za niego więcej jak 80 mln.. Może na rynek chiński go puścić.
0
Wiadomo coś z Ansu ? Oby tylko nic poważnego.
1
Co budują dzisiejsze dzieci a co budowalismy my... piękne były te czasy.. pozdrawiam rocznik 1990 :)
https://zapodaj.net/56357ebe65246.jpg.html
2
@matijas dlaczego skoro nic o tym nie wiem ? Człowiek wraca czasem po 12 godzinach z pracy więc wszystkiego wiedzieć nie trzeba.
2
Brawo Vinicius piękna bramka , aż się chłop rozplynal :)
0
Z szacunku gwizdac nie powinni.
1
Luis bez formy poprostu. Szacunku trochę
0
W końcu szkoła życia dla Barcelony bez Messiego.
6
Za duże przestrzenie między formacjami , słaby pressing.. Nie będzie to już dobrze z Valverde.
0
Valverde nie uratuje już nic :) yupiii
0
Rozbiega to... musi.
0
Jakim ustawieniem gramy?
11
Dawaj Granada na 3.0 może dzięki wam wywalą Gargamela.
5
Ale ze 3 lata ,tak kuzwa 3 lata trzymamy tego typa.
0
Ma ktoś adres do korespondencji Valverde ?
3
Zdejmijcie tą koszulkę dla mnie hańba...
0
Arthur Messi Ansu.
1
Kuzwa za co oni biorą te miliony.. darmozjady.
0
Firpo co za przyjęcie piłki.