kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Powrót takiej legendy jak Xavi ? Czemu nie.. w końcu do odważnych świat należy a Xavi zdecydowanie taką osobą jest.
4
@sebasek99 umiejętności ma każdy nasz zawodnik , może wystarczy tylko taki autorytet jak Xavi ? Kto wie może właśnie tego Barcelonie trzeba ? Kto wie może nie musi to być wybitny trener ?
0
To żeśmy rozpoczęli nową dekadę;)
0
Roma , Liverpool... Napoli Loading...
1
Napoli nie ma szans najmniejszych ;)
0
Typowy mecz Barcelony, typowy mecz Valverde , aby do lata.
0
Arturo " Valverde Superman " Vidal.
0
Sprzedać Suareza pfff.. chować się do nor hejterzy.
1
Problem leży już głębiej niż tylko w trenerze. Drużyna jest w ciemnym dupsku ważącym 200 kg i żeby to odchudzić trzeba ciężkiej ale to bardzo ciężkiej pracy całej instytucji pod nazwą Fc Barcelona.
1
@ViscaBarca123 mówił że Ansu dzik na pozycji numer 9 warto by sprawdzić.
0
Valverde ... jemu już wszystko kuca w tym wieku.
0
Numer telefonu poprosze do Valverde.
0
Pozdrawiam wytrzymałych ja uciekam nie potrafię patrzeć na te gówno- piłkę jako gra nasza drużyna! Miłego Wieczorka kochani :)
2
Jak można dopuścić do czegoś takiego żeby Espanyol dominował Barcelonę? Ktoś za to musi beknąć bo to jest do wuja nie podobne.
1
Valverde goń się !!
0
@AllBundy statystki tego napastnika nie kłamią:)
0
@AllBundy Boże widzisz a nie grzmisz.
0
Crakitic Co ty no ;)
2
Grzenio Schetyna nie będzie kandydowal na szefa PO , Jarek wykańcza wszystkich :)
0
@Mechanik szkoda tylko że nie na każdą kieszeń , posiadałem e500 czyli 5.0 v8 306 koni w pakiecie AMG z wydechami AMG, coś pięknego.
0
@Messibestplayerintheworld no faktycznie to by się zgadzało. Spoko gracz mam nadzieję że go zakontraktuja jak najszybciej.
0
Jeszcze Dani Olmo gdzie ich pomieścić? :)
0
Pokolenie 30-latków: kredyty, brak mieszkań, śmieciówki i przepracowanie. Polecam książkę pokolenie 89.
0
@Encore Pogba ma uraz kolejny .
0
Bułeczka, tortilla czy zestawik ? Co wolicie kebabowcy;D
4
@Kredon tylko się cieszyć, następnym razem będzie 10 tys.. A później przyjedzie mafia :)
0
Dobrze poszedł;D
0
Co ten Papież Franciszek taki nerwus;D
https://tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/papiez-franciszek-szarpniety-przez-kobiete-w-watykanie,996982.html
0
Filma by obejrzał tatuś kurde nooo!
1
@MarioVeB! Ooo świetnie:)