0

@kerouac Endomondo chyba coś takiego posiada.

4

"Mistrzostwo Europy to najważniejsze trofeum w całej mojej karierze. Cieszyłem się, płakałem, nawet trochę się upiłem.

W trakcie meczu finałowego tyle płakałem, że się odwodniłem. Po spotkaniu, gdy celebrowaliśmy, wypiłem cały kieliszek szampana, od razu uderzyło mi to do głowy. Ja nigdy nie piję alkoholu, ale ten dzień był wyjątkowy"~ Cristiano Ronaldo.

0

@Mechanik dźwięk fajny , tylko panewki siadają na potęgę.

4

Yhym.. Mundo nie wiem co bierzecie Ale bierzcie po pół.

2

Koleżanki i koledzy , szanowna Redakcjo ! Życie wypłaca wam codziennie 24 godziny , pamiętajcie wy decydujecie w co je zainwestować ! Miłej nocy !

0

@Mesi12 loteria jak to mówią:)

3

Redakcjo kochana może teraz zamiast czapeczki Mikołaja to szampana na głowę;D

2

Co Jak co ale racją jest to , że pozbycie się w połowie sezonu Alenii i Vidala to w sumie nie jest mądry ruch. Jednak ta dwójka daje jakoś stabilność w różnych meczach a wyrwanie Puiga z Barcy B w połowie sezonu nie będzie chyba dobre ani dla pierwszego zespołu ani tym bardziej dla Barcy B chociaż chciałbym się mylić.

0

@sendesara Rakitic w formie zjada Carlesa. Zaznaczę tylko , że dawno formy już nie miał Rakitic a Alena nie miał tak naprawdę kiedy się wykazać.

4

Po odejściu Alenii i Vidala nie widzę innej opcji jak Riczi Puig , łon musi dostawać już szansę a od lata Pedri do Barcelony B żeby to im się smutno nie zrobiło po Riquim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wywiozlbym na taczkach ten cały zarząd Milanu za ten transfer Ibry.

5

Śmiem twierdzić, że jak Alena i Vidal odejdą zimą to Riqui Puig dostanie dużo więcej szans na grę.

6

@FanLuisaSalvano chyba wedke w wodzie :)

1

@Odesseiron ciekawe jak to wypada do roku poprzedniego. W każdym razie nadal nic nie zmienia się na naszych drogach pod względem bezpieczeństwa.

1

@FC1899Barca Neymar jest realny ale nie Trent.

28

"Zaletą jest to, że jestem inteligentny. Wady? Nie mam ich. Zawsze jestem doskonałym perfekcjonistą"~ Cristiano Ronaldo.

2

Jest jakiś serial w stylu wiedźmina na netflix ?;)

0

@Gaucho jaki psychopata;D

1

@Odesseiron za duży pydolnik trochę był na początku to fakt , chociaż 2 ostatnie odcinki pierwszego sezonu zaczęło się wszystko trzymać kupy.

1

@Odesseiron mam prawie 30 i jeszcze nie przeszło;)

43

Kibic Barcelony to zaskakujące stworzenie , drugi Dzień Świąt a ja wciąż myślę jak Valverde mógł przegrać w Lidze Mistrzów z Romą :)

20

Ma coś w sobie Frenkie z Kevina :)

https://zapodaj.net/8c9d092f10465.jpg.html

16

Dobrze się obudzić bez kaca , czas na jajecznicę ze szczypiorkiem i boczkiem plus herbatka z cytrynką :)

0

@itmustbejoke A gdzie Suarez ? Griezmann to nie typowa 9

8

Wesołych Świąt dla redakcji i całej społeczności FcBarca.com ! Przede wszystkim dużo zdrowia , reszta przyjdzie sama. Jeszcze raz Wesołych Świąt :)

75

Cyfrowy Polsat najpierw wysyla mi SMS z życzeniami świątecznymi żeby minutę później wysłać drugiego z treścią wzywamy do zapłaty faktury bo zablokują świadczenia usług ,dzięki naprawdę wielkie dzięki. Wesołych!

0

Podtrzymajmy ich na duchu .. dobro wraca.

1

@Przemek2323 u nas to samo ..bo wszyscy Polacy to jedna rodzina.

16

Na Bernabeu każdy czuje się dobrze tak jak Norek u Krawczyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?