kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Griezmann na lewej stronie to największa porażka zaraz po Coutinho.
0
Uffff ... szczęście sprzyja nie lepszym.
0
Messi ;D szok ;)
0
Przynajmniej nie ma takiej lipy jak Real - Legia.
0
Dobra kończyć tą parodię.
0
Klątwa lewego skrzydła trwa w najlepsze;)
0
Piękna Once De Gala.
0
Teraz już pęknie worek :)
3
I gitara gitara tak trzymać:)
4
A to już Ukraińców nawet na komentatorow biorą w Polsacie ??
3
Ter Stegen ty kocie.
0
To my Griezmanna na atak czy na obronę kupiliśmy? No Messi no fun
3
Strasznie przykro się patrzy na Griezmanna na lewym skrzydle , będą przeblyski ,będą gole.. Ale to nie to ..... Nie to nie to.
4
Nie wiem czy było , czy nie bylo ale to są zbyt piękne słowa żeby nie wstawić raz jeszcze , pozdrawiam z pracy !
"Nikt z grających piłkarzy nie jest blisko poziomu Messiego. Cristiano Ronaldo to snajper, Iniesta jest mózgiem, Salah, Mane, Hazard i Mbappe to świetni zawodnicy, ale Messi ma jeden to wszystko, co oni razem"~ Ruud Van Nistelrooy.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Historia lubi się powtarzać...
https://zapodaj.net/ad8cd4eb05930.jpg.html
0
Vinicius " mem-strzal" czego to ludzie nie wymyśla;D
7
Messiemu chyba babcia grzywke nożyczkami cięła:)
0
@kamilos1214 czemu akurat ten silnik ?
0
@GeraltzKatalonii na skrzydle ??
0
Jak Griezmann dziś ktoś powie ?
7
Młody Korwin Mikke jaki Alvaro:)
https://zapodaj.net/812a4f4bf7342.jpg.html
1
O cholercia ale Ribery jest podobny do siebie w FIFA20 hahahaha porażka totalna..
0
Bitcoin Trader opłaca się zainwestować czy nie ?;)
137
"Pewien człowiek, zanim umarł, powiedział do swojego syna: „ To jest zegarek, który podarował mi twój dziadek. Ma ponad 200 lat. Zanim Ci go dam, proszę, żebyś go wziął i poszedł z nim do pierwszego lepszego lombardu. Powiedz, że chcemy go sprzedać i spytaj, ile za niego mogą zapłacić.”
Syn za namową ojca poszedł z zegarkiem i już po kilkunastu minutach był z powrotem, mówiąc:
„Oferują za niego 10 dolarów, bo jest stary i mocno zniszczony.” Ojciec poprosił syna, żeby tym razem wziął zegarek i poszedł do pierwszego lepszego zegarmistrza.
Syn wrócił po godzinie, mówiąc: „Zegarmistrz zaproponował 20 dolarów za zegarek, ojcze.”
Ojciec ponownie zwrócił się do syna: „Weź ten zegarek i podejdź do pierwszej napotkanej osoby na ulicy i spytaj, za ile kupi go od Ciebie.”
Syn wrócił po 10 minutach i mówi: „Nikt nie chciał go kupić, dopiero któraś z kolei napotkana osoba zaoferowała 5 dolarów.”
„Pójdź do muzeum i pokaż im ten zegarek” - powiedział ojciec. Po kilku godzinach syn wraca rozradowany. „Zaoferowali milion dolarów za ten zegarek. Powiedzieli, że to prawdziwe arcydzieło. Jak to w ogóle możliwe ?”
Ojciec odpowiedział: „Chciałem, żebyś wiedział, że właściwe miejsce i właściwi ludzie docenią Twoją prawdziwą wartość. Dlatego nie pojawiaj się w niewłaściwych miejscach i nie denerwuj się, kiedy zostaniesz potraktowany jak śmieć. Ci, którzy poznają się na Twojej wartości, będą Cię zawsze cenić. Dlatego nigdy nie zostawaj w miejscu i wśród ludzi, którzy nie widzą Twojej wartości.
0
@sidzej rozumiem 2000+ Ale żeby pincet
1
@KamQiX daj sobie spokój z marką Huawei.
14
Tak do wiadomości dla Was Polacy! :)
https://zapodaj.net/9cb5cba3b2304.jpg.html
0
Co sobie myślą siatkarze o piłkarzach;X
0
@usztafeusze książęce weizen:)