9

Powrót takiej legendy jak Xavi ? Czemu nie.. w końcu do odważnych świat należy a Xavi zdecydowanie taką osobą jest.

4

@sebasek99 umiejętności ma każdy nasz zawodnik , może wystarczy tylko taki autorytet jak Xavi ? Kto wie może właśnie tego Barcelonie trzeba ? Kto wie może nie musi to być wybitny trener ?

0

To żeśmy rozpoczęli nową dekadę;)

0

Roma , Liverpool... Napoli Loading...

1

Napoli nie ma szans najmniejszych ;)

0

Typowy mecz Barcelony, typowy mecz Valverde , aby do lata.

0

Arturo " Valverde Superman " Vidal.

0

Sprzedać Suareza pfff.. chować się do nor hejterzy.

1

Problem leży już głębiej niż tylko w trenerze. Drużyna jest w ciemnym dupsku ważącym 200 kg i żeby to odchudzić trzeba ciężkiej ale to bardzo ciężkiej pracy całej instytucji pod nazwą Fc Barcelona.

1

@ViscaBarca123 mówił że Ansu dzik na pozycji numer 9 warto by sprawdzić.

0

Valverde ... jemu już wszystko kuca w tym wieku.

0

Numer telefonu poprosze do Valverde.

0

Pozdrawiam wytrzymałych ja uciekam nie potrafię patrzeć na te gówno- piłkę jako gra nasza drużyna! Miłego Wieczorka kochani :)

2

Jak można dopuścić do czegoś takiego żeby Espanyol dominował Barcelonę? Ktoś za to musi beknąć bo to jest do wuja nie podobne.

1

Valverde goń się !!

0

@AllBundy statystki tego napastnika nie kłamią:)

0

@AllBundy Boże widzisz a nie grzmisz.

0

Crakitic Co ty no ;)

2

Grzenio Schetyna nie będzie kandydowal na szefa PO , Jarek wykańcza wszystkich :)

0

@Mechanik szkoda tylko że nie na każdą kieszeń , posiadałem e500 czyli 5.0 v8 306 koni w pakiecie AMG z wydechami AMG, coś pięknego.

0

@Messibestplayerintheworld no faktycznie to by się zgadzało. Spoko gracz mam nadzieję że go zakontraktuja jak najszybciej.

0

Jeszcze Dani Olmo gdzie ich pomieścić? :)

0

Pokolenie 30-latków: kredyty, brak mieszkań, śmieciówki i przepracowanie. Polecam książkę pokolenie 89.

0

@Encore Pogba ma uraz kolejny .

0

Bułeczka, tortilla czy zestawik ? Co wolicie kebabowcy;D

4

@Kredon tylko się cieszyć, następnym razem będzie 10 tys.. A później przyjedzie mafia :)

0

Dobrze poszedł;D

0

Filma by obejrzał tatuś kurde nooo!


1

@MarioVeB! Ooo świetnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?