kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
To rozpoczynamy nową dekadę, mam nadzieję pełną sukcesów dla naszego klubu :)
1
Robert Kubica ma zostać w przyszłym sezonie w Formule 1 - informuje RMF FM. Bitwę o Polaka wygrał zespół Alfa Romeo jako kierowcę rezerwowego. Ponadto PKN Orlen został tytularnym sponsorem zespołu Alfa Romeo Racing w sezonie 2020 Formuły 1
8
Szczęśliwego Wariaty :)
0
@BarcaInfo I bardzo dobrze że wybrał Luisa Enrique przynajmniej liga mistrzów zdobyta.
1
@koszol Sylwester jutro mordo :)
0
@Katalończyk 99 to dopiero po kolacji wieczorem ;D
0
Jakiś przepis na dobry sprawdzony sos do kebaba własnej roboty ?:)
2
Nowy hiszpanski rzad wprowadza podwyzke podatku dochodowego dla TOP zarabiajacych (powyzej 300.000€ rocznie). Zamiast 45% beda placic 49%.
3
@Chaoss to było napisane w formie zartu chodziło mi o to że 208cm a 152 cm to faktycznie w pewnym sensie związek na odległość:)
0
@Rewolucja123 najbardziej martwi mnie Arthur , oby tylko nie wyszło jak z Umtiti.
0
@Danny Gaucho tu by się zgadzało;D
0
Kurde podoba mi się taka dziewczyna tylko ja mam 208cm wzrostu a łona 152 cm wzrostu, to jak związek na odległość... Nie to jest zdecydowanie związek na odległość.
0
@LuisSalvano wszystko się okaże prawda jest taka że ktoś z dwójki Mbappe,Neymar odejdzie bo nie wierzę w to ,że PSG wypuści ich dwóch.
4
@Gaucho o cie felek ja to już zapomniałem że to nasz zawodnik :)
17
Przeciętne wynagrodzenie netto w krajach Unii Europejskiej 2019. Polacy zostali kupieni własnymi pieniędzmi przez rząd PiS, ale statystyka nie kłamie, 500 + przysłania wielu ludziom oczy niestety.
https://zapodaj.net/594d889e45bd5.jpg.html
0
Pierwszy tatuaż zrobiony, cholera bolało jakby ktoś szczypal końcówkami paznokci i nie puszczal. W każdym razie polecam.
1
@Chwytliwy też uważam że taki klub jak Borussia powinna zdobywać więcej trofeów i życzę im tego :)
1
@Chwytliwy tylko ta pusta gablota przez tyle lat ;)
1
Jestem tego samego zdania :)
https://zapodaj.net/95987a2efd651.jpg.html
1
@Odesseiron No Tolkien to samo hehe podziwiam coś takiego :)
3
@BarcaInfo ;D ;D
3
Czasem się zastanawiam jakim trzeba być kozakiem żeby napisać taką książkę jak Harry Potter czy chociazby Wiedzmin , nie ma co gadać są ludzie co potrafią uruchomić swój mózg w większych % niż przeciętny zwykły Kowalski.
0
@SeeleyBooth ba no jak się Pringelsy bierze ;D
3
@Kengo najważniejsze żeby w gablocie trofea się zgadzaly, od paru lat tam dobra posucha.
2
@amanter nie dla mnie :)
3
@Gaucho ktoś taki jak Wan Bissaka zdecydowanie :)
14
Czego sobie życzę w nowym roku ? A no prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia ;)
7
Nie ma jak to Pioter Kraśko... w ciągu minety yyyyyyyy minuty ....
8
Co tu się odpie... poglupieli tu ludzie ?
1
A tu cyk Guardiola zrobi niespodziankę i wróci do Barcelony :)