3

Griezmann na lewej stronie to największa porażka zaraz po Coutinho.

0

Uffff ... szczęście sprzyja nie lepszym.

0

Messi ;D szok ;)

0

Przynajmniej nie ma takiej lipy jak Real - Legia.

0

Dobra kończyć tą parodię.

0

Klątwa lewego skrzydła trwa w najlepsze;)

0

Piękna Once De Gala.

0

Teraz już pęknie worek :)

3

I gitara gitara tak trzymać:)

4

A to już Ukraińców nawet na komentatorow biorą w Polsacie ??

3

Ter Stegen ty kocie.

0

To my Griezmanna na atak czy na obronę kupiliśmy? No Messi no fun

3

Strasznie przykro się patrzy na Griezmanna na lewym skrzydle , będą przeblyski ,będą gole.. Ale to nie to ..... Nie to nie to.

4

Nie wiem czy było , czy nie bylo ale to są zbyt piękne słowa żeby nie wstawić raz jeszcze , pozdrawiam z pracy !

"Nikt z grających piłkarzy nie jest blisko poziomu Messiego. Cristiano Ronaldo to snajper, Iniesta jest mózgiem, Salah, Mane, Hazard i Mbappe to świetni zawodnicy, ale Messi ma jeden to wszystko, co oni razem"~ Ruud Van Nistelrooy.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Historia lubi się powtarzać...

https://zapodaj.net/ad8cd4eb05930.jpg.html

0

Vinicius " mem-strzal" czego to ludzie nie wymyśla;D

7

Messiemu chyba babcia grzywke nożyczkami cięła:)


0

@kamilos1214 czemu akurat ten silnik ?

0

@GeraltzKatalonii na skrzydle ??

0

Jak Griezmann dziś ktoś powie ?

7

Młody Korwin Mikke jaki Alvaro:)

https://zapodaj.net/812a4f4bf7342.jpg.html

1

O cholercia ale Ribery jest podobny do siebie w FIFA20 hahahaha porażka totalna..

0

Bitcoin Trader opłaca się zainwestować czy nie ?;)

137

"Pewien człowiek, zanim umarł, powiedział do swojego syna: „ To jest zegarek, który podarował mi twój dziadek. Ma ponad 200 lat. Zanim Ci go dam, proszę, żebyś go wziął i poszedł z nim do pierwszego lepszego lombardu. Powiedz, że chcemy go sprzedać i spytaj, ile za niego mogą zapłacić.”

Syn za namową ojca poszedł z zegarkiem i już po kilkunastu minutach był z powrotem, mówiąc:

„Oferują za niego 10 dolarów, bo jest stary i mocno zniszczony.” Ojciec poprosił syna, żeby tym razem wziął zegarek i poszedł do pierwszego lepszego zegarmistrza.

Syn wrócił po godzinie, mówiąc: „Zegarmistrz zaproponował 20 dolarów za zegarek, ojcze.”

Ojciec ponownie zwrócił się do syna: „Weź ten zegarek i podejdź do pierwszej napotkanej osoby na ulicy i spytaj, za ile kupi go od Ciebie.”

Syn wrócił po 10 minutach i mówi: „Nikt nie chciał go kupić, dopiero któraś z kolei napotkana osoba zaoferowała 5 dolarów.”

„Pójdź do muzeum i pokaż im ten zegarek” - powiedział ojciec. Po kilku godzinach syn wraca rozradowany. „Zaoferowali milion dolarów za ten zegarek. Powiedzieli, że to prawdziwe arcydzieło. Jak to w ogóle możliwe ?”

Ojciec odpowiedział: „Chciałem, żebyś wiedział, że właściwe miejsce i właściwi ludzie docenią Twoją prawdziwą wartość. Dlatego nie pojawiaj się w niewłaściwych miejscach i nie denerwuj się, kiedy zostaniesz potraktowany jak śmieć. Ci, którzy poznają się na Twojej wartości, będą Cię zawsze cenić. Dlatego nigdy nie zostawaj w miejscu i wśród ludzi, którzy nie widzą Twojej wartości.

0

@sidzej rozumiem 2000+ Ale żeby pincet

1

@KamQiX daj sobie spokój z marką Huawei.

14

Tak do wiadomości dla Was Polacy! :)

https://zapodaj.net/9cb5cba3b2304.jpg.html

0

Co sobie myślą siatkarze o piłkarzach;X

0

@usztafeusze książęce weizen:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?